ГОРМИТИ - купувате ли и имате ли вече за размяна? II

  • 26 210
  • 215
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 192
Имаме за размяна водач от втората серия от Народа на Земята - Kolossus, The lord of the Earth. Разменяме за друг водач или два малки. От София съм, до Двореца на децата.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 470
Имаме за размяна ... Kolossus... Разменяме за ... два малки.
Скромна си... думи нЕма

Гледам сега в ХипоЛенд пак пускат гормити на прИмоция по 3,79. Пише с карти на български. Имате ли идея от коя серия са?

# 32
  • Мнения: 3 886
аз ги гледах днес отворени едни  голями на илиянци по 5 лв.единя беше подобен на Магмион ама малко по различен и като гума Tired и по голям и едър не видях обаче картите бяха въобще видове който не сум виждала по голями от господарите на 1 ва серия.

# 33
  • Мнения: 1 437
Във Варна къде има гормити ?

# 34
  • Мнения: 250
имаме за размяна от 1 серия - БЪРЗИЯ МИМЕТИКУС, ЛАВОР МОГЪЩИЯ И МАЛВАДЖИУС УЖАСНИЯ
търсим/разменяме/купуваме от 1 серия - ГЕОС, СТОМАНЕНИЯ КЛЮН, МЕДУЗОНТ /може и без карта, защото е загубил самата фигурка, а картата я има/ и БИАЧА. за ГЕОС даваме два!

от 2 серия засега нямаме повтарящи се, защото ги купуваме от джъмбо, а там почти всички кутии са отворени по малко, колкото да видиш картата или гормита.  Laughing

Искам да ти пиша на лични, но пощата ти е пълна.

# 35
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
аз ги гледах днес отворени едни  голями на илиянци по 5 лв.единя беше подобен на Магмион ама малко по различен и като гума Tired и по голям и едър не видях обаче картите бяха въобще видове който не сум виждала по голями от господарите на 1 ва серия.
Тези са от ен-та поред серия на гормитите.И при нас ги има и са много по-големи от останалите.Разпродават според мен някакви ползвани,нЕма карти нема дявол.Ама са големи и са от анимационната серия,където деца се превръщат на водачи на народи от гормити.Аз съм взела господарите,народите даже и не знам кои са. newsm48

# 36
Ако някой все още си търси от първата серия има в един нов детски магазин в Младост 4 ,бл 429 ,поне не са използвани и са си с картите Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 437
купих гормити от Хиполенда Laughing

# 38
  • Мнения: 143
купих гормити от Хиполенда Laughing

От коя серия са гормитите в Хиполенд?

# 39
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
И  newsm78на каква цена са.Въпросче-къде се намира Хиполенд в Пловдив.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
И  newsm78на каква цена са.Въпросче-къде се намира Хиполенд в Пловдив.

Точно до Метро  Hug
Но аз бях в неделя с малкия, но гормити не видях да има Laughing

# 41
  • Мнения: 8
видях някви гормити магнитио или нещо подобно,италиански,дали са като другите или имат разлика

# 42
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
В Хиполенд Стара Загора били от 1 серия.Сигурно и в другите са от нея.  bouquet  bouquet  bouquet

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Ние пък в неделя в най-голямата жега се помъкнахме към Хиполенд-а в Пловдив и си купихме 4 броя от гормитите (имаше към 15-15,30ч.). От първата серия са, но ние пък не харесваме втората, че много и се разпадат малките магнитни части.
Имаме само един повтарящ се: Лавор Могъщия от Народа на Вулканите ( с една тиквена глава е), ако някой от Пловдив го няма може да се разберем да го разменим. Тази неделя пак ще ходим и дано пак да ги има... не, че живеем далече, но малкия се разочарова като ги няма.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 470
аз звъннах в този хиполенд, който е в София, в Младост и ми казаха, че са от първа серия.

При нас по магазинчетата сега са напускали масово от втора и някои други серии гормити с "леки" дефектчета - да ка кажем без глава или без ръка. Освен това са без карти и цените им са от 4.50 до 6.40. Големи мизерници са. Само чакат да каже хлапето искам и се започва: "Това са последните, те са от последната серия, купуват се като топъл хляб, сега в Италия са последен хит, попогрешка са дошли тук.... и дрън дрън". Аз за да отърва мрънкането все ходя да купувам от Кауфланд гормит в топче. Та сега и от там имаме повтарящ се. Ако някой ги събира тях и му трябва Troncannone от гората да пише.

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 19:47 от Valia_li

Общи условия

Активация на акаунт