Как попаднахте във форума ?

  • 4 173
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 293
 Здравейте,момичета! Simple Smile

Интересно ми е , вие как попаднахте в този форум ? Посещавали ли сте други форуми преди това ? Някой познат ли ви зариби по форума или вие сами попаднахте на него случайно ?

В интерес на истина изобщо не мога да си спомня как и по каква причина попаднах тук. Преди това не бях посещавала никога подобни форуми....

Ще ми е интересно  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 1 896
Случайно попаднах. Не съм посещавала други форуми преди това.
Бях бременна, предстоеше ми раждане-нещо ново и напълно непознато за мен, което освен с радостно очакване ме изпълваше и с тревоги и притеснения.
Пуснах търсене в Гугъл, за да получа повече информация за раждането и отглеждането и възпитанието на деца. Повечето от линковете, които излязоха ме препращаха към теми в bg-mamma ...И ето ме вече повече от 3 години тук. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 22 343
Една година преди да забременея имах приятелка, която влизаше тук. На мен обаче не ми беше интересно.
Когато обаче разбрах, че съм бременна, веднага влязох, направих си регистрация и започнах да пиша в отчетните теми. )) После и във всички останали.

Да, посещавала съм други форуми естествено, а и в "началото" те не бяха толкова много. ))) (говоря за БГ форуми).

# 3
  • Мнения: 194
Случайно попаднах. Като бях бременна, чичко Гугъл ме довете тук.

Как се регнах обаче е друга история Mr. Green smile3505

# 4
  • Мнения: 1 877
Случайно попаднах. Като бях бременна, чичко Гугъл ме довете тук.

И аз така преди близо три години

# 5
  • София
  • Мнения: 38 206
Не помня. Май от Гугъл.
Лятото на 2004 трябва да е било...
Помня първата си тема: "Дебела ли съм?" Mr. Green
Бях качила вече 10-12 кила.

# 6
  • Мнения: 310
И аз через Гугъла, търсех нещо и попаднах тук не съм била по други форуми преди.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 53
Търсих мнения за определен крем за лице и Гугъл ме доведе тук Laughing

# 8
  • Мнения: 156
така се случи, че когато си взех жилището, нямах особен опит с обзавеждане, ремонти итн (бях на 22) и издирвах идеи за кухня и разни настилки итн. и отидох да чета в "нашият дом". после опознах половината форум и няколко години само четях. наскоро се регнах и така... и преди това съм попадала при разни търсения тук, обаче не се зачитах много-много. не е първият и единствения форум, който посещавам.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 581
Първият път търсех рецепти в Гугъл и ми излезе Готварската книга тука. Видях, че е форум, но не се регистрирах а само четях. После тръгнах да търся информация за Ейвън, видях че има тема и вече се регистрирах. Сега съм бременна и чета и пиша много повече

# 10
  • Мнения: 1 680
Попаднах  във форума след преживян спонтанен аборт, изписах аборт и веднага гугълчо ме отведе в "Искам бебе", та оттам започнах, преди 5 годинил

# 11
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Една приятелка ми каза за тук. Та така - намерих сайта на БГ-мама, а от него и форума. Тук съм от година и половина.

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 23:15 от tania2007

# 12
  • София
  • Мнения: 1 735
Като бях бременна се консултирах за различни неща във форума,имах разни питания и така се и регистрирах.И досега получавам доста ценна информация относно отглеждането на детето си.Нещо не ми допадат другите форуми и аз не мога да си обясня защо newsm78

# 13
  • Мнения: 134
Честно казано нямам ясен спомен кога и защо попаднах за първи път на този форум.

Ахааа, сетих сеее ...
Един разведен татко, мой много близък приятел, пишеше тук и ми беше пратил линк да прочета негово мнение, посветено на мен  Rolling Eyes Blush Тогава се позачетох, поразрових из подфорумите на бг мама. Доста по-късно се регистрирах (не помня с какъв ник и парола  Joy).
После често четях, без да пиша. Беше ми много полезен за козметика, обзавеждане.
Наскоро реших да пиша, но не можах да си спомня ника, с който съм се регистрирала  Laughing И затова се регистрирах отново.

Пиша и в други форуми, по-редовно в един от тях.  Sunglasses

# 14
  • Мнения: 2 123
И аз като повечето-Гугъл.Не си спомням точно, но беше за някаква козметика.

Общи условия

Активация на акаунт