Ще помогне ли смрадлика????

  • 3 589
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 053
Здравейте мами.Родих преди по4ти 3 месеца и скоро правихме секс с мъжо (2 пъти),но без презерватив.И той от в4ера се оплаква 4е има лек сърбеж и под глави4ката Embarassed ми е побеляло.Той никога няма да отиде на лекар,зато се 4удя дали ако се мие със смрадлика ще му помогне?Аз му казвах 4е трябва да ползваме кондом,но той не искаше и ето 4е ве4е ще ме слуша.Благодаря ви за отговорите.

# 1
  • Мнения: 998
Мисля ,че няма да помогне.
И защо никога няма да отиде на лекар?
Ако е някаква инфекция ще си я подавате като пинг-понг постоянно ,дори
ти да се лекуваш.накарай го да отиде на лекар,може и нещо безобидно да
е.Но ако не е-няма да мине със смрадлика.

# 2
  • Мнения: 1 053
Да права си.Но той е такъв 4е никога няма да отиде на лекар за такова нещо.Казвах му,но тои нееееееееееее та не Crossing Arms.Не мога да го убедя.Ще пробвам пак дове4ера да го убедя.......!Благодаря ти все пак Wink

# 3
  • Мнения: 51
Нека пробва със смардлика,няма да му навреди,но задължително трябва да се иде на лекар. Щом не иска иди ти. Ако той има гъбички (както предполагам, че е) значи имаш и ти. Гинеколога ще ти предпише някакъв крем или хапчета, които са и за двама ви. Ти предполагам кърмиш и няма да може да го използваш,но поне той ще може.Едноп време исползвахме с приятеля ми Нистатин май беше. Успех.

# 4
  • Мнения: 998
Mama Vesie е права ,може и ти да отидеш.
Лекарствата се взимат от двамата партньори.
Спомени ,че и мъжът ти има оплаквания-тогава
може би лекарят ще те посъветва най-добре.
п.п. Мисля ,че имаше препарат за гъбички ,който
може да се използва от бременни и кърмачки ,но
не съм много сигурна.

# 5
  • Мнения: 9 814
Потърсете при специалист причината за този сърбеж. Смрадликата... може и без нея.

# 6
  • Мнения: 240
Най- добре е да отидете и двамата на лекар. Според мен най- вероятно са гъбички, а те не минават със смрадлика. Докато бях бременна и ние имахме такъв проблем и ни предписаха едно кремче Клотримазол- и за двамата, НО аз НЕ съм лекар. Всяка болест е РАзлична и съответно се лекува ИНдивидуално. На мнение съм, че при здравословен проблем е най- добре да се консултираш с Лекар, та дори само по телефона!!!

# 7
  • Мнения: 998
Най- добре е да отидете и двамата на лекар. Според мен най- вероятно са гъбички, а те не минават със смрадлика. Докато бях бременна и ние имахме такъв проблем и ни предписаха едно кремче Клотримазол- и за двамата, НО аз НЕ съм лекар. Всяка болест е РАзлична и съответно се лекува ИНдивидуално. На мнение съм, че при здравословен проблем е най- добре да се консултираш с Лекар, та дори само по телефона!!!
Да ,вярно ,че Клотримазол беше кремът Peace

# 8
  • Мнения: 7 723
Най- добре е да отидете и двамата на лекар. Според мен най- вероятно са гъбички, а те не минават със смрадлика. Докато бях бременна и ние имахме такъв проблем и ни предписаха едно кремче Клотримазол- и за двамата, НО аз НЕ съм лекар. Всяка болест е РАзлична и съответно се лекува ИНдивидуално. На мнение съм, че при здравословен проблем е най- добре да се консултираш с Лекар, та дори само по телефона!!!
Да ,вярно ,че Клотримазол беше кремът Peace
Да, кремът е Клотримазол, обаче има и глобули, които вървят заедно с него.

Рецептата, обаче я издава доктор,
а за целта трябва да го посетите. Peace

# 9
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Смрадликата само ще облекчи, но ако има гъби няма да ги утрепе.

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Смрадликата само ще облекчи, но ако има гъби няма да ги утрепе.

Разбира се  Peace Колкото и да му е неприятно, ако оплакванията продължават, ще трябва да отиде на лекар. За да не си предавате нещо един на друг.

# 11
  • Мнения: 6 441
Смрадликата само ще облекчи, но ако има гъби няма да ги утрепе.
Да,ще облекчи сърбежа.
Иначе-лекар.

# 12
  • Мнения: 1 053
Знам 4е не е лекартво смрадликата.Няма на4ин -ще не ще трябва да го види лекар.Мерси за съветите  Wink.

# 13
  • Мнения: 2 013
Понякога твоя собствен гинеколог може след като те прегледа да изпише нещо и на мъжа ти,след като е установил проблема.Моя няколко пъти така е правил,понеже и мъжа ми го беше срам.
После обаче го научих да ходи,като му казах,че това е преглед като всички останали...
99% съм сигурна ,че са гъбички и смрадликата няма да помогне. Confused

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Смрадликата ако не помогне няма да навреди.Най-добре да иде на лекар .

Общи условия

Активация на акаунт