И з р а е л 38

  • 16 597
  • 286
  •   1
Отговори
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Добре дошли в новата тема!

 


Какво правим?  (следват отговори с прилежащите им линкове...)
Празници в Израел (на руски език)


Gift Рождени дни и годишнини за честитене на пишещите в тази тема  newsm67


2. Готвим и хапваме...
Рецепти от Израел и приятели



3. Учим, говорим, четем и пишем на свещения език:
 bookИврит - да се опитаме да го научим онлайн




4. И обсъждаме всякакви теми, свързани с живота ни тук...
До сега изписахме:


   

# 1
  • София
  • Мнения: 7 815
Хааааа ... нема тигри нема нищо още.
Айде и аз да се уредя първи. Ама не минус не знам кой си ами баш първи.  smile3534

...
Дядо Хаджи днес се чудих - ако те питам как да приготвя зарган - ще ли да ми отговориш.Може и на ЛС.Само да не е нещо сложно ,че хич нямам време да се връткам.
...
Кажете ми какъв е този Тефал нам какво си ?Как се готви в него ,какво ,що?

Заргана да не е вид риба или го бъркам с друго нещо. Щото ако е това аз такава риба още не съм приготвял, а може и да не съм ял де ама помня ли.

А иначе за Тефала има специална тема в готварския и там що годе може да придобиеш някаква представа.

# 2
  • Мнения: 1 410
 newsm03   ето ме и мен .
Филма за Чингиз не беше изгледан - не я издържах тази простотия. Confused
"Ангели и демони" ще гледам друг път ,защото взех да мигам на парцали ... smile3507

# 3
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
 Joy Joy Joy
Мента,страхотна тема  Peace

# 4
  • Мнения: 490
 
Цитат
Под строоооооооой, равнис! Пре-бро-й се! Бегом, марш...

   
Хайде и подофицер мимкис в строя Grinning

# 5
  • Мнения: 232
newsm03   ето ме и мен .
Филма за Чингиз не беше изгледан - не я издържах тази простотия. Confused
"Ангели и демони" ще гледам друг път ,защото взех да мигам на парцали ... smile3507
Аз мисля,че казах,че филма не ми хареса!Дръпнах от Замунда,но и качеството не беше кой знае какво!Така,че Танче не си изтървала! Laughing

Дядо Хаджия,този път ни скри шапките Joy Joy

Ментова  bouquet

mimkis,ей изпревари ме! Grinning

# 6
  • Мнения: 1 410
Цитат
Заргана да не е вид риба или го бъркам с друго нещо. Щото ако е това аз такава риба още не съм приготвял, а може и да не съм ял де ама помня ли.
ДА,риба е .Една такава  тънка , дълга и има синьо-зелена кост.Много интересно.Преди малко сварих една за супа на Ани и я чистих от костите та ги видях какви са.

Видях го Тефал-а ,ама и цената му видях!Един ден може и да го имам  Praynig

# 7
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Заргана съм яла само пържена и панирана.Невероятно вкусна риба е  Peace

# 8
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
Мър-мяу! Да се пренеса и аз тука. дядо хаджи, съмнява ме да живееш в Люлин! По-скоро в интернет живееш май...  Wink
Ама лошо нЕма - ние Тигрите сме известни с това, че дори и последни, винаги сме първи! В случая - първи след вашите седем поста.  Wink

Ей, ама докато пиша че има шест поста и Борянка да се разпише още веднъж... наложи се редакция... шест, седем... какво значение има? Миналия път чак на трета страница сколасах да се впиша...

# 9
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Здравейте на всички.

От известно време следя темичката ви,въпреки че мен нищо не ме свързва с Израел.Чета си аз ,чета и ми е кеф и реших да вляза и да во поздравя.
Май първо трябваше да се представя   newsm78
И така .....Мама на едно прекрасно момиченце на 7 години,от Добрич съм,в момента с мъжът ми живеем и работим в Италия.И това е в общи линии.


наоколо съм и ви следя  Hug

# 10
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
Привет! А защо точно kasier?  newsm78    Тук парите ги събираме само ние?  Laughing
Да няма някоя "легенда"? И ние следим... разни работи... 007... 006 и други колеги...  Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 7 815
Здравейте на всички.

От известно време следя темичката ви,въпреки че мен нищо не ме свързва с Израел.Чета си аз ,чета и ми е кеф и реших да вляза и да во поздравя.
Май първо трябваше да се представя   newsm78
И така .....Мама на едно прекрасно момиченце на 7 години,от Добрич съм,в момента с мъжът ми живеем и работим в Италия.И това е в общи линии.


наоколо съм и ви следя  Hug

Здрасти Каси, макар да не съм домакин в тая тема - добре дошла !
Пък се и поразписвай от време на време де - ние тука всякакви теми мътим.

# 12
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
... макар да не съм домакин в тая тема ...

Ти само кажи! И материално отговорно лице ще те направим, ако искаш?  Laughing
Как да не си домакин! Та ти си тук незнам колко теми вече! Няма да се измъкваш!

Ей на! Първи с три постинга... и то на първа страница! Не'ам спирачки направо...  Laughing

# 13
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Привет! А защо точно kasier?  newsm78    Тук парите ги събираме само ние?  Laughing
Да няма някоя "легенда"? И ние следим... разни работи... 007... 006 и други колеги...  Wink

хахахаха спокойно не идвам за пари  Laughing.А ника си идва от една моя бивша работа,защото ми писна като се регистрирам някъде и да ми се изписва „потребителското име е заето“,а с „касиер“ нямам такива дертове  Mr. Green

# 14
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ciao kasier   bouquet

Мацки къде сте? Тука сме оставили двама мъже да се вихрят из темата на воля ...Трябва контрол  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт