Обяда в офиса

  • 2 925
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Ето темичката, аз лично всеки обед ходя в едно заведение в което се храним за сметка на фирмата.
 

# 1
  • Мнения: 1 008
Питаи къде обядваме, докато сме на работа ли?

# 2
  • София
  • Мнения: 139
А какъв точно е въпросът? newsm78

# 3
  • Мнения: 157
Toва е чудесно! Аз обядвам за собствена сметка в един стол с добро съотношение цена-качество. Но както и да го погледнем, 20 работни дни по мин 3 лв на ден са си 60 лв! Ако вземаш 400 като мен това си е сериозна сума.би трябвало фирмите да се грижат за здравето/храната на персонала си. Да не говорим колко хора обядват на крак бързи закуски, защото нямат време да се наобядват!

# 4
  • Мнения: 923
Обядвам си у дома  Party живея близо до работа Grinning

# 5
  • Мнения: 188
Обядвам си у дома  Party живея близо до работа Grinning
и аз така  Peace

# 6
  • Мнения: 3 641
Работя в самия център и пак се чудим какво да обядваме.Понякога супи или салати в заведението до нас или нещо от Тропса.Друг път си вземаме мляко от магазина и тка минаваме Rolling Eyes
Въобще голяма чуденка

# 7
  • Мнения: X
Мдааа, сериозни суми отиват, близо до офиса имаме стол, но най- малко 3-4лв. отиват. Гледам да не ям сандвичи, да наблягам на манджички, салатки, та...скъпичко излиза. Абсурд фирмата да плати за храна...Браво на тези, които се грижат за това.

# 8
# 9
  • Мнения: 92
Почти никога не се храня навън с болклуците по заведенията.Нося си салата или плодове и зеленчуци за хрупане.Ако случайно забравя да си взема от вкъщи нещо,ям йогурт и ядки-това ми е достатъчно Peace

# 10
# 11
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Работя само след обяд и понякога и вечер, така че яденето си е изцяло в къщи.

# 12
  • Мнения: 134
Обядвах до скоро в ресторант срещу офиса, в който обядът излизаше не по-малко от 4.50 - 5.00 лв. Открихме наблизо едно по-непретенциозно заведенийце с неочаквано добра кухня.

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 16:51 от Chandni

# 13
  • Мнения: 1 317
За 30 минутната ми почивка мога само да притичам и да си взема някаква закуска или нещо сготвено, но не течно.
Ама пък ми е гадно и адски некомфортно да сам надвесена над някое ядене и да влезе клиент, затова гледам да хапвам бързо.  Tired

# 14
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Изпитвам носталгия по отминалото бай Тошово време  Mr. Green и ведомствените столови с няколко видове манджи и десерти на символични цени. Че и за в къщи си вземахме от тях. Ама сега вече няма такива екстри.

Общи условия

Активация на акаунт