Кървене и бременност 2

  • 152 425
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 863
Здравейте, момичета!Мястото ми не е тук, защото вече си имам едногодишно момиченце.И аз имах същите проблеми, и затова ви пиша-за да ви дам кураж.При мен кафявото зацапване, на моменти преминаващо в кърваво, продължи от 5-6-та седмица до 13-та.Без да спре и да намали.Пиех дуфастон.В първите седмици не можех да изляза в болничен, но ходех и се прибирах от работа с кола, и гледах да не се движа много-много.Бях се побъркала от непрекъснато проверяване цапа ли ми още и притеснение дали ще задържа бебето.И, явно след образуването на плацентата, спря!Така че горе главата, пазете се , и не изпадайте в паника заради процапването!Случва се, и рядко е фатално Praynig.

# 736
  • Мнения: 4 737
Здравейте, момичета!Мястото ми не е тук, защото вече си имам едногодишно момиченце.И аз имах същите проблеми, и затова ви пиша-за да ви дам кураж.При мен кафявото зацапване, на моменти преминаващо в кърваво, продължи от 5-6-та седмица до 13-та.Без да спре и да намали.Пиех дуфастон.В първите седмици не можех да изляза в болничен, но ходех и се прибирах от работа с кола, и гледах да не се движа много-много.Бях се побъркала от непрекъснато проверяване цапа ли ми още и притеснение дали ще задържа бебето.И, явно след образуването на плацентата, спря!Така че горе главата, пазете се , и не изпадайте в паника заради процапването!Случва се, и рядко е фатално Praynig.

радвам се за теб  Peace но при мен е факт ... няма бебе, няма сакче, няма го на мястото си в матката ми ... Да, мъката ми е огромна  Rolling Eyesзащото за кратко БЯХ бременна и много много се радвам, че имах този шанс ... иииии не спирам да се надявам, че следващият път ще успея!  Praynig Вярвам! Praynig

# 737
  • Мнения: 863
Здравейте, момичета!Мястото ми не е тук, защото вече си имам едногодишно момиченце.И аз имах същите проблеми, и затова ви пиша-за да ви дам кураж.При мен кафявото зацапване, на моменти преминаващо в кърваво, продължи от 5-6-та седмица до 13-та.Без да спре и да намали.Пиех дуфастон.В първите седмици не можех да изляза в болничен, но ходех и се прибирах от работа с кола, и гледах да не се движа много-много.Бях се побъркала от непрекъснато проверяване цапа ли ми още и притеснение дали ще задържа бебето.И, явно след образуването на плацентата, спря!Така че горе главата, пазете се , и не изпадайте в паника заради процапването!Случва се, и рядко е фатално Praynig.

радвам се за теб  Peace но при мен е факт ... няма бебе, няма сакче, няма го на мястото си в матката ми ... Да, мъката ми е огромна  Rolling Eyesзащото за кратко БЯХ бременна и много много се радвам, че имах този шанс ... иииии не спирам да се надявам, че следващият път ще успея!  Praynig Вярвам! Praynig
Много съжалявам,мила Sad.И през това минах 3 години преди последната бременност.Тогава се оказа извънматочна, операция, отстраняване на едната тръба...И все пак, макар и много трудно, забременях отново, вече на 38...Пожелавам ти скоро нова, и безпроблемна бременност  bouquet

# 738
  • Мнения: 1 884
mia71 Hug Hugака обнадеждаващо звучи.....
Момичета продължавам да кървя...лежа и пия лекарствата..даже днес си мислих,че е по-малко но уви сега е със старшна сила....остава ми само да се моля Praynig Praynig Praynig

# 739
  • Мнения: 102
me4koni е загубила бебенцето си, искам да изкажа най-искрено съжаленията си за случилото се и да ви помоля да й вдъхнем надежда да продължи напред. В

Виждам, че темата е вече 50 стр. и се тревожа да не я затворят, бих отворила аз новата, но не знам изобщо кой я води и какъв е редът ( за това кой е добре да отваря новите теми), затова ще изчакам, не искам някой да се разсърди. Нека да започнем новата тема с хубави неща, затова приключваме тази с лошата новина.

me4koni - с теб сме, бъди силна, така е било писано, никога не може без изпитания, това е част от подвига за който се подготвяме. Бъди силна момиче, ще се молим за теб, всичко да наред, не спирай да се бориш, ще има и следващ път и този път ще е успешен, ще видиш  Hug

# 740
  • Мнения: 1 884
Креола-благодаря ти за съпричастността- Hug Hug Hug
много ми е зле..очите са ми две цепки от плач,душата ме боли и въпросат,който кънти в главата ми е защо....боли ме,защото се повтаря за втори път...просот не мога...
Благодаря ви куража и стиснатите палци,за това че можех да споделям с вас! Hug Hug

# 741
  • Мнения: 142
Мечкони  Hug Hug Hug Hug Hug
Не знам какво да ти кажа, ти знаеш, че трябва да си силна и вярвам, че ще имаш мечтаното бебче и то съвсем скоро.

Креола, ако можеш пусни нова тема, аз лично не съм пускала до сега , а едва ли някой би се разсърдил

# 742
  • Мнения: 102
Камелия, добре, ще потърся картинки за първа страница, да я разведрим малко, да не е много мрачна, аз очаквах, че ти ще искаш, понеже си най-редовна тук.
Знаете ли момичета, все ми се струва, че трябва да се направи нещо повече за този наш проблем, да се разгласи толкова много, че всяко момиче да знае, че трябва да се пази през първите три месеца от бременността си.
Мечкони, мила, следващия път вече ще знаеш - само лежане, дълго и търпеливо от първия ден, ще си вземеш, ако трябва и гърне, няма да си първата, никакво готвене, чистене, никакво ставане, освен в краен случай по гол. нужда. Ще видиш мила, следващия път ти ще успееш, гарантирам ти го и помни: утрогестана (прогестерон) може да се пие и преди бремнността. Не е зле от самото й начало пък да запонеш с една доза от поне 3 хапчета на ден и само лежане и позитивно мислене, разберете, че лошите мисли, удрят точно там, затова не бива да си го позволяваме. Аз мила, ако това ще те успокои, имам много сериозни съмнения, че съм била в твоето сътояние, поне 3 пъти, обаче никога не бих могла да го докажа, тъй като винаги е било късно и не е можело вече да се види бременност. Но сега се боря,  всичко е в Божиите ръце.  Hug Имай вяра и запази спокойствие, не го мисли следващия път в никакъв случай, не сравнявай нищо с този и дори не си го припомняй!
С теб сме!

# 743
  • Мнения: 142
Креола съгласна съм с теб, че това трябва бъде по-обсъждано, както и да се промени похвата на някои лекари да са над тези неща и на принципа - ако е писано ще се задържи.
И аз смятам, че лежането е много важно за успеха.
Първата ми бременност завърши неуспешно, защото не сметнаха, че е необходимо да лежа, а с хапчета си ходех и на работа. Сега все още съм в леглото - затова съм и толкова активна в темата.
Още веднъж искам да пожелая успех и кураж на всички, които пишат и четат в темата

# 744
  • Мнения: 4 737
да за лежането съм напълно съгласна, но на мен и то не ми помогна за да задържа бебенцето ... ето, няма го вече Rolling Eyes, т.с отива си малко по-малко ...днес пуснах ЧХГ 556,62, а само допреди 6 дни бе 892, а аз, бях много щастлива и все още, БРЕМЕННА ...но, вс свърши или по-точно, едва сега започва за мен, т.к все още не е съвсем ясно това спонтанен аборт ли е или извънматочна и дали няма да е необходим кюретаж или Лапароскопия ...

# 745
  • Мнения: 142
desdemona искрено ти желая да не се налагат интервенции, бързо да се отърсиш от психическия стрес и да продължиш напред, където вярвам, че ще е деня, в който ще гушнеш  бебето си

# 746
  • Мнения: 4 737
desdemona искрено ти желая да не се налагат интервенции, бързо да се отърсиш от психическия стрес и да продължиш напред, където вярвам, че ще е деня, в който ще гушнеш  бебето си
kamelia_petkova    bouquet благодаря от сърце  Hug

# 747

Общи условия

Активация на акаунт