Дървен гребен или четка с естествен косъм?

  • 5 890
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Кое според вас е по-добро за косата дървен гребен, дървена четка или четка с естествен косъм?

# 1
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Зависи каква ти е косата (гъста или рядка, къдрева или права, къса или дълга...).

# 2
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Което и да е от двете, е по-добре от пластмасови такива  Wink
Аз бях решила да си купувам четка с естествен косъм и разпитвах в много аптеки и козметични магазини, но все нямаха. Намерих он-лайн, но бяха по 40-50 лв и накрая си взех дървено гребенче за 2 лв от Халите. Много съм доволна, с едри зъбци е, че моята коса е много тънка и се заплита страшно много.

# 3
  • Мнения: 2 477
Зависи от косата и от това какъв ефект искаш да постигнеш при разресване. Дървеният гребен наелектизира косата дори повече от пластмасовият. Аз използвам четка с естествен косъм за издухване в домашни условия.

# 4
  • Мнения: 97
Le Soleil, аз ползвам дървен гребен, но бих искала да пробвам с четка от естествен косъм. Къде във Варна може да се намери?

# 5
  • Мнения: X
Le Soleil, аз ползвам дървен гребен, но бих искала да пробвам с четка от естествен косъм. Къде във Варна може да се намери?

Тук http://hair2007.bg/advanced_search_result.php?keywords=%D1%87%D0 … 0&x=0&y=0 виж в контакти адреса във Варна. А отно дървените четох статия, че след време и миене на гребена дървото се нацепва и уврежда косъма, та затова ми стана интересно кой какво мисли по въпроса Simple Smile

# 6
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Дървен гребен.  Peace

# 7
Вземи си ако искаш и  ГРЕБЕН   и дървенаЧЕТКА

# 8
  • Мнения: 1 416
Определено съм много по-доволна от дървена  четка с естествен косъм, отколкото от дървена четка с  дървени щифтчета(бодлички).Гребен ползвам само като си правя пътя на косата.Пластмасов е, не мисля че е добре дървен гребен, защото веднага след миене ще се нацепи дървото и ще къса косъма. Първо си бях купила четка с дървени бодлички, но самата тя не беше лакирана отгоре и нямаше никакво покритие. И затова като я измих още на първия път се нацепи дървото, аз си притесних да не уврежда косата при ресане и я захвърлих. После си купих четка с естествен косъм, в комбинация с пластмасови щифтове( за по-добро разресване), която пак е дървена, но е лакирана и така не се разваля при миене. От нея съм невероятно доволна - реше много добре, прави масаж, придава на косата блясък и повече обем Heart Eyes Купих я от магазин Двата щъркела в София много евтино - за около 11лв. Иначе съм ги виждала наистина по 50-60 лв , но мойта я взех много изгодно Wink

# 9
  • Мнения: 681
Аз използвам вече втора година четка със дървени пръчици (или както там се казват). Много съм доволна, защото изобщо не ми се наелектризира вече косата.  А и с нея балсама се разресва и разпределя много равномерно.

# 10
  • Мнения: 2
Аз гласувам за дървен гребен, от много години използвам един, оглеждам го внимателно, но не забелязвам дървото да се цепи, може би зависи от какво дърво е. Не гласувам за четката, защото досега не съм успяла да си намеря и да я пробвам Simple Smile  , но мисля, че ще върши много добра работа.

# 11
  • Мнения: 1 416
Дървени четки с естествен косъм  както и много други уреди за коса и не само има в магазина на Солинген , "Двата щъркела" - има няколко магазина в София. Този от който си купих мойта е на ул. Княз Борис I No 155 , а другия за който също знам е на Пиротска No 17. дано сега не го изтълкува някой като реклама това Laughing

# 12
  • Мнения: 2
а какви са цените горе-долу?

# 13
  • Мнения: 1 416
Аз моята четка  я купих за около 11лв и другите видове не бяха скъпи Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2
Вярно не са скъпи, супер, като имам път към Пиротска, ще се отбия в магазина Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт