Беше добър и раздаващ се човек

  • 6 504
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Flowers Rose




# 31
  • Мнения: 4 785
В Сървайвър има участници над тази възраст! Просто лошо стечение на обстоятелствата...

# 32
  • Мнения: 4 435
Как е одобрен 55-годишен човек за предаване с такова физическо напрежение? И какво прави действащ кмет в реалити шоу на другия край на света?

В американският формат съм виждала и много по-възрастни. В Бг формата също е имало хора в предните сезони на такава възраст. По време на кастингите минават почти всякакви прегледи, да се установи здравословното им състояние, и от това да се определи тоя човек може ли да замине там и да бъде подложен на всичко, или не. Също и покриват някакви нормативи, за да се види кой ще се справи там и кой не.

# 33
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Цитат
Актьорът Любомир Нейков, който е съпродуцент на „Сървайвър", съобщи за Дарик, че на острова има лекар, който преглежда участниците преди всяка игра и нищо не е подсказвало, че Нончо Воденичаров е пред инфаркт.

Мир на праха му!  Flowers Rose Flowers Rose Мисля, че беше един от най- уважаваните кметове в България и дейни и способни! Нека жителите на Раднево споделят!

# 34
  • Мнения: 804
Поклон пред паметта на един страхотен човек,кмет и певец! Flowers Rose  Flowers Rose

# 35
  • Мнения: 1 192
Животът и смъртта не прощават на никой,който се е родил...
Лека му пръст!

# 36
  • Мнения: 2 127
Лека му пръст!Харесвах го като човек!

# 37
  • Мнения: 515
Много кофти новина, да се надяваме да не го излъчат като започнат сериите, защото ако излъчат ще е много гадно от тяхна страна .. Sad

# 38
  • Мнения: 943
Лека му пръст на човека!  Sad

Но нападенията според мен са излишни. Много добре знаем как мъже и жени на неговата възраст умират от инфаркт на спирката,камо ли ако са под някакво физическо или психическо напрежение....
Като,че ли от БТВ на сила са го замъкнали там и са го подложили на мъчение,в крайна сметка по собствено желание е отишъл да се забавлява човека. Жалко е когато някой си отиде,особено млад мъж като него!

 Flowers Rose Flowers Rose

# 39
  • София
  • Мнения: 5 289
Току що прочетох, ужасна новина, изглеждаше добър човек,много жалко.Защо му е трябвало на стари години да се подлага на това изпитание....

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 16:32 от КАРЧЕВА

# 40
  • Мнения: 515
незнам за вас като ви чета..., аз съм на 24 години, но за мен 54 годишен човек не е стар Sad

# 41
  • Мнения: 1 192
Цитат
Много добре знаем как мъже и жени на неговата възраст умират от инфаркт на спирката,камо ли ако са под някакво физическо или психическо напрежение....
Дано това не е бъдещето за нацията ни,защото не е нормално да считаме за обичайно много хора да си отиват на тази възраст...За жалост в България има прекалено много предпоставки и причини за това,подчертавам в България,защото сме на едно от първите места по смъртност заради сърдечно-съдови проблеми...

# 42
# 43
  • София
  • Мнения: 5 289
незнам за вас като ви чета..., аз съм на 24 години, но за мен 54 годишен човек не е стар Sad
Не е стар,но за това изпитание не мисля, че тези години са подходящи,това имах впредвид.Като знам младите участници как едва издържат,как ли се чувства 50 годишен там,на жегата, глада и прочие премеждия.Както и да е,мир на праха му,много жалко за човека.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт