90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №55

  • 22 280
  • 443
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 289
Айша аз всеки път така и казвам като видиш че е той не му се обаждай отговаряй само когато е петък  и ще ги взема децата при него .Не знам как ще се оттърве от него последния път пак и казвал да се събират нищо че вече са разведени  #Cussing out.Сестра ми милата в чудо се е видяла като пиявица се е впил в нея.
Дидник не се притеснявай аз чакам  Wink Hug

# 421
  • Мнения: 112
Здравейте момичета, отдавна не съм писала, ама дъщерята ви навестява и пише вместо мен.
Жабка, чудни дрешки и много добре ти стоят!
Ели, щерката решава задачи сега, но после ще й предоставя компютъра. За Камчия - компания през цялото време не можем да ти бъдем, но ще дойдем да те посетим. Яница ще е много доволна Wink И до тогава - всичко да е ок и да не говорим за болести Hug
Поздрави на всички с минусчетата. Аз от 2 дни съм съвсем стриктна - засрамих се Confused

# 422
  • Мнения: 270
добър вечер  Mr. Green

Елинце, силно стискам душичка да са добри резултатите и много  Hug Hug Hug
Мушморочке, добрЮтро свате, аз съм бе  Hug как ни е момата  Heart Eyes
Малена, баницата за съжаление не е разрешена защото се смесват въглехидарти и белтъци  Rolling Eyes
Мим само така, трябва да си пример за Яни  Hug

Аз да си кажа за след края (в петък се очертава) мисля доколкото мога да карам на разделно, в дните за лунуване ще си правя разтоварващи плодово-водни дни, сладкото и тестяното мисля да го сведа до 1-2 дни седмично (въглехидратни дни). Също ще си спазвам правилото за течностите и часовете за хранене. Ами това е, дано има ефект ама дето се вика няма начин да няма начин.

Лека и мека на всички  Hug Hug Hug

# 423
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
А така Мим , пример за децата трябва да сме.  Hug

Сега се чухме и видяхме с мойте на скайпа и дребния се разрева ,
че си иска баба , та и аз се разциврих и това ще ни е скайпа докато не
си дойдат.  Cry Не сме се делили с дребното и сега ни е мъчно и на двамцата ,
но сега ще се търкулне месеца.  Peace
Айде да полегвам , пък утре белким кантара даде минус ,
след толкова пролети сълзи.  Crazy
С мойте ревах , по Ели пролях некоя сълза , егати и деня сълзлив.  ooooh!

# 424
  • Мнения: 87
Добър вечер мили дами. Аз минавам най-вече да ви пожелая лека и спокойна нощ.
И един бърз отчет за днес спагетки на обяд а за палачинката която си бах решила да хапна не ми се получи че слетобяд съм тичала с количката да се прибера че като задуха и стана черно небето едвам си дойдох вкъщи. Та вечерта си направих филийка с течен шоколад.
Утре съм на плодчета. Жабе ти свършваш диетата и накрая резултата ти е .... уаууууууууу. Като я започна мислила ли си че ще постигнеш това? Пожелавам на всички фиданчици такъв успех какъвто реализира ти.

# 425
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Вержи , аз трябваше на РД да съм водна и да свърша ,
но реших да изкарам още една четворка и затова я свършвам
други ден.  Peace
Не съм мислила честно , че ще стигна и постигна тез резултати.  Peace
Мъж ми сега на скайпа ме поогледа и рече , че съм освиенциум.  Joy
Но , нищо , на живо пък съвсем ще падне кат ме види.  Laughing

# 426
  • Мнения: 622
Уфффффффф, егати деня смотан! От сутринта само нерви, нерви, ще експлодирам вече!  #2gunfire Ама добре, че бях въглехидратна, та си хапнах подобаващо режимно.  Mr. Green Оказа се, че тъпачките от счетоводството не са ми пуснали молбата (Ели знае за какво става въпрос) и вече не знам какво да правя... То бива, бива, ама човек толкова да не си върши работата...  Tired
Ели, стискам палци при теб нещата да са с добър край, не се отчайвай и горе главата! Ако не бях с ремаркенце, щях да съм първа писта да ти правя компания на Камчия!  Hug Днес мъжа ми говори с една мацка от хотел в Черноморец и ако не ни мине котка път, ще ходим там в края на август.
Дидник, такива неща не ми се бяха случвали от години... Случвало ми се е да виждам дядковци и цигани така да правят, ама младо момче... направо бях втрещена. А за диетата- май никаква няма да правя, смятам да си закусвам плодове както досега, така ми е свикнал стомаха, че сами мисълта за някаква закуска различна от плод и ми става гадно.  Sick Иначе ще се старая да съм горе- долу в рамките на режима, но този път няма да се заричам, каквото стане- такова. На есен- с песен.  Mr. Green
Желая на всички ви лека нощ и много минуси утре, а аз ще се боря малко с антивирусната, че ме нерви и ще гушвам възглавницата.  Hug

# 427
  • Мнения: 112
Как сте мацки ?!? Мама  си легна и сега аз се възползвам да седна на компа. Днес съм много режимна сладолед, кифлички и брускети  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Да се надяваме че утре няма да има плюс. Айде лека нощ от мен и сладки сънища целувки за всички фиданчици!   kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

# 428
  • Мнения: 134
Охх,  обещах си  да не  пиша  няколко дни, за  да  не   заразявам и  вас  първо с   гадния  вирус, който  незнам къде  лепнах и втото с   кофти настроението си,  в нас  без  проблеми  не оставаме, ах как ми  писва на моменти  ooooh!
В събота ме  валя  един пороен дъжд, отделно на  работа колежките  кихат  една през друга и незнам  дали   настинах или се заразих, но вчера  се  прибрах с  39 температура, легнах  в  20 ч  и съм спала  до тази  сутрин в  7  #Crazy,  сега ми е  по-добре, уж
кантара  днес   си показа  цифрата  от  вчера, но  нищо,  днес  съм  супер  стриктна  плодова,  но  с  този мечешки сън  вчера съм пропуснала да си изпия  чудодейния чай  и днес  съм  като  един   балон, което  ме кара да мисля, че   утре  минус  няма   да има, нищо де и  вдругиден е  ден   Laughing
Ели, да не съм чула  лоши  мисли  да  ти се прокрадват,  че да не идвам  Naughty
Жабче  и аз   много  ги харесвам тези  фигурки, имаме  подобно  зайче, но незнам колко ще  издържи  около Ивайла  Rolling Eyes  искам и  аз  да покажа  подобен  албум "преди и след", но кога ли  newsm78
Галка, за полицаите по-добре да замълча, с   един такъв  доста  нерви потроших,  друг толкова  обсебващ  човек  не  срещнах и  до днес, нещо страшно,  в  дупки не съм  изпадала , по - скоро излязох от такава   след  като  приключих с него  ooooh!
браво на  всички   за  минусите,  търпение  на   останалите
лека   нощ,  момичета

# 429
  • Мнения: 99
Здравейте сладуранки Hug
Минавам да ви нагушкам преди да легна. Днес бях на път до Плевен, че дарявахме с мъжът ми кръв за моя дядо. В хирургията в Плевен е и в петък ще го оперират. За това днес не съм ви писала. Сега тичам да лягам, че съм много изморена а утре сутрин ще ви изчета и ще пусна нова тема.
Лека и спокойна фиданчеста нощ Hug Hug Hug

# 430
  • Бургас
  • Мнения: 295
Ели горе главата мила и не мисли щуротии  Hug
Мимка* браво на бебка и скорошно прибиране у дома желая  Heart Eyes
Жабка кво да ти кажа... те снимките го показват, голяма промяна имаш  Peace Честито ново животинче. Май наистина е по добре да забравите за скайпа, че само ще се разстройвате Cry  Пък дедко не мое те позна 100%, само да има кой да снима реакцията му.
Иринка  2-ри ден и среща с премиера...айде да ти е на късмет  Grinning
Нати честито на родителите ти, да ти са живи и здрави   bouquet  Баничката много вкусна ммм, последното парче май ми беше на нова година  Mr. Green   Дано спинка спокойно малкия тази нощ.
didnik то аз не се разбирам на какъв режим съм пък кво остава вие. 90-дневата нали ми свърши и сега на някакъв си мой- спазвам закуската и часовете от тук + разделно+ скасдейла опитах = една голяма каша  Laughing Но поне раздвижих килата отново. Ти на какъв си? Ох тез череши и аз ги обичам, но и мен като Ели много ме подуват...що така  Thinking
Лю дано скоро се оправят нещата, че да се занимаваш със счетоводителки не е работа, те все много знаят, пък малко действат.   Hug на Черноморец е готино Peace
Жане стискам палци всичко при дядо ти да е наред.
Лека на всички и утре минус след минус да регистрираме  Hug
  

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 23:22 от vesyy

# 431
  • Мнения: 6 039
добър вечер  Mr. Green

Малена, баницата за съжаление не е разрешена защото се смесват въглехидарти и белтъци  Rolling Eyes


сигурна бях, не че щях да я ям, дори да е позволена. Гледам, че и в линковете от 1ва страница има рецепти на пилета с кашкавал , което е подвеждащо:)Simple SmileSimple Smile

Днес докато разбера, че мога да ям следобед плодове, си останах гладна. Обядвах в 12ч и вечерях чак в 20ч. За утре съм се приготвила. Ще ям макарони с доматен сос с много гъби,  и подправки. Даже вече съм си го приготвила, само трябва да измисля макароните предварително ли да сваря или да се прибера от работа newsm78

Все се каня да попитам - защо е толкова важно да се яде по една лента черен шоколад и то вечер?

# 432
  • Мнения: 1 792
Добър вечер.Искам да кажа че днес не пишех защото в свободното време сядах и разглеждах на МАЛЕНА дневника и съм очарована.Малката е едно божество просто.Желая и много здраве защото другото си го има.
Мимке ма ти що си трайш мари а не ме подсещаш че си ти.Ааа калпазанка такава добре че е детето та да се светна.
Бубинки сладки отивам да хъркам нощна смяна затваря вече Hug

# 433
  • Мнения: 87



Аиде на кафенце със закуска.


# 434
  • Мнения: 87
Жани дано операцията мине безпроблемно и всичко да бъде наред. Надяваме се да не е нещо сериозно... Успех истискаме палци.

Крис и на теб бързо оздравяване Hug

Лю успешно уреждане на ваканцията ви.

Хайде момичета чакам да се похвалите с минуси днес и стига вече неприятни здравословни новини.  Hug Hug Hug
 

Общи условия

Активация на акаунт