Антибактериален гел за ръце

  • 16 090
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Руска,

от къде го купуваш??
Има го в аптеките, оттам и аз съм вземала такъв. А има един син гел в Метро, на който му забравих името, също е много хубав. Не изсушават ръцете, омекотяват ги даже.

# 16
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ползвам нормални бебешки и детски измиващи средства.
И в обществените тоалетни ли? newsm78
Естествено, че вкъщи всеки ползва нормални измиващи средства Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 7 723
Руска,

от къде го купуваш??
От аптеките.
Крема е на спиртна основа и е идеален в екстремни ситуации. Евтин е. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 30 085
супер, ще го потърся Simple Smile

# 19
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Ами да. Те са на спиртна основа. Много изсушават ръцете.
Ми, не. Този на орифлейм има и овлажняващи съставки. Но все пак по- добре навън да ми изсуши ръцете, отколкото с мръсни ръце или замазани с мокри кърпи да лепна някоя бактерия.

Подкрепям. Именно за това на въпроса ти "Ползвате ли?" отговорих - ами да, а на "Дали са безвредни за детето?" - че те са на спиртна основа. А, че изсушават ръцете е факт. Това с овлажняващите съставки според мен го пишат само като рекламен трик.

Тук например такива препарати има на входа на всяка обществена сграда, болница, детска градина, лекарски кабинет - все места, където се събират много хора. Даже лекарите се мажат с такива гелове преди и след преглед за дезинфекция. В България съм ползвала мокри кърпички, но е хубаво, че вече и там се продават такива гелове. Много са практични, както е казала Руска.

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Миналата година ползвах. И за тази ще си взема. Не помня марка, от аптека е, струваше към 1.50лв и доста икономичен, изсъхва бързо и си усещаша чисти ръцете след това. За навън е по-удачен от мокри кърпи, но има ситуации(яка мърсотия по детските вредни ръчички), при които си трябва и водица.

# 21
  • Мнения: 781
Да, от както сина ми започна да щъка навън използвам ежедневно за себе си и за него Peace. Използваме розовия спрей, който е детски.
Доволна съм Peace а кърпичките оставят неприятно чувство за лепкавост и поне за моя син не са достатъчни за почистване (ръцете са ни честичко в устата).

http://www.purel-bg.com/

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 00:53 от AnMary

# 22
  • Мнения: 4 555
Не ползвам нищо антибактериално.

# 23
  • Мнения: 31
Е не това ми доиде в повече.Представям си детето си играе и аз търча да го клепя против бактерии ми те ще ми се смеят всички маики в парка ще ме вземят за луда аз съм сигурна.Ми аз като ги гледам как малчовците се търкалят в тревата целите с една туба няма се мине.Що се тормозите с тия излищни неща а в  детската градината като играе кои ще маже с гелче против бактерии.То детето си има нужда и да се поизцапа малко не искам да засегна никои нито да налагам мнение или да споря просто ми се вижда прекалено втелясване.

# 24
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 310
Ползвам антибактериална течност, но не е гел, даже не знам какво точно се води.
Ползва се и за вагинални промивки, за миене на тялото и съм виждала доктор да си мие ръцете с това.
Казва се триклобактер, сигурно го знаете.

# 25
  • Мнения: 625
Тук в Канада навсякъде в болниците,клиники,чакални,често в ресторанти за бързо хранене има поставен антибактериален гел за ръце.Когато сме на такова място ползваме,в къщи няма смисъл.

# 26
  • Мнения: 1 085
Тук в Канада навсякъде в болниците,клиники,чакални,често в ресторанти за бързо хранене има поставен антибактериален гел за ръце.Когато сме на такова място ползваме,в къщи няма смисъл.

Ех, Канада... Laughing

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ползвам, без да се вманиачвам, ако няма не правя драми.
Не се е случвало да търся тенденциозно.

# 28
  • Мнения: 781
Е не това ми доиде в повече.Представям си детето си играе и аз търча да го клепя против бактерии ми те ще ми се смеят всички маики в парка ще ме вземят за луда аз съм сигурна.Ми аз като ги гледам как малчовците се търкалят в тревата целите с една туба няма се мине.Що се тормозите с тия излищни неща а в  детската градината като играе кои ще маже с гелче против бактерии.То детето си има нужда и да се поизцапа малко не искам да засегна никои нито да налагам мнение или да споря просто ми се вижда прекалено втелясване.
Сега сина ми е в период на усилен зъборастеж Mr. Green и ръцете са му постоянно в устата. Не пръскам когато си играе в пясъчника или по поляните а когато го кача в количката след това за разходка.
В детската градина не ми се вярва ръцете да са му постоянно в устата Peace
Крайните мнения и кое ти идва в повече си е твой проблем Whistling

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 4 126
Когато сме навън ползвам само за себе си.Купувам го от Метро, казва се "Живасепт".По удобен ми е от мокрите кърпички, защото не ми се налага да се чудя къде да я изхвъля, ако няма кош за боклук наоколо.Един ден като като тръгнем по градинките, сигурно ще продължа да го ползвам, защото е на спиртна основа и много бързо се изпарява и остава приятно чувство на свежест.

Общи условия

Активация на акаунт