най добрата маникюристка която познавам

  • 1 684
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте на всички.  Искам да ви разкажа за моята маникюристка която познавам и ползвам услугите и повече от три години. Тя е човек с  който можеш да поговориш на всякакви теми и винаги ще бъдеш чут и разбран. Ще си даде мнението само ако бъде поискано от нея. А за работата и няма да ми стигне времето за да ви опиша какъв перфекционист е. Аз имах най лошите нокти на краката и на ръцене. Когато отидох при нея за първи път ме беше срам да си подам ръцете. Тя ме успокои като ми каза, че ако ходя редовно на маникюр и педикюр и не правя нищо сама с ръцете и краката си, всичко ще се оправи за месец месец и половина. Тя не настояваше да ходя точно при нея а просто да ходя на тези процедури. Аз естествено не и поварвах. Това което ми хареса е че тя не държеше да хода точно при нея за това аз продължих да ходя при нея. След два месеца ноктите на ръцете и на краката ми изглеждаха така све едно съм си купила съвсем нови, това не бяха моите ръце и крака. Аз просто не можех да повярвам в промяната. Тя е и чудесен ноктопластик и работи със безкиселинни продукти за ноктопластика. Препоръчвам я на всички които все още нямат маникюрист. Тя ходи и по домовете което мен много ме улесни с течение на времето. Мога още много да ви разказвам за нея но мисля че е по добре сами да се уверите ако искате да имате хубави ръце и ркака. Тя е от София. Аз чрез този форум искам да и кажа едно голямо Благодаря.

# 1
  • Мнения: 21
А ние сега трябва да поискаме номера и  newsm78

# 2
  • Мнения: 0
А ние сега трябва да поискаме номера и  newsm78
Аз просто изказвам благодарност. Не е задължително да искате номера и . Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт