Вашият ник в БГ-Мамма, моля!

  • 7 257
  • 151
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 441
Но пък ако съм работодател наистина бих се замислял дали бих се спрял на човек , прекарващ доста от времето си по форуми. Rolling Eyes не ми звучи добре.
Tова вече не е добре.
Трябва да се замислим. Grinning

# 46
  • Мнения: 3 521
Но каква би била целта освен споменатото "проследяване"? Да види колко работиш?

А каква е целта на бутона "Покажи последни публикации"? Laughing

# 47
  • Мнения: 46 477
...
Впрочем, тя ме намери във форума и ми писа тогава, че и трябва човек като мене.Тоест, ние по презумпция си знаехме никовете. Mr. Green

И при мен 1:1 Simple Smile

...
Но пък ако съм работодател наистина бих се замислял дали бих се спрял на човек , прекарващ доста от времето си по форуми. Rolling Eyes не ми звучи добре.

Ако си върши работата, какво значение има дали пише във форум или дреме пред телевизора  newsm78


# 48
  • Мнения: 830
Моят шеф ми го знае  Mr. Green Първият път когато ми викна по ник направо ми замръзна кръвта, ама сега вече не ми пука. Дори ме слуша по радиото, фен ми е  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 49
  • Мнения: 3 875
Ако си върши работата, какво значение има дали пише във форум или дреме пред телевизора  newsm78
Точно.
Почти всеки стои в различни форуми когато няма какво да се прави по време на работа. Едва ли вече дори на шефовете им прави впечатление.

# 50
  • Мнения: 1 817
..........
Точно.
Почти всеки стои в различни форуми когато няма какво да се прави по време на работа. Едва ли вече дори на шефовете им прави впечатление.


Ей затова става дума. А на работа винаги има какво още  да се направи. Така би казал един шеф. Laughing
Но всяко правило си има изключения, така че нека не се засягаме. Това е лично мнение и наблюдение.

# 51
  • Мнения: 3 875
Ей затова става дума. А на работа винаги има какво още  да се направи. Така би казал един шеф. Laughing
Но всяко правило си има изключения, така че нека не се засягаме. Това е лично мнение и наблюдение.
Не, понякога наистина няма. Да не забравяме, че зависи и от типа работа. Важно е просто да не си по форумите когато на бюрото те чакат купища неща.

# 52
  • Мнения: 5 370

Ей затова става дума. А на работа винаги има какво още  да се направи. Така би казал един шеф. Laughing
Но всяко правило си има изключения, така че нека не се засягаме. Това е лично мнение и наблюдение.
Венера, не е точно така. Аз не съм счетоводител, а се водя клиентска и техническа поддръжка. На софтуер. Ами като нямам обаждания и мейли-какво да правя?
Този тип работа е според момента.И така.
Примерно, на връх Коледа ние станахме буквално луди заради промоция и смяна на продукти.Това е ....КОЛЕДА, разбираш ли?

# 53
  • Мнения: 46 477
... Ами като нямам обаждания и мейли-какво да правя? ...

Мързелана! Ще измиеш прозорците, какви са тия форуми в работно време  Crossing Arms Joy

# 54
  • София
  • Мнения: 3 099
С риск да се повторя (щото вече го споменах), любопитството ми касае не личния живот на кандидата, а психологическия му профил. По-достоверен психо тест от изявите тук надали науката може да сътвори...

ПП. Не ми се иска да провокирам у вас хронична тревожност, темата е хипотетична! (но ако попаднете на мен служебно - треперете!!!  Mr. Green )

# 55
  • Мнения: 2 716
НЕ само, че не бих си го казала, а и го смених за всеки случай.

# 56
  • Мнения: 5 370
Цитат на: Не се сърди, човече link=topic=401016.msg11378617#msg11378617
Мързелана! Ще измиеш прозорците, какви са тия форуми в работно време  Crossing Arms Joy
Shocked Shocked
Оле, самото споменаване на нашите офис прозорци ме кара да настръхна, ако и да не съм там сега.
Няма други такива, просто няма. Като тръгна да го отварям, получавам топка в корема.!!!

# 57
  • Мнения: 212
Аз нямам ник тук. Това си ми е името... Един от малкото хора съм които не се притесняват да застанат с името си, първо защото си харесвам името и второ защото няма от какво да се срамувам ...

# 58
  • Мнения: 6 441
Аз нямам ник тук. Това си ми е името... Един от малкото хора съм които не се притесняват да застанат с името си, първо защото си харесвам името и второ защото няма от какво да се срамувам ...
Едва ли се притесняват да застанат с името си.Гледаме да сме по-оригинални от родителите си  Mr. Green

# 59
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз нямам ник тук. Това си ми е името... Един от малкото хора съм които не се притесняват да застанат с името си, първо защото си харесвам името и второ защото няма от какво да се срамувам ...

Виждате ли! - вземете пример!

Общи условия

Активация на акаунт