Полът на бебето?

  • 2 004
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 6 164
Имате ли предпочитания за пола на бебето, и ако "Да" - поради каква причина? 

# 1
  • Мнения: 6 472
Първият път нямах. Сега преди да забременея исках момче, защото си имам едно момиченце. Обаче като забременях пак ми стана все тая какво ще е Grinning После ми казаха, че е момиче и не знам защо ама направо се израдвах Thinking

# 2
Аз лично нямам никакви предпочитания. Каквото е дал Бог. Наскоро се усетих, че говоря за бебчо в женски род newsm78. А и нашият татко май си мисли, че ще е момиченце Thinking. Както казах, каквото дал Господ. Само да ни е живо и здраво. Още е много рано да определят пола, а и ние не сме чак толкова любопитни. Laughing
Лека бременност и щастливо раждане на всички.  Hug

# 3
  • Мнения: 1 336
Само да е живо и здраво, каквото и да е, то ми е първичко и няма значение за мен  Laughing
След 2 седмици към 15-та ще може да се види май Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 107
Не, може би защото бях убедена, че ще е момче. Следващия път, живот и здраве, искам да е момиченце, за разнообразие в семейството  Simple Smile Обаче се съмнявам, че ще се получи - в родата на мъжа ми има само една жена Embarassed всичко останало - мъже!

# 5
  • Мнения: 1 722
Исках да е момче, въпреки, че интуицията на мен и на таткото говореше - момиче, но ... наистина си имаме малко момченце. За второ - искам момиченце.

# 6
  • Мнения: 1 666
Първо ще ми е - така че само да е ми живо и здраво, пък момче или момиче - каквото дал Господ! Обаче таткото ни е убеден, че е момче. А аз на моменти се улавям, че му говоря или говоря за него в мъжки род!

# 7
  • Мнения: 9 892
аз искам момче. Второто може да е момиче, баща й да си я глези. Обаче първото да не го разглезвам много.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Аз искам и си мечтая за момиченце, но и момченце да е само да ми е живо и здраво, каквото дойде  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 381
ами за първота не , Обаче като решим за второ (дай боже да се случи и то) ми се иска да е момиче. Та в тая връзка бях чела разни къде бабини девитини, къде истини за това,че може да се повлиаят нещата при зачеването. Ако някой знае да сподели. Мисля даже че имаше цяла тема тук, но нещо не я откривам.

# 10
  • Мнения: 1 259
Аз нямам претенции какво да е,искам да се роди здравичко.Това е първото ни бебе,но аз имам усещане че ще е момче въпреки че на видеозона казаха момиче Simple Smile

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
На нас ни е също първо, казаха с много въпросителни момиче. Аз не съм имала предпочитания, мъжа ми също /или не смее да сподели Grinning/. Много се радваме, дано само е живо и здраво!

# 12
  • Мнения: 3 423
когато почнахме да мислим за бебче си мечтаехме за момиченце Simple Smile,но откак съм бременна нямам предпочитания ,каквото даде Господ само да е живо и здраво Hug

# 13
  • Мнения: 330
Винаги съм искала момиче,но интуицията ми подсказва,че ще е момче.Да е живо и здраво и да прилича повече на мен Flutter Wink

# 14
  • Мнения: 5 299
Толкова много исках(и винаги съм искала) да имам момиченце, че все си мислех, че ще ми се падне мъжко. Казаха ми към 8-я месец, че е женско, но аз до последно не смеех да се радвам.Сега съм много щастлива Hug Е не, че щях да го върна ако беше момче, но аз държа на женско Mr. Green

# 15
  • Мнения: 7 186
Аз май искам повече момиченце, таткото пък иска момченце, ама полът все още е неизвестен. Да видим кой ще го огрее накрая. smile3503

# 16
  • Мнения: 2 792
 Аз нямах никакви претенции и двата пъти, но и нямах грам интуиция за пола Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 807
Първото исках да е момче, а второто, естествено - момиче.
Е, мечтите ми вече са реалност!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 3 356
Бях сигурна,че ще е момче,въпреки залаганията,че ще е момиче.
Видяхме го в 7 месец-до тогава се криеше.
Приятелките ми,който залагаха на метода бабини деветини при определянето на пола,бяха много разочаровани. Grinning

# 19
  • Мнения: 8 505
Първо искахме момче(та),а малката да е изтърсака.Да,ама не! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 233
Аз май искам повече момиче, но каквото дойде - живо и здраво да е!

# 21
  • Мнения: 1 031
Аз имах интуицията, че ще е момченце, таткото също беше убеден, че ще е момченце, и ехографа го показа. След като се крихме до 8-мия месец сега не можем да видим друго освен пишонката на бебо  Mr. Green Но никога не съм имала предпочитания, само да е живо и здраво Simple Smile

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Да исках да е момченце. Сега съм много доволна, че е момиче - толкова гальовна и нежна. Как се гушка само.

# 23
  • Мнения: 592
Тука мога да се включа с голям ентузиазъм! Аз съм от бременните, който имат силно изразено пристрастие относно пола. Винаги е било така (не само от както съм бременна), но сега просто се намирам във вихъра. Още откакто видях двете чертички само това беше в главата ми, до момента в който разбарх. Това стана в края на 5 мес. Специално ходих на 4D видиозон (защото казват, че там е 100% сигурно) и разбрах, че ще е stork-girl. Изпитах огромно разочарование и наистина може би изглеждах така:  newsm61. Защо? Винаги съм искала момче. Незнам защо! Така съм устроена, но уви съдбата реши друго. Приемам го такова каквото е но, това незначи че неизпитах доста отрицателни емоции (за да бъда честна)

# 24
  • Мнения: 330
Sissa,аз така искам момиченце,че направо ти се чудя.Само като си я представя една къдравка и нежна HugМисля,че с момиченце много добре ще се справя с възпитанието,а ако е момченце от постоянното ми гушкане сигурно ще се превърне в голям глезльо ShockedРадвай се на малката си госпожца,която ще ти помага след врене вкъщи и ще ти е страхотна отмяна  bouquet

# 25
  • Мнения: 949
Това ми е първа бременост и искам да имам момче.Дори имам и такова чуство от самото начало!Но ако се роди момиче пак ще съм щастлива!

# 26
  • Мнения: 5 239
Много исках да имам момиченце, може би защото бях свикнала много с племенницата ми.В началото като ми казаха момче малко ми беше криво, но за кратко.Сега се радвам, че е момче и силно се надявам и моля второто да е момиченце и батко й да ми помага в отглеждането, така както брат ми на майка ми.  Praynig

# 27
  • Мнения: 3 550
Нямах за това, нямам и за бъдещите проекто-бебета. Е, ако 4-тото или 5-тото са пак момчета сигурно ще възроптая. Дотогава, каквото дойде.

# 28
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Винаги съм си мечтала за 2 деца. Първото момче /не стана имам си Габриела/, а второто момиче /ще видим какво ще излезне тогава/.

# 29
  • Мнения: 1 312
Ама няма да ми се смеете Embarassed!Исках първото ми дете да е  момиче,за да може да си играем на кукли,на мами,на манекенки и т.н. момичешки работи,да я кипря в сладки роклички,да и правя прически докато съм по-млада и имам енергия за това!И все си представях как след някоя година аз бутам количка с братче,пък тя количка с куклата си  Grinning.Което в никакъв случай не означава,че съжалявам,че родих момче!

# 30
  • Мнения: 2 065
Винаги съм искала да имам момиченце. В началото на бременността всички бяха сигурни, че ще е момче, само майка ми твърдеше (сънувала била), че ще родя дъщеря. И така стана!!! Искам и второто да е момиче (за ужас на свеки), харесвам децата да са от един пол.

# 31
  • Мнения: 2 952
Нямах предпо4итания ,  но за второто ми се ще да  е от   другиа пол , да не се на4аткат само мом4ета ,  мотори , самолети , пистолети ......малко искам  кукли, панделки, рокли4ки....

# 32
  • Мнения: 330
Ама няма да ми се смеете Embarassed!Исках първото ми дете да е  момиче,за да може да си играем на кукли,на мами,на манекенки и т.н. момичешки работи,да я кипря в сладки роклички,да и правя прически докато съм по-млада и имам енергия за това!И все си представях как след някоя година аз бутам количка с братче,пък тя количка с куклата си  Grinning.Което в никакъв случай не означава,че съжалявам,че родих момче!

И аз си представям същото LaughingСамо че и моето ще е момче.Интуицията ми няма да ме излъже GrinningЖиви и здрави да са...с или без патка Wink

# 33
  • Мнения: 118
Аз до последно исках момиче, но върешно си знаех, че ще е момче Crazy

# 34
  • София
  • Мнения: 5 821
Аз пък много исках момиче, бях сигурна през цялата бременност, че ще бъде момиче и наистина родих момиче  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 1 910
И двамата с таткото нямаме никакви предпочитания за пола.

# 36
  • Мнения: 3 360
Първият път нямах. Сега преди да забременея исках момче, защото си имам едно момиченце. Обаче като забременях пак ми стана все тая какво ще е Grinning После ми казаха, че е момиче и не знам защо ама направо се израдвах Thinking

Все едно го казвам аз Hug

# 37
  • Мнения: 181
Аз пък си поръчах синеока, бойна мадама. До последния миг не знаех какво е и не щеш ли - излиза синеока бойна мадама  Grinning Grinning Grinning Исках да ми е по-лесно гледането - не беше, да ми помага вкъщи, да станем приятелки, зедно да си ходиме насам натам. Знаех как искам да я възпитам, какво да и кажа. За момче ми е по особено - малко мъжемразка си падам. Но дано има второ и дано да е здраво. Все си мисля, че ще е момче и ще ми обърне къщата и живота наопаки  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт