какво да правя?

  • 1 326
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 860
Здравей dideta90, разбирам притеснението ти и четеики се връщам към нещо през което минах не отдавна. обаче искам да те питам нещо друго което не ми стана съвсем ясно от твоето опитание - когато пищи и се стряска тя буди ли се?! Защото моето бебче също правеше така даже бях пуснала тема и аз като теб се бях шашнала от всякъде тои плачеше направо със сълзи, схипвашесе,свива се но не се будеше!!!това беше странното, а толкова малко дете да сънува аз не го приемах и след темата тук и след известно време нещото утихнаха, но ходихме при друг педиатър просто исках второ мнение /и аз чувах нищо му няма здраво ти е бебчето/и ми казаха следното - не са колики здраво е  детето просто имало такива деца можело и да са зъби /към днешна дата го изключвам това защото първия зъб се появи 3-4 месеца след тази история/посъветваме лекарката до го утешавам и да му говоря тихо зада го успокоявам без да го будя а като станел по голям след годинка ако това плаченето продължава/при нас не беше и всеки ден но се случваше често в седмицата поне 3 пъти/ да се направи енцефалограма за да се видело да няма някакво огнище-това аз не го разбирам, но при нас отшумяха нещата вече. Не е нещо съвсем ненормално,и може наистина да е права твоята лекарка че нищо и няма видимо но...... те съветвам да посетиш и друг педиатър и да потърсиш и друго мнение и становище и обяснение. Задължително! Не искам да те стресна наистина звучи страшно но пък има решения, просто споделям нещо през което и за преминах и за мен беше голям стрес. Относно предложението на мъжа ти за куршума опитай със светена вода по добре - може и да са уроки колкото и странно да звучи на някои тук. И наистина другите мами са прави спри пюретата малка е още, за анемията пак търси и друго мнение и ако трябва и изследвания при друг специалист направете- и много е важно да се разбере каква е анемията, а не просто да я блъскат с желязо и да натоварват черния дроб без да се знае какво точно и има.И ти си направи изследвания макар че при теб резултатите няма да са реални скоро си родила и все още организмати се възстановява и е възможно да излезнеш с анемия и ти-но търси и други лекари чуи и други мнения разпитваи и така ще стигнеш до нещо все пак.

 Пожелавам ти нещата да се развият възможно най добре за вас и да спре този плач защото истински ти съчувствам и те разбирам - случвало ми се е аз да плача с него защото съм безсилна и нищо не мога да напрява повече. Стискам палци да се оправите и не забравяй като можеш сподели какво е станало и развитието на нещата. Hug

# 16
  • Мнения: 1 187
А бе как скоро месни пюрета - та детето е на няма 3 месеца ooooh!
Наистина е рано за месни, аз писах, че по-рано захраних, но не е било в третия месец.
dideta90, наистина спри пюретата, но трябваше да кажеш за рахита още в началото. Отиди при друг лекар за второ мнение. А и капките против рахит не се увеличават току така, защото има последствия.

# 17
  • Мнения: 4 292
Пюретета могат да задълбочат проблема с анемията! На тази възраст организмът на бебето не може да обработва храна, различна от кърма или АМ, в следствие на което ще го лишиш от ценни хранителни вещества. Добре си помисли какво правиш и потърси второ мнение.

# 18
  • Мнения: 137
Снощи пак спа така но поне без викове и да буди се не е на сън за това мисля че нещо я боли защото се буди а относно лекарката нашата педи каза така после ни прати пи друга лекарка и тя каза че и няма нищо между майките с който излизам има и лекар(джипи)тя като гледа малката всеки ден казва че е добре даже тя ме посаветва да пусна изледвания за анемията а сега малката през деня няма проблеми смее се спи си дърдори си и така никои не вижда проблем освен аз ще спра всичко и ще видя какво ще стане после ще пиша

# 19
  • Мнения: 137
искам да се похваля беба ве4е не спи така обяснението на лекарката бе6е 4е е много жизнено дете и като и се радват се превъзбужда а после на сън го изживава абе общо взето дето баба викаше урки има детето Hug НО има едно голямо НО изследванията са ни добри ама днес акото й беше черно и за да не пускам нова тема ще ви питам тук! Rolling Eyes
Какво означава светло черното ако не като катран черно а примеси  на сиво и черно не съм и давала нищо ново просто ето така от нищото стана черно ако някой е имал такова ако моля да сподели причината за него!  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 168
Последните 24 часа нищо друго освен мляко ли не е яла?

# 21
  • София
  • Мнения: 44 088
ако приема желязо най-вероятно акото е черно от него. то оцветява.
за месни пюрета е мн малко детето...и изобщо за пюре....почти вс АМ са обогатени с желязо също.....та надали пюре ще помогне повече.....

А за нощните ревове...ако здравсловно е ок....бих си го взела да го гушкам при мен...явно е неспокойно....а близостта до мама винаги успокоява....

# 22
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
През бременоста трябваше да пия желязо и от него изпражненията стават черни,за такова малко бебче незнам званни на лекарката си да я попиташ да не би да е от инжекциите които са му слагали за анемията

# 23
  • Мнения: 137
вече не и бият такива аз за това казах че не е приемала нищо освен мляко и чай лекарката каза че малката е добре но ако пак има такова ако ще я мислим но тъйкато ака 1път на ден утр ще видя как е
мисълта ми е такава на някой от вас детенцето ако е имало такова ако от какво е било

Общи условия

Активация на акаунт