Бъдещи ЮЛСКИ мами - тема 45

  • 14 124
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Canada
  • Мнения: 649
Здравейте мамчета, сега се върнахме от разходка в Морската градина... Хубаво че малката се налудува, че иначе голям зор докато си легне... Grinning
Къде не ходихме из детския кът... ихапнахме сладолед... и въобще беше много хубаво!!!
По повод стриите - аз съм чувала че е много важно мазането да продължи и след раждането, защото много често дори през бременноста да не са се появили, се появавт после при свиването на корема... Аз засега не съм забелязала да имам (и от първият път нямам), не съм качила повече кг отпървия път, но и се мажа повече...

# 46
  • Мнения: 651
За сега нямам стрии  Sick Гадове са!  Mr. Green Мажа си корема с пшеничен зародиш,а тялото с лосион на еусерин.Но има още време де!Да не се радвам и надявам,че съм се отървала  Laughing
С кг-то как сте?Аз съм +10  #Crazy

# 47
  • Мнения: 755
С килограмите съм... Sick  +13кг вече Crazy, но явно няма начин! Първият път качих общо 15кг за цялата бременност. Сега ще видим с колко ще финализирам. Но този път тръгнах от 52кг., а първият път бях 50кг.
И да ги мисля вече си ги имам трупнати, ще ги изтрая още малко и ще ги свалям, по поринцип нямам проблем с това поне до сега е било така. Със сина ми след раждането до 40 ден си влязох в едни стари дънки. Mr. Green но тагва бях на 25г., а сега може и да не е така лесно, но... силно се надявам организма ми да не ме предаде. Mr. Green

# 48
  • Варна
  • Мнения: 211
Здравейте, цените на Chipolino  са намалени и в е- shopa  им погледнете там- незнам докога ще бъде обаче.
Разходка в морската и ние си направихме днес-много добре ми се отрази то всеки ден съм по разходки всъщност или по задачки чак се чудя кога мина толкова бързо месец откакто спрях да работя.
За тия ванички в Штъркел- интересно аз гледах тук на Bertoni вана със стойка днес за 29 лв, има разлика май в цените.....
Кг са ми +14 вече, и от 3 дни видях и стрии макар че се мажа от много време и се убедих че мажеш не мажеш ако ти е писано си се появяват и това е -сигурно е толкова комплексно дали ще се появят или не че моя бременллиски мозък вече не иска и да ги мисли- те са си факт.....
Stef    -ckarabei питаше не за bertoni ванички мисля а за  bertonito
За този Вис виталис- много съжалявам как си нямаме и ние във Варна- благородно ви завиждам продават тук таме техни продукти ама като слушам и цените са по -добре в Пловдив и София....

# 49
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте момичета!
Настроението ми все още не се е подобрило особено и не ми се пише, но си ви чета, наистина и аз ви чувствам много близки вече.
Нелир, Берушка много хубави покупки със здраве да си ги ползвате. Нелир, супер сладички и пухкави обиколници, не бях виждала такива досега. Берушка аз съм си взела абсолютно същия комплект с бялата рокличка за изписването-мисля, че го взех от Пигис хаус, а към него си взех със същата бродерия като на роклята дебела (имам предвид, че е направена като олекотена завивка) пелена и възглавничка, които си представям, че мога да ги ползвам за количката, взех ги защото изглеждат като комплект с рокличката, мога да ги ползвам и за изписването, но сега нещо не ги мисля тези неща.

# 50
  • София
  • Мнения: 3 581
На мен нови стрии не ми се появиха слава богу, имам си от преди - не от бременност де, а от напълнявания и отслабвания. За килограмите съм изумена - от февруари месец досега съм само +5кг. Не че по принцип съм светите мощи, но мислех че ще кача повече. Общо сигурно до края няма да кача повече от 7-8 кг

# 51
  • Мнения: 32
nellyr и beru6ka , много сладки неща си си купила, nellyr и защо се притесняваш за изненади за пола, не че не  е възможно, но вече риска е доста по- малък Simple Smile.
*Роси* , честити сини гащи и много щастие и късмет на младоженците  bouquet
mi6e66 и нас ни питаха миналата седмица дали са две.
Ние до преди малко се разхождахме с приятели в Борисовата, голям смях падна, много се повеселихме, аз се уморих доста, даже успях да накрам приятеля ми да опържи кюфтета.

# 52
  • Canada
  • Мнения: 649
Как ви завиждам за малкото кг, които сте качили... Аз съм дотук +14, но със сигурност ще станат 18 ,като знам през последните месеци как ми се качва апетита..-. Хубавото е че първият път ги свалих без диети много бързо, надявам се и сега да е така... Пък и в нашето семейство, няма пълни хора, та се надявам гените да си кажат думата!!! Praynig Rolling Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 3 581
nellyr и beru6ka , много сладки неща си си купила, nellyr и защо се притесняваш за изненади за пола, не че не  е възможно, но вече риска е доста по- малък Simple Smile.

ами притеснявам се, тъй като в началото ми бяха казали момче, пък и аз имах някакво такова чувство. Наистина след 4 еднакви мнения на различни доктори съм вече почти убедена, даже комплектчето за изписване ми е розово / обаче имам и едно в жълто за резерва  Mr. Green/

Момичета как се качват снимки в общото албумче - аз сама ли да ги кача или на някоя от вас трябва да ги дам newsm78

# 54
  • София
  • Мнения: 6 140
И ние днес бяхме в Борисовата ,за да се налудува баткото.Дойдоха и едни приятели с тризнаци-момчета на 2мес.-голяма атракция са.Преди това ходихме до магазина на ул."Бигла" и купихме протектори за матраците и възглавничката,която поддържа бебето легнало настрани.Харесахме и столче за кола,но не знаят дали в склада има 2ро,та сега се моля утре като им се обадя да кажат,че има и да тичам да ги взимам.
Strelche,на мен ми казаха да ходя на запис на тонове от другата седмица(т.е. от 32г.с.).Предполагам,че искат от по-рано заради това,че са близнаци,както и при теб.
Cveten prashec,дано се повиши настроението бързо fadein
За килограмите-засега съм +13-14,но пък нямам стрии и този път

# 55
  • Мнения: 32
milasara  , кой беше този магазин, къде по- точно се пада? Стискам палци за столчетата. Не сме ви видяли, тризнаци нямаше да пропуснем  Grinning
 

# 56
  • София
  • Мнения: 6 140
Julsko bebe,съвсем в началото на улицата.Ако идваш от бул."Черни връх",завиваш по "Дж.Баучър" и "Бигла"е веднага в дясно,а магазина е отдяснта страна на улицата.След него има "Захи"(бебешки дрехи) и след него е "Големи кореми".Дано да си разбрала HugА тризнаците наистина не се пропускат Shocked

# 57
  • Мнения: 194
Само надничам да ви видя, че утре няма да мога, и се махам... 1countingsheep

# 58
  • Мнения: 5
Добро утро, Честит празник на милите дечица   ura  ura  ura Да празнуват и тези, които все още се чувстват деца, независимо на колко години са Wink

# 59
  • Мнения: 5 250
Честит празник, на всички малки и големи деца!
Здраве, щастие, и късмет на всички!
Весел празник!



Валерия, дано вече всичко лошо е зад гърба ти   bouquet
Някой знае ли нещо за Санитам?

Общи условия

Активация на акаунт