забременяване с презерватив???

  • 29 110
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте мамита.Моля ви по- опитните от мен да кажат една две успокояващи думи. С Приятеля ми правим секс с презерватив и уж редовно го проверяваме дали е здрав. Проблема е че ми закаснява вече почти седмица и много ме е страх да ида на лекар. С моя приятел решихме да изчакме още няколко дни и да си направя тест. Проблема е че последния път имах много болезнен цикъл и докато не пих аулин ми минаха болките после всичко си беше нормално. До сега не съм имала бременност и много се страхувам да не излезе нещо друго.Четох в различни форуми че болезнената менструация може да е при наличие на киста,тумор.... но ако имаше нещо такова не вярвам да ми закъснее толкова много...За момента като че ли нямам симптоми на бременност - нито ми се гади нито нищо даже не съм и гладна (откакто почнах да се притеснявам че може да имаме бебе като че ли си внуших и съм мааалко по-гладна).Една две седмици спазвам една лека диета и даже смъкнах няколко килограма.А сега ми се струва че имам коремче и съмв се жадна.Толкова съм объркана...Ако ще ми има нещо дано да е бебе а не някоя болест...

# 1
  • Мнения: 1 796
Направи си тест,смятам че ще отчете ако има нещо,ако излезне отрицателен,отиди на лекар за да видиш какъв е проблема.Успех и ни дръж в течение!

# 2
  • Мнения: 7 723
На колко години си?

# 3
  • Мнения: 18
на 23 съм.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз бях с много болезнен цикъл преди да родя /и сега не е чак толкова безболезнене , но пак е по-търпим / и нямам проблеми /тумор , киста /.Иди на лекар и за това ти притеснение и за бременността ако се съмняваш.Какво значи притесняваш се да отидеш на лекар?Би трябвало повече да се притесняваш ако не го направиш.А относно симптомите при бременност , които се опитваш да откриеш , според мен е малко раничко , да не говорим , че аз въобще нямах такива.Успех да е това , което ти желаеш   bouquet /бременност или не / и да нямаш здравословен проблем  Praynig!

# 5
  • Мнения: 18
Ами страхувам се да ида на лекър понеже.... откровено казано незнам на какъв ще попадна.Знаете ли преди 6 мес ходих на перация на едно обърнато косъмче при епилация и беше забрало, лекаря ме вкара в операциона чак и какво..... запали цигара и ме опрерира.Една приятелка  абортира здраво бебе заради тъпи лекари. Ако ще съм бременна ми се иска да си запазим бебчо здрав Simple Smile

# 6
  • Мнения: 7 723
Не си малка. Срамота  ooooh!
Вместо да висиш по форумите,
иди и си купи един тест.
Гарантирам ти, че в момента,
в който видиш едната речтичка,
веднага ще ти дойде.
...ама пък и две даса- пак ще ти олекне, нали?  Wink

По принцип диетите също влияят на цикъла.
Абсолютно възможно е от нея да ти закъснява.  Peace

# 7
  • Мнения: 1 085
Диетите действат на цикъла и най - вероятно това е причината за закъснението. Но все пак, купи си тест за бременност, за по - сигурно 2, от различни производители. А после отиди на гинеколог, защото ако си бременна и без друго ще ти се наложи, ако ли не, за да разбереш от какво е закъснението и болезнената менструация.

# 8
  • Мнения: 1 464
Аз съм с много болезнен цикъл-ама като казвам много,разбирай че не ставам по два дни от леглото.Не смятам обаче,че това е предпоставка да си мисля всеки месец дали имам киста,тумор или въобще всичко най-лошо.Не знам какви са ти източниците на информация,но е много по-добре,когато става въпрос за здравето ти,да не се доверяваш на форумски мнения,а да се допиташ до специалист.Едва ли някоя от нас може да ти даде компетентно мнение(освен ако не е мед.лице).Обърни си внимание навреме,не чакай и не гадай.Място за страх тук няма.Дано всичко с теб да е наред!

# 9
  • Мнения: 3 157
С Приятеля ми правим секс с презерватив и уж редовно го проверяваме дали е здрав.

Малко ме оздачи това-кого проверявате редовно-Приятеля ли?Или презерватива?В случая озадачава ме думата редовно-вие един презерватив ли ползвате винаги?Хубаво е вместо да го проверявате да ги сменяте по-често(например преди всяка употреба-нов).Но това е само идея,не се чуствайте длъжни да я приемете.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Има и много свестни лекари ,не мисли за това и нека това  не е причина за отлагане.Прегледа няма да навреди на здраветона бебето ти сега.

# 11
  • Мнения: 998
След като сте правили секс само с презерватив се успокой ,направи си един тест
и най-вероятно не си бременна.Причините за закъснение може да са много и различни.
Ами страхувам се да ида на лекър понеже.... откровено казано незнам на какъв ще попадна.
Ами кажи от кой град си и ще те посъветват за добър лекар Peace

# 12
  • Мнения: 4 490
Е, вие какво сега, искате да кажете, че забременяването при секс с презерватив е невъзможно, тъй ли?  Whistling
Шоколадче, хайде сега, чак да не разбираш какво има предвид девойката...

# 13
  • Мнения: 998
То няма невъзможни неща Laughing
но все пак е  много малко вероятно.

# 14
  • Мнения: 370
Няма как да забременееш със здрав презерватив, а и болезнениния цикъл не означава бременност.Една седмица е напълно достатъчна,за да отчете теста има ли бременност или не.Не е нужно да чакаш повече.

Общи условия

Активация на акаунт