Сега ако не ви омръзна - няма кога

  • 2 132
  • 51
  •   1
Отговори
Ето продължението на фоторепортажа Grinning
Пак морето. Там имам представяне и на парашут Laughing Laughing Laughing
Последният ден в Б-я
Малко развлечения за децата на Шотландска земя преди първият учебен ден на Мони
Първи учебен ден
Маримас - парад Това е една 800 годишна традиция на градчето, в което живея. На времето са си избрали този ден просто за забавление. Правят карнавално шествие, като на него е забранено участието на моторизирани превозни средства. Избира се и Кралица на шествието с придворните й. Обаче се издъних и снимките са малко, защото разсеяната Хонда взела пълната карта на фотоапарата  Embarassed Embarassed. Денят после продължава с конни надбягвания, надсвирване на гайдари и лунапаааааааарк. Комшиите ми казаха, че всяка година на този ден пече слънце и денят е прекрасен. Тази година не направи изключение, въпреки че предният ден се изля такъв дъжд.....Приятно гледане. Дано не съм ви писнала Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 173
Ето продължението на фоторепортажа Grinning
Пак морето. Там имам представяне и на парашут Laughing Laughing Laughing
Последният ден в Б-я
Малко развлечения за децата на Шотландска земя преди първият учебен ден на Мони
Първи учебен ден
Маримас - парад Това е една 800 годишна традиция на градчето, в което живея. На времето са си избрали този ден просто за забавление. Правят карнавално шествие, като на него е забранено участието на моторизирани превозни средства. Избира се и Кралица на шествието с придворните й. Обаче се издъних и снимките са малко, защото разсеяната Хонда взела пълната карта на фотоапарата Embarassed Embarassed. Денят после продължава с конни надбягвания, надсвирване на гайдари и лунапаааааааарк. Комшиите ми казаха, че всяка година на този ден пече слънце и денят е прекрасен. Тази година не направи изключение, въпреки че предният ден се изля такъв дъжд.....Приятно гледане. Дано не съм ви писнала Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Ама то детенцето не ти ли е малко, че да ходи на училище?  newsm78
Няма и 5 годинки милото, или не ти е верна лентичката?  Crazy

# 2
  • Мнения: 88
mnogo sladki :love:leleee  chak se razmechtah za momichenze.

# 3
  • Мнения: 1 854
Ето продължението на фоторепортажа Grinning
Пак морето. Там имам представяне и на парашут Laughing Laughing Laughing

Какво е усещането по време и след приземяването с парашута?Аз досега не сьм го правила,но засега ме е страх.
Как ви се казва хотела в Сл.бряг?
Стана ми много мило като видях мелницата и пьтя свьрзващ новият сьс старият град на Несебьр Heart Eyes.Много готини снимки...продьлжавам натам с разглеждането.....

# 4
  • Мнения: 4 244
Няма да ми омръзнеш, да знаеш  smile3534
А ученичката ти е просто прелест  Hug - толкова слънчева и щастлива, дано да е и толкова усърдна над тетрадките Wink
Приказни костюми за извадили каките от раклите за тоя празник, чак на мен ми се прищя да стана и аз кралица на празника  Whistling

А за парашутните ти подвизи само едно  newsm10  newsm08- на мен няма да ми стиска да се кача Embarassed

# 5
  • Мнения: 1 854

Ах, каква чаровница е дьщеричката ти.Успех в учението и винаги да ходи на училище с усмивка!Много са и сладки дрешките с които е обле4ена за училище.По натам видях,че това са униформи,отначало мислех,че ти си измислила облеклото. Grinning

# 6
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
Ти давай,давай снимчици пък няма ни омръзна newsm10
Снимките са супер
И аз искам на парашута smile3511,и бънджи съм запланувала,но ще остане за догодина.
Симона направо цялата грее,толкова е горда ,че става ученичка
Очичките и са пълни с радост.
Дано да е все така.

# 7
  • Мнения: 1 854

Трябваше и ти да се снимаш с жените и носиите Grinning
Бялата каляска е много красива-като от приказката за Пепеляшка Hug,разкошна е и за сватба.Сигурно Кралицата на шествието има честта да се вози в нея Wink

# 8
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Хонда, честита ти ученичка!!! При вас униформите са малко по-различни от колкото при нас  newsm78 Само пуловерът и чантата са същите  Laughing и ние сме с такъв цвят кралско синьо  Wink
На Прага намерихте ли столовете за масаж  Mr. Green

# 9
.....Ама то детенцето не ти ли е малко, че да ходи на училище?  newsm78
Няма и 5 годинки милото, или не ти е верна лентичката?  Crazy
Тук почват на 5 години. А когато ги няматя навършени има една схема по месеци и тя влиза в нея. За това тръгва сега. Пък и 5 ще прави само след месец Wink

# 10
mnogo sladki :love:leleee  chak se razmechtah za momichenze.
Ми хайде де Wink Grinning

# 11
....
Какво е усещането по време и след приземяването с парашута?Аз досега не сьм го правила,но засега ме е страх.
Как ви се казва хотела в Сл.бряг?
....
МИ нормално си е усещането. Голямо дърпане на въжето обаче трябва за да се презимиш и то на сушата. Мноого съм горда, че успях да го направя. Честно казано по-голямата тръпка си е излитането. Мария даже успя да падне на прибежките, които трябваше да направим докато ни дръпне на високо моторницата и се беше малко шашнала, но после пак искаше да се качва Grinning
Хотелът се казваше "Централ"

# 12
...А ученичката ти е просто прелест  Hug - толкова слънчева и щастлива, дано да е и толкова усърдна над тетрадките Wink
....
Дай боже Praynig Grinning

# 13
Хонда, честита ти ученичка!!! При вас униформите са малко по-различни от колкото при нас  newsm78 Само пуловерът и чантата са същите  Laughing и ние сме с такъв цвят кралско синьо  Wink
На Прага намерихте ли столовете за масаж  Mr. Green
Те униформите са различни за различните училища. Към нашите има и вратовръзки, но с нея още не съм я снимала.

За Прага съмняваш ли се....... Flutter Набиха ми се на очите тия столчета, но най-посещаемото място беше безмитният магазин Laughing Laughing

# 14
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
А, Хондичка, как ще ни омръzне. Wink Много сладка ти е ученичката. Simple Smile Доставя ли й удоволствие да ходи на училище?
А какво наистина е усещането с парашута, аz не мога да се престраша на такова нещо.

Общи условия

Активация на акаунт