Полът на бебето?

  • 2 005
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 065
Винаги съм искала да имам момиченце. В началото на бременността всички бяха сигурни, че ще е момче, само майка ми твърдеше (сънувала била), че ще родя дъщеря. И така стана!!! Искам и второто да е момиче (за ужас на свеки), харесвам децата да са от един пол.

# 31
  • Мнения: 2 952
Нямах предпо4итания ,  но за второто ми се ще да  е от   другиа пол , да не се на4аткат само мом4ета ,  мотори , самолети , пистолети ......малко искам  кукли, панделки, рокли4ки....

# 32
  • Мнения: 330
Ама няма да ми се смеете Embarassed!Исках първото ми дете да е  момиче,за да може да си играем на кукли,на мами,на манекенки и т.н. момичешки работи,да я кипря в сладки роклички,да и правя прически докато съм по-млада и имам енергия за това!И все си представях как след някоя година аз бутам количка с братче,пък тя количка с куклата си  Grinning.Което в никакъв случай не означава,че съжалявам,че родих момче!

И аз си представям същото LaughingСамо че и моето ще е момче.Интуицията ми няма да ме излъже GrinningЖиви и здрави да са...с или без патка Wink

# 33
  • Мнения: 118
Аз до последно исках момиче, но върешно си знаех, че ще е момче Crazy

# 34
  • София
  • Мнения: 5 821
Аз пък много исках момиче, бях сигурна през цялата бременност, че ще бъде момиче и наистина родих момиче  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 1 910
И двамата с таткото нямаме никакви предпочитания за пола.

# 36
  • Мнения: 3 360
Първият път нямах. Сега преди да забременея исках момче, защото си имам едно момиченце. Обаче като забременях пак ми стана все тая какво ще е Grinning После ми казаха, че е момиче и не знам защо ама направо се израдвах Thinking

Все едно го казвам аз Hug

# 37
  • Мнения: 181
Аз пък си поръчах синеока, бойна мадама. До последния миг не знаех какво е и не щеш ли - излиза синеока бойна мадама  Grinning Grinning Grinning Исках да ми е по-лесно гледането - не беше, да ми помага вкъщи, да станем приятелки, зедно да си ходиме насам натам. Знаех как искам да я възпитам, какво да и кажа. За момче ми е по особено - малко мъжемразка си падам. Но дано има второ и дано да е здраво. Все си мисля, че ще е момче и ще ми обърне къщата и живота наопаки  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт