Подарък за сватба?

  • 2 666
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 160
      Момичета нужна ми е помощта ви. След 2 седмици сме на сватба на колега на мъжа ми. Не знам какъв подарък да избера. Те са просто колеги. Не мога да кажа, че са ни много близки и честно казано се учудих на поканата. Та сага съм в голяма чуденка за подаръка. Искам да е нещо оригинално, но не много скъпо. Точно в момента не сме много добре финансово. Прием всякакви предложения.

# 1
  • Мнения: 931
От няколко години когато ни поканят на гости винаги даваме пари независимо колко са ни   близки , е разбира се сумата е различна но по - добре пари че всеки си има различни вкусове.По добре им напиши оригинално пожелание на картичката която ще им остане спомен.

# 2
  • София
  • Мнения: 170
Момичета, това е N-та на брой тема за сватбен подарък.
Ползвайте търсачка Peace

# 3
  • Мнения: 2 388
Кажи ориентировъчна сума, за да можем да ти дадем някакви предложения.


п.п. Чакам включване от другата тема.... Whistling

# 4
  • Мнения: 111
Можеш да попиташ деликатно от какво имат нужда.

# 5
  • Мнения: 160
      Проблемът е, че те са много добре финансово и си имат всичко. Ние в момента повече от 100 лв. няма как да отделим.

# 6
  • Мнения: 202
Ами може да им подарите хубава картина или красив свещтник,или нещо от този сорт.

# 7
  • Мнения: 572
      Проблемът е, че те са много добре финансово и си имат всичко. Ние в момента повече от 100 лв. няма как да отделим.

дайте им 100-те лева и не се главоболи за подаръци... поне е сигурно, че ще го харесат Wink
а и ще си платите куверта Wink

# 8
  • Мнения: 6 607
Разбери колко е коверта и умножи по две  Mr. Green
Питай ги от какво имат нужда .

# 9
  • У дома !
  • Мнения: 700
СЪВСЕМ СКОРО БЯХМЕ НА СВАТБАТА НА НАШИ БЛИЗКИ ПРИЯТЕЛИ,ПОДАРИХМЕ ИМ ФОТОРАМКА И БЯХА ОЧАРОВАНИ! Peace

# 10
  • Мнения: 917
Бургазлийка си, така че имаш вариант за спа за двама в Ахелой, Поморие или Созопол.
Ако не си ходила в тях, ми се струва странно да им подариш, каквото и да е свързано с интериор.
Дай повече информация за тях. Хобита, интереси, бебе ли чакат? Може и ваучер за уикенд някъде.
Колегите на мъжа ти няма ли да събират заедно сума?  newsm78

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 823
Подари им ваучери за скок с бънджи. Миналата година не успяхме да  отидем на сватба на моя приятелка и реших поне да ги изненадам точно с такива ваучери. По друга дружка им ги изпратих. Но така и не разбрах дали са ги ползвали, защото скоро след това, тя разбра, че чакат бебенце.

# 12
  • Мнения: 356
Аз се записвам да следя темата.И ние сме на сватба на 27.06.Мога да си крадна някоя идейка  Laughing

# 13
  • Мнения: 326
И мен ме вълнува темата, но ще търся нещо за по-малко пари. Иначе от друга тема ми допаднаха следните идеи: Шоколадово фондю, комплект за торта, електронна рамка за картини, все хубави, оригинални и полезни неща, които младото семейство, надали ще си купи, но пък ще ги ползват ако ги имат.   bouquet

# 14
  • Лондон
  • Мнения: 122
по-добре им дай парите,те ще си вземат каквото им трябва newsm10

# 15
  • Мнения: 248
аz съм zа вау4ерите, така подарява6 преживяване, а си ли4и и 4е си се погрижил......спа процедури, но6тувка някъде, ако 6те и ве4еря в готин ресторант, пак е хубаво.
или ако ни6то не иzмисли6 им даи парите.(100 лв. си е ок zа двама )
аz съм много против, купуването на рамки zа картини, фондиута, све6тници и тям подобни, всеки е раzли4ен, но някои да нацели то4но моя вкус и обzавеждане е малко вероятно Crossing Arms, а о6те пове4е, 4е и малко ги поzнава6......
а тва с "6те купя не6то по евтинко, което да иzглежда скъпо Crazy, да ме иzвинявате ама направо си е беzобраzие, при което ,аz например се zасягам.

# 16
  • Мнения: 326
а тва с "6те купя не6то по евтинко, което да иzглежда скъпо Crazy, да ме иzвинявате ама направо си е беzобраzие, при което ,аz например се zасягам.
Това къде го прочете, в тази тема не видях такъв пост! Моето мнение е подарък в плик и един за спомен  Simple Smile като първия да е с по- висока стойност!
Но тук се пита за ПОДАРЪК, /прочети първия пост/ ,който да не е много скъп, все пак не е за много близки но авторката хора!
Ваучер за спа ми допада, има и на доста прилични цени ваучери за двама!
друго оригинално нещо http://www.bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=v … 73&Itemid=169
виждала съм на живо, много е красиво!
 към авторката на какво се спряхте в крайна сметка? на младоженците допадна ли им?

# 17
  • Мнения: 213
На нашата сватба колегите ми ни подариха сребърна сватбена монета с гравирани нашите имена и дата. Много се трогнах.

# 18
  • Мнения: 1 558
Подари им ваучери за скок с бънджи. Миналата година не успяхме да  отидем на сватба на моя приятелка и реших поне да ги изненадам точно с такива ваучери. По друга дружка им ги изпратих. Но така и не разбрах дали са ги ползвали, защото скоро след това, тя разбра, че чакат бебенце.
Това беше най-ефектния ми сватбен подарък, за което ви благодарим! Heart Eyes Обаче 2 дни преди сватбата разбрах, че съм бременна и сега си ги пазим за спомен! До последно се чудих дали да скоча макар и бременна (нали Цеци Красимирова скочила в 7-мия месец Wink), но Божидар ме обяви за луда. ooooh!

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 3 974
на повечето сватби в момента се дават пари, независимо колко малко са. аз лично съм привърженик на ваучери за уикенд някъде, както ти предложиха някой други или gift card, с която могат да си купят нещо, а също и картите позволяват да сложите снимка или пожелание на тях.

# 20
  • Мнения: 7 474
Парите в плик и не го мисли, по-добре от ненужен подарък.

# 21
  • Мнения: 184
Ние ще ходим на сватба в началото на септември. За сега сме се спряли на едно фонтанче. До сега, нищо по добро не ни хрумна.

# 22
  • Мнения: 917
Вече вместо в плик, може и в карта  Laughing
ето инфо

Общи условия

Активация на акаунт