кога усетих бебето

  • 3 413
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
края на четвърти месец  Peace

# 32
  • Мнения: 8 999
Най-вероятно помръдването на корема ти се е дължало на газове.
Аз усетих моето бебе в 18та седмица. Полът наистина видяха в 16та седмица, но на 3Д ехограф.

# 33
  • Мнения: X
Първото бебе усетих в 16, второто и третото в 13 седмица. Знам че е рано, но е възможно.
Помръдването на корема се вижда доста по-късно обаче.

# 34
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
В 17-18 седмица но при всеки е различно.

# 35
zdravei .az sym v kraq na 4 mesec ot bremenostta i dnes usetih bebeto mi kato gadelichkane

# 36
  • Мнения: 521
Пребирах се от преглед на който доктора ми каза че ще усетя бебето към 20та седмица,а аз го усетих тогава-16 г.с.

# 37
  • София
  • Мнения: 588
zdravei .az sym v kraq na 4 mesec ot bremenostta i dnes usetih bebeto mi kato gadelichkane
мн.  се радвам за вас с бебето аз усещам побутване и гъделичкане но не постоянно. знаеш ли вече пола. Peace

# 38
  • Мнения: 1 354
И според мен не е било бебето,а вероятно червата, а аз я усетих около 17г.с.

# 39
  • Мнения: 240
Според мен е невъзможно да го усещаш толкова рано- по- скоро е внушение, породено от огромното ти желание да промърда   Simple Smile Разбирам те и си спомням как чаках моето, а то промърда съвсееем лекичко в края на 3 месец  Heart Eyes  Лека бременност  Hug

# 40
  • Мнения: 925
Усетих го в 18 г.с. и направо не можех да повярвам. Той помръда леко аз се зачудих какво става, и си помислих, че все пак е рано- първа бременност и доки ми беше казала, че по-късно ще го усетя и точно тогава той помръдна пак, сякаш да ме убеди, че е той и ми се обажда  Hug

# 41
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Аз го усетих като пърхане на пеперуди в 19 седмица.Сега в 21 седмица ритничетата са доста по-силни,даже и таткото ги усеща като си сложи ръката на коремчето. Grinning

# 42
  • Мнения: 139
аз усетех моята бебка 4ак във 6 месец и по 2 ,  3 дни не съм я усештала беше много поспалива за сметка на сега спи по 1 4ас и после се забавляваме а е семо на 3 месеца

# 43
  • София
  • Мнения: 5 079
Първата бременност - 17 г.с.
Втората - 14 г.с.

# 44
  • София
  • Мнения: 137
Усетих го към средата на 4 месец, като леко пърхане в коремчето  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт