"Чифлик Ненкови"- Осеновлак. Някой да е ходил?

  • 18 473
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Вдигам темата, само за да споделя, че и през 2013-та мястото е все така отвратително, както са го описали другите потребители. Не си заслужава да стъпвате там по никакъв повод.

# 16
  • София
  • Мнения: 27
Присъединявам се към негативните коментари. Днес, след като посетихме манастира "Седемте престола", направихме грешката да последваме табелите към Чифлик Ненкови. С желание и настроение влязохме в т.нар. зоокът. Всъщност той изглежда като концлагер за животни и гледката е наказание както за обитателите, така и за посетителите. Не разбирам от щрауси и не мога да твърдя как се гледат, но видяхме 4 кучета, вързани с вериги, козина и кости. Едното пред нас ядеше пръстта и разхвърляния фураж по земята. Другото ядеше умряла патица с все перата, явно великодушно хвърлена му от някой служител. След като настояхме да се срещнем с управителя, отнякъде светкавично се появи самият собственик г-н Петър Ненков. Последваха обиди, крясъци и заплахи и май трябва да сме доволни, че не ни наби. Ами, това е. Аз лично се надявам този човек да си получи заслуженото, а вас съветвам да не поемате в тази посока.

# 17
  • Мнения: 12
Здравейте,
Въпреки, че не е писано по темата от дълго време, ми се иска да споделя с вас пресни впечатления от чифлика.
Дъщеря ми беше на лагер там и аз, след като бях прочела всички негативни отзиви тук, разбира се, реших да отида лично да разгледам.
Мога да ви уверя, че нещата значително са се подобрили. Ние сме семейство с 3 деца и бяхме настанени в доста просторна стая. Всичко беше чистичко и миришеше хубаво. Нямаше проблеми нито с водата (постянно включен бойлер, чиста баня), нито с тока. Единствената ми забележка по отношение на стаята е, че няма мрежи на прозорците и влизат мухи.
Кухнята е с ограничен асортимент, но яйцата, млякото (кисело и прясно), сиренето и кашкавала са домашни. Момичетата са много мили и имат лично отношение към гостите. Собственикът ни разказа интересни истории за този край. Въобще, гостите попаднали в чифлика си се чувстват като на село. Яздихме конче, хранихме животни, децата много се забавляваха. Да не говорим за прекрасната природа, ромола на рекичката и лесните пътеки за разходка, подходящи за семейства с малки деца.
Направих си труда да напиша този дълъг пост, за да дам възможност и на други семейства, които не търсят лукс, а контакт с природата, да се възползват и да не се отказват да посетят това интересно място.

# 18
  • Мнения: 298
Повдигам Темата. Някой има ли пресни впечатления от мястото. Много ми се иска да заведа синът ми на място, където може да види малки пиленца и патенца и всякакви животинки и да се порадва на "селска обстановка" и природа, бях харесала чифлика от интернет, но мненията на предишните потребители в темата ме отказаха. Все още ли е така ситуацията и знаете ли някое друго подобно място?

# 19
  • Мнения: 1 611
Повдигам Темата. Някой има ли пресни впечатления от мястото. Много ми се иска да заведа синът ми на място, където може да види малки пиленца и патенца и всякакви животинки и да се порадва на "селска обстановка" и природа, бях харесала чифлика от интернет, но мненията на предишните потребители в темата ме отказаха. Все още ли е така ситуацията и знаете ли някое друго подобно място?
Подобно място е Старосел до Хисаря  Peace На много по-високо ниво обаче...

# 20
  • София
  • Мнения: 119
Не се лъжете, мястото е повече от отвратително, не искам да си помисля какво е в т.н. хотелче, но кръчмето е пълна скръб, а къта с животни е повече от опасен за деца - стърчат железа, пръти, найлони, няма нито нормални клетки за животните, нито пътеки по които да минеш и да разгледаш, мръсотия и гнусотия.

Общи условия

Активация на акаунт