90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №55

  • 22 290
  • 443
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 939
Мартинче страхотно кафенце и аз тъкмо си направих едно и сядам да ви драсна два реда, че кой знае кога пак ще ми се удаде възможност.  Wink
С двете дечица в къщи хич не остава време за нет  Wink Ама добре поне, че овладяхме положението и сега си взима лекарствата детенце и дано се оправи бързичко, че в неделя и е голямото тържество за рожденния ден  Praynig
Таааа - моя милост се старае да удържа фронта, е с двата рожденни дни накуп трудна беше тази работа през тази седмица, ноооо - от другата седмица край с гевезелъците, че да не опропастя резултатите  Simple Smile
И така - искам да ви се похваля, че най-големият подарък за рожденния си ден който получих е кростренажор - много му се кефя, и вече започнах да потя на него. Естествено хич не ми е лесно, но се надявам бързо да свикна, че имам още доста кг-та за топене  Wink
ТОва беше хубава новина и се надявам само такива да ви ги поднасям от тук на сетне, че и вие така да ме радвате  Simple Smile
Мярна ми се че Иринка ще черпи за нова работа - поздравления мила, дано си доволна  :hug
Мимка също, че е със страхотен резултат и готина нова фигура - супер мацка  Peace
На Жабка също мярнах новата визия, хайде до края още по-финна и с нов, вече по мярка гардероб да се похвалиш  Laughing

Ели ето - казах си бе душата, ама много си нетърпелива значи  Laughing

# 91
  • Мнения: 362
 Дидник честито  Hug  много пот да излееш на него Mr. Green

# 92
  • Мнения: 270
Благодаря ви много за милите думи! Определено и вие имате заслуга за добрите резултати!
А пък най се радвам ако стимулирам новоприсъединилите се фиданки!
  bouquet  bouquet  bouquet

Дидник, честит ти подарък, със здраве да си го ползваш и да ни хвалиш със страхотни резултати   bouquet
Мартинче мерси за кафенцето, наближава и моето време да си пийна едно  Hug
За въглехидратите - аз много обичам филийки, с маргарин и шарена сол, понякога ги препичам, ей умирам си направо
това обикновено за обяд, а вечер често си правим пица, за мен постна, а за мъжа ми - с каквото има  Mr. Green
Забравих да кажа че правих мъфините на Памси и станаха страхотни, вътре сложих сладко че нямах подходящи плодове, станаха супер
скоро правих и милинките и също много сполучливи, сега съм се заканила на гевречетата   chef

# 93
  • Мнения: 622
Дидник, честита придобивка!  Hug
Момичета, хвърлете едно око на рецептите, току що пуснах снимки на питките.  Wink

# 94
  • Варна
  • Мнения: 37
Здравейте,завръщам се пак при вас  Hug Hug Hug
Браво на всички за постигнатите резултати. Аз приключих на 2-ри май,обаче нещо се поолях с яденето и качих почти 2 кг. Затова реших докато не съм омазала съвсем положението да се връщам на режима.Оправих качените..сега се надявам да сваля още.Целта си е същата,само старта е различен.
Дидник - честита придобивка,ако знаеш как ти завиждам само   bouquet
Радвам се,че ви има   bouquet

# 95
  • Мнения: 1 792
здравейте мацки.аз съм на гости в една приятелка и затова само набърже минавам.Дидник честита ти придобивка и добре дошла в клуба със скъпите закачалки(кростренажора)дано го ползваш повече отколкото аз моя Blush

# 96
  • Варна
  • Мнения: 37
Дидник честита ти придобивка и добре дошла в клуба със скъпите закачалки(кростренажора)дано го ползваш повече отколкото аз моя Blush
Joy Joy Joy Имам няколко познати с такива скъпи "закачалки"

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 15:29 от Anna_8612

# 97
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Тамън изчистих и оправих и да седна да пийна кафенцето от Мартинчето и
се наложи да изляза по работа , та сега се завръщам и цопвам при вас.  Hug
Пийнах кафенце навън , но колко му да си направя едно безкофейново и
да го споделя с ваща компания.  Peace

Дидник , честита придобивка и много свалени килограми.  Heart Eyes

Ели , хапвай пицка бре , знаеш ли кво е хубаво. Grinning И дълго съм сита , та
може и без вечеря да мина.  Laughing Но гъз глава затрива , та един
кроасан ще кльопна за вечеря + шоколада.  Crazy

# 98
  • Мнения: 289
Дидник честита придобивка със здраве да си го ползваш .Аз моя подарък си го чакам още от февруари месец  пък дано да ме огрее някой ден пусти и пари все не стигат .
Жабка много се радвам че си се оттървала от гадните химикали и си добре вече .Аз преди години заради нервите пиех хапчета но като видях че започнаха да не ми действат в един момент се обърнах към билковите хапчета и сега съм добре когато се притесня и ядосам за нещо само тогава ми се обажда нервата .

# 99
  • Варна
  • Мнения: 939
Нати ще ще  Mr. Green
Мимка и аз съм им фен на тези филийки - мням, мням  Crazy
Дидник - честита придобивка,ако знаеш как ти завиждам само   bouquet
Няма за какво мацко, ако бях на твоите кг или поне с 10 отгоре хич и нямаше да се хваля с такова чудо у дома, че то и бездруго само то липсваше  Mr. Green
Мушошоро ти недей плямпа таквиз работи, ами го яхвай и ти твоя и давай да слабеем, че лятото дойде  Mr. Green hahaha
Ама аз нямам намерение да го оставям да си почива и хич и не мисля да го използвам за закачалка, че знаеш ли какъв голям простир имам Mr. Green Laughing. А и много се запалих с резултатите на Жабка Hug, че и нашия е Спортер, Жабе Peace Мъжът ми и той и заедно си се потим на кроса, а и обикновено той се качва преди мен и така ми е още по-нахъсано, защото все гледам май да мина неговите километри  Mr. Green Е, после малко ми треперят мартинките, ама ще свикна няма де да одя, килата треба да си ОдЯт  Mr. Green
Гале дано те огрее мила, стискам палци Hug. Ама нашия мъжа ми каза, че уцелил някаква промоция и го взел на доста прилична цена, ако искаш ще го питам и ще ти пиша на лични  Peace

# 100
  • Мнения: 270
Любопитко, душко как се казват тези питки точно че се зверих-зверих и не видях  Rolling Eyes

# 101
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Гале , пожелавам ти скорода се опаричиш и да имаш
мечтаните придобивки.  Hug
Оооо Гале , много е гадно с тая нерва. ooooh!
Аз бях много зле , нито излизах , нито давах да се отваря прозорец ,
изпитвах див ужас. А за къпане не питай , все с някой се къпех , че
изпадах в кризи от ужас. И зимата докато не спрях предишната диета ,
пак почнаха същите сомптоми , но бързо овладях положението. Peace
Сега съм тип-топ , във вихъра на щастието съм - спокойна , слаба и сита.  Laughing
Без никакви хапове , билки и тем подобни.  Simple Smile

Малеее почнах кат дърт вампир да се оплаквам.  Joy
Здрави , прави , слаби и корави да сме всички.  Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 484
Привет на всички   Hug

Дидник,честита ти придобивка,много килца да махнеш с него   bouquet

Аз минавам да ви почерпя,че днес подписах договора и официално вече съм на работа  newsm44



Жани нещо се губи,къде ли е като навън не е за разходка  newsm78

# 103
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Иринка , официално вече ЧЕСТИТО.   bouquet Heart Eyes  bouquet

# 104
  • Мнения: 622
Иринка, честито!
Добре, че съм въглехидратна днес, ще се възползвам от вкусотиите, с които ни черпиш!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт