Писна ми от пропуснали памперси!

  • 1 639
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Германия
  • Мнения: 8 094
е това вече ме хвърли в размисъл, защото аз знам, че Памперс 3 dry(midi 4-9 kg) са по 56 бр. в пакет. Имах мостри за new baby, нови уж, те са с покритие изглеждащо като мрежичка, и ги рекламират като идеалните за кърмачетата. Пробвала съм и нямам оплаквания.

# 16
  • Мнения: 8 459
Джейд,като отидеш в Германия Wink да вземеш да донесеш Памперс от там.Сигурна съм,че нямат нищо общо с продаваните тукЗнам,знам аз за Германията и ти пожелавам да изкараш добре. Wink.

# 17
  • Мнения: 980
малко offtopic но какви са цените на Памперс и Либеро, по колко са вътре и ...ако знаете къде ги произвеждат?
Pampers са 90бр. в Jumbo Packet  и струват около 25лв., но в Метро, стува ми се ги правят в Турция, на кода на датата на производство пише ТR, а на кърпичките Pampers- Испания Crazy
Либеро са съвсем малко по-скъпи. За другите, незнам.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Джейд,като отидеш в Германия Wink да вземеш да донесеш Памперс от там.Сигурна съм,че нямат нищо общо с продаваните тукЗнам,знам аз за Германията и ти пожелавам да изкараш добре. Wink.
EЕййй....нищо не може да скрие човек от теб Grinning Обещавам да купя 2-3 бройки, ако не са на безбожна цена Wink
Благодаря ти за пожеланията  bouquet

pepelyashka, и аз бях много доволна от първи номер за новородено, но отдавна надхвърлихме килограмите Wink

# 19
  • Мнения: 8 459
Ами-безбожна цена,не вярвам.Да пратиш един за проба!Шегичка
А днес мръднах до един съседен форум и затова знам за воаяжа.
Голяма съм клюкарка-хи,хи.

# 20
  • Мнения: 1 071
И на мен ми изпускаха Памперс и ги смених с Либеро.Те обаче също изпускат,макар и не винаги.не знам на какво се дължи.

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Непременно пробвай Либеро - за момиченца са супер, както и за рядко акане, защото отзад са с ластиче на гърба и хубаво прилепват.Дано пък да не ти пропускат на крачетата Thinking

# 22
  • Мнения: 1 896
Да, точно затова и аз смених Памперс и минах на Либеро. В чужбина Памперс са супер еластични в кръста - хем не си пристягаш неудобно детето, хем пеленката не се изхлузва надолу и не се образува луфт в кръстчето.
Много ме хвана яд на Памперс, че тук ни пробутват морално остарялата си продукция и то на високи цени, така че се прехвърлих на Либеро, които все пак имат някаква еластичност в кръстчето, макар и по-малка от на чужбинския Памперс.
Либеро са шведски и цената им мисля не е по-висока от на Памперс в големите пакети, без да се налага да купуваш огромно количество всеки път.

# 23
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
е това вече ме хвърли в размисъл, защото аз знам, че Памперс 3 dry(midi 4-9 kg) са по 56 бр. в пакет. 
Както писах - предпочитам Либеро, но последния път моя мъж купил Памперс 3 (midi 4-9kg) - 90бр, но пише че са нови и имат надпис jumbo pack.

# 24
  • Мнения: 1 216

Аз ползвам Хъгис и съм сравнително доволна. На кръста отзад имат широко ластиче и прилепват много добре. Случва се обаче да пропуснат на крачетата.
Ползвала съм Pampers Dry и Pampers Swaddlers. Вторите са добри и също така с ластични лепки, но са до 8 кг. Сега като мине 6 кг ще взема Памперс Круизерс да ги пробваме и тях.

# 25
  • Мнения: 106
На мен това пропускане ми се струва, че се дължи на това, че може би не стягаш достатъчно памперса.Ние от началото карахме на Hudgies, но 7-18 не ми допаднаха нещо и взех да търся други.Libero са страхотни, а скоро изнамерих едни пампи, които се казват Bauxy- голяма красота, целите са шаренки, а посредата имат разлияни картинки.Цената също им беше ниска мисля newsm68

# 26
  • Мнения: 4 915
Аз пък ползвам италианските памперси - от един производител, но различни търговски имена имат, с различни модификации: без ластик, с ластик само на гърба, с ластик отпред и отзад.
Имена:
Bauxi, Bimbo&Bimba, Champion, Fippi, Mamia. От последните съм особено доволна - и като материя, и като попиване. Те май са и най-скъпи от изброените. Обикновено брой пелена струва 30-34 стотинки. Доволна съм от тези с ластиците. Ако има такива във вашия град, добре е изрично да попиташ дали са с ластик.
С ако Мариела се е омазвала 2-3 пъти, когато беше по-малка и купувахме памперси без ластик. Откакто почна да седи седнала, ластиците са задължителни при нас, защото на кръста иначе зейва и все ще се омокри.

Ползвала съм и Хъгис, и Либеро. Първите не обхвъщаха добре встрани, на кръстчето; вторите са супер като материя, но след цяла нощ без смяна откривам дупето запарено и дори мокро - няколко вечери подред. Не изолират добре при по-голямо количество течност.

Последна редакция: ср, 24 авг 2005, 22:41 от Free Soul

# 27
  • Мнения: 1 547
Jade. Libero за Маслинката и забравяте всякакви грижи. По-скъпи са с лев-два, както са ти казали момичетата. Като кройка са много добри, а и са някак прибрани. Наскоро пробвах Хепи и те изглеждат огромни, независимо, че имат ластици и на кръста, и на крачетата. Качват номера на дрешките с поне 2 нагоре. Памперс ползвах само Newborn. След едно адско посиране смених с Либеро и досега не е имало изцепки.  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 3 550
Имали ли сте проблеми с подсичане на дупето при смяна на едната марка с друга?

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Имали ли сте проблеми с подсичане на дупето при смяна на едната марка с друга?
Аз лично - не.

Много ви благодаря за отговорите, ще опитам сега с Либеро, че има най-много препоръки за тях. Дано остана доволна и със сигурност ще си купя оригинален Памперс от Германия, че да ме е яд, като се върна на нашите боклуци Laughing

Общи условия

Активация на акаунт