Дайте съвет-нямам апетит!!!

  • 9 500
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 468
За да не откривам друга тема...моля за съвет аз пък съм гладнааа  Cryдаже много но каквото и да ям ми е гадно на вкус Rolling Eyes и ми се повдига,в началото на третия месец съм....един месец ядох плодове всякакви  ама не мога вече и те ми се отвратиха.Толкова обичах месо а сега само като ми замирише и Sick....

 За този период от бременността е нормално. Много е неприятно, но в повечето случаи до края на третия, четвърти месец тези състояния отшумяват. Съвет ми е трудно да дам, аз ядях доста кисело през първите месеци, но не е много полезно. Сега в жегите повече течности, например  айран, той засища и едва ли ще ти е гаден. Щом са то омръзнали плодовете, опитай със зеленчуци- салата със сирене, ако обичаш. За месото бих препоръчала варено или задушено и да е по- сухо- пилешко, телешко... Най- вече търпение, скоро ще се почувстваш по- добре!

# 46
  • Мнения: 1 495
Не успях да прочета цялата тема, но видях много негативни мнения за авторката. Искам да кажа, че нямам апетит почти от както видях двете чертички и това е нещо ужасно, което ми тежи най-много през цялото време. Не че не ям, но ям ужасно трудно, с отвращение, повръщания и е най-голямата мъка на света като не мога да измисля какво да ям за пореден път. А винаги съм имала ужасен апетит, яденето ми беше едно от най-любимите неща на света Simple Smile. Аз обаче имам и някакви проблеми със стомаха, защото единственото нещо, което ми се яде - плодове, ми докарва много неприяти усещания и повръщания в по-началото.
Четох по едно време за някакво хомеопатично лекарство, за съжаление не мога да дам съвет и да помогна на жените в това положение. Просто стискам зъби, чакам раждането и се надявам да не съм го загубила пустия апетит завинаги.. Simple Smile

# 47
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Опитвай се да хапваш по-леки храни,повече плодове,зеленчуци,млечни продукти.Аз докато бях бременна ядях много малко,главно плодове и доста мляко, и натурални сокове пиех доста,месо не хапвах почти никакво.Пак си качвах килограмите,макар и по малко всеки месец,рязко започнах да качвам 8-ия месец.Важно е бебчо да се развива добре и твоите изследвания да са в нормата.

Общи условия

Активация на акаунт