А някой кърмил ли е в тандем?

  • 2 667
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 777
Дано чертичката да се окаже бебенце, стискам ти палци и дано да е момченце. Heart Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 18 679
Ауууу, Пела...Чакай ме бе жена!Първия път заедно си бременеехме, аз сега още не мога да се обърна, нашата втори чертички тука разни прави Laughing
Е, щом така искате - ха дано! Praynig  bouquet

# 32
  • Мнения: 2 807
Пела,

мама Demetra е пробвала успешно що е то кърмене в тандем  Wink
Ако искаш й пиши, знам, че ще ти даде необходимите съвети.

Много весела, лъчезарна и добричка мама на трима е  Wink Hug

# 33
  • Мнения: 1 283
Хайде дано да е вярна хубавата новина Пела!  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 586
Честито, Пела!
Веднага се сещам за ведрра, която успешно кърми близначките си почти година Simple Smile

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Пела, много се радвам за вас - дано чертичката да проплаче в щастливите ви ръце напролет  Grinning
Ееех и аз си припомних изживяването покрай таз чертичка Simple Smile
Сигурна съм, че ако си сигурна какво искаш, ще успееш! Млекце ще има и за двамата/тримата  Wink

# 36
  • Мнения: 3 550
Честито второ бебче! Да си се кърмите успешно в тандем и всичко да стане, както си о планирала! dancing

# 37
  • Мнения: 7 430
Моите поздравления мила Пела Hug
....да ти кажа, че моята, втора, бледа чертичка в момента спи до мен...за това успех ти желая Mr. Green Wink

# 38
  • Мнения: 2 655
След направихме и бг тест се оказа, че не съм бременна.
Жалко, защото и двамата много се зарадвахме. Сега ще се включа в др. форум, белким ми дадът съвети как се прави момче.
Аз съм луда на тема второ бебе-момче.
Вече работя и печеля добре, а бременността няма да ми попречи на доходите. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ще се надявам следващият месец. Wink

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Напълно те разбиран и аз бях луднала за вотор бебе, само че момиче Grinning
Като знам с какъви мераци чаках деня на предполагаемия цикъл или по-точно на липсата му...
Дано другия месец се "захване" младежа Wink

# 40
  • Мнения: 106
При мен бяха 2 отрицателни теста, ама аз като си знаех не им повярвах на пущините.Така че може и да си има6 едно тупкащо сърце в коремчето.Успех Praynig

# 41
  • Мнения: 6 243
Пела, щом сте решили, момъка ще дойде скоро! Дотогава ти желая много и дълги приятни часове, докато го правите.

(да си призная, аз бях леееееко разочарована, че Ирина стана още първия месец, таман беше взел да става голям купон и то - айде!)

# 42
  • Мнения: 2 655
Изкарвам на пред пак тази тема, защото се оказа че съм бременна.
Вече кърмя в тандем АЛИ и другото бебе.
Срещам страшен отпор на лекари и доХтори тук. Те вообще не са чували за това и ме подлудиха да отбивам АЛИ. А аз нали съм магаре: "НЕ, та не!"
Е това беше от мен.

# 43
  • Мнения: 1 283
Ми ха 4естито отново! Hug
ДА си жива и здрава и леко бременеене!  bouquet

# 44
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ами хайде отново честито и оттук нататък всичко да е ясно и безоблачно Grinning И да продължите да си се кърмите в тандем успешно и безпроблемно и след още 8 месеца Grinning

Общи условия

Активация на акаунт