Столче за кола Cangaroo Journey

  • 3 752
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 388
Моля ви за отзиви за столчето за кола Cangaroo Journey 9-25 кг., че като че ли то най-много ми хареса като съотношение цена - качество. Удобно ли е за детето, може ли то да спи в него? А как се закрепя за колата - има ли с-ма IsoFix или с колани?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 397
За това ли питаш
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/7782
Ние го имаме, но със старата тапицерия, тази даже като гледам е по добра. Доволна съм първо синът ми го ползваше сега малката седи в него. Може да се сменят позициите на облегалката и да става за спане , закрепя се с коланите на колата.
Доволна съм като съотношение цена качество, ако сега трябваше пак да взимам столче до тези пари пак това щях да взема  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 735
Нашето е подобно,май миналогодишния модел.Много съм доволна.Детето като заспи го издърпвам напред и е в полулегнало положение.Още не е успяла да скъса и счупи нищо по стола,а тя е супер разрушител,а и доста продължително пътуваме понякога.Дамаската лесно се почиства.Относно закрепването не мога да ти опиша,но май освен коланите има и някакъв лост.Ние отидохме в Пигис хаус и там ни го монтираха на седалката.

# 3
  • Мнения: 246
Подкрепям! И нашето столче е такова, миналогодишната тапицерия. МНого е удобно за спане, дъщеря ми го ползва откакто е на 1 година и доста пътуваме, спи си добре в него.

# 4
  • Мнения: 188
И ние сме с такова, удобно е много, става и за спане в полулегнало положение.

# 5
  • София
  • Мнения: 78
и аз съм се спряла на него, но моля за следната информация. Моят бебо още е малък на 5,5 месеца, но е доста дълъг и кошницата мъ е малка. Интересува ме колко позиции има облегалката и удобно ли е за такова малко бебе , което още не може да седи??? Не ми се иска да давам пари за 0-18 и след това пак да купувам , при положение че сега сме 8500 г. Може ли да бъде изцяло легнало ????
Благодаря !!!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 735
Дърпа се напред и става като кошница/а за по-голямо дете е за спане/.Мисля,че тази позиция ще ти свърши работа.

# 7
  • София
  • Мнения: 43 833
хахахах, изофикс...за тази цена Simple Smile и на такава нечувана фирма Simple Smile
съмнявам се да е минало и тестове за безопасност дори.....

Общи условия

Активация на акаунт