За бебетата от 0 до 6 месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 7

  • 11 017
  • 324
  •   1
Отговори
# 30
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Тя моята няма много коса, аз само дебна да и порастне, че такива хубости съм и купила за косичката... Отзад оплешивя много смешно.Сега има едно такова кръгло петно без нито един косъм.

# 31
  • Мнения: 2 013
Тя моята няма много коса, аз само дебна да и порастне, че такива хубости съм и купила за косичката... Отзад оплешивя много смешно.Сега има едно такова кръгло петно без нито един косъм.

bebo 81 , polin_a благодаря за отговорите.
Ели ние сме същите.Имаме едно голямо плешиво петно отзад на главичката и така си и седи вече четвърти месец,и по него няма кьорав косъм...  ooooh!
Като дядка е...  Joy Joy Joy

# 32
  • София
  • Мнения: 2 508
Неее, Йойо е като бабите, дето имат още коса, ама им се вижда кожата отдолу, много е смешен горкият... Ама май няма да го подстригваме. Решихме, че заради мойта суета не си струва да го мъчим...

bebo 81, кога почна да расте вашата косица?

Йойо се стряска само от внезапни, силни шумове - когато нещо падне, когато нещо изпука или някой извика.

# 33
  • Мнения: 237
как приготвяте водата за пиене на новородено, слагате ли захар или какво друго?
благодаря ви за отговорите

# 34
  • София
  • Мнения: 44 096
valkanai - чиста преварена вода съм давала...без никаква захар....тя само вреди.

А за подстригването....ако е за сгъстяване - не действа Wink
А ако просто има по-дългжа коса, която нещо да му пречи - подстригвай без да се притесняваш Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 2 508
Не му пречи, ама е грозен! hahaha Ама сега няма да вървим срещу природата, я... Ше свиква от малък! Joy

# 36
  • София
  • Мнения: 44 096
що да е грозен, на снимката изглежда мн сладък Simple Smile

# 37
  • Мнения: 6 713
как приготвяте водата за пиене на новородено, слагате ли захар или какво друго?
благодаря ви за отговорите

Чиста преварена вода, без захар. Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 2 508
що да е грозен, на снимката изглежда мн сладък Simple Smile

Хихи, а плешивите петна съзираш ли ги? Wink

# 39
  • София
  • Мнения: 44 096
не, но пък съм им свикнала...моят също не е с най-гъстата коса на света...и до сега все му прозира главата от всякъде....и при къса и при по-дълга коса.....да се чудиш от къде е това, като и аз и баща му сме с дебели и що-годе гъсти коси...ма на - плешо...Simple Smile

но нищо не ви пречи да го минете леко с машинката, ако ти е толкова дразнещо....

# 40
  • Мнения: 4 433
как приготвяте водата за пиене на новородено, слагате ли захар или какво друго?
благодаря ви за отговорите
Не слагам захар.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 508
Момичета, току-що осъзнах, че сутринта съм изяла цяла купичка с мюсли с вкиснало мляко! Има ли какво да направя сега и опасно ли е?

# 42
  • Мнения: 6 441
що да е грозен, на снимката изглежда мн сладък Simple Smile

Хихи, а плешивите петна съзираш ли ги? Wink
И ние бяхме с плещиви петна. Laughing Като започна да му се сменя косичката.

# 43
  • София
  • Мнения: 39 759
Момичета, току-що осъзнах, че сутринта съм изяла цяла купичка с мюсли с вкиснало мляко! Има ли какво да направя сега и опасно ли е?
От сутринта е минало доста време. Щом се чувстваш ок, значи нищо няма.

# 44
  • Мнения: 9 776
Момичета, току-що осъзнах, че сутринта съм изяла цяла купичка с мюсли с вкиснало мляко! Има ли какво да направя сега и опасно ли е?

А как го разбра чак сега? Щом в момента не ти е било гадно, значи не е било съвсем "мръднало". Пък и да, минало е доста време вече. Щом нямаш болки в стомаха или да ти е лошо, значи си Ок.

Общи условия

Активация на акаунт