много тъмно аки-от какво може да е?

  • 507
  • 10
  •   1
Отговори
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
моля, дайте някаква идея от какво е това чудо  Thinking
от два дни акито е много тъмно, почти черно на места и има нещо като слуz...само на кърма е бебока, не съм яла нищо по необичайно от нормалното ми меню, бебчо се чувства добре, смее си се и си играе, вече е над 6 кг., папа, както обикновено и ака по няколко пъти на ден.....но тоzи цвят почва да ме притеснява....

Последна редакция: ср, 24 авг 2005, 23:17 от amei

# 1
  • София
  • Мнения: 1 121
Шест кила на тази възраст е прекрасно постижение! Браво! За цвета не мога да ти кажа, имали сме колебания, но към други тоналности  Mr. Green. За слузта има няколко варианта - това да са сополи - те направо излизат цели, или да правите някаква алергия, но след като не си яла нищо необичайно, явно не е от това. Обикновено слуз има при някакъв дисбаланс на чревната флора (дано се изразявам правилно).
Това е от мен, дано другите ти помогнат повече, че аз не можах май много...

# 2
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
пуснах темата тука, zащото бебето е само на кърма....явно ще трябва да я пусна и в другия форум, може другите майчета да имат идея...Ani111, благодаря ти zа отговора..... Heart Eyes Hug

# 3
  • Мнения: 6 243
Ако беше захранен, щях да предположа, че е от бананите... Ама вие сте на кърма.
А миризмата му както обикновено ли е? (ще прощаваш, ама и това е от значение?)

# 4
  • София
  • Мнения: 1 121
Според мен в другия форум нямаш работа по този случай, след като сте на кърма само. Изчакай до утре повече хора да видят темата.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Да не си давала някакъв витаминен сироп или нещо съдържащо желязо, от него много потъмняват изпражненията?

# 6
  • Мнения: 264
Мисля, че при всички положения трябва да се свържеш с лекар!

# 7
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Ако беше захранен, щях да предположа, че е от бананите... Ама вие сте на кърма.
А миризмата му както обикновено ли е? (ще прощаваш, ама и това е от значение?)
няма zа какво  Hug....мириzмата е както обикновено, не е променена....

Да не си давала някакъв витаминен сироп или нещо съдържащо желязо, от него много потъмняват изпражненията?
не иска да пие нищо друго, освен кърма newsm78....даже и водичка откаzва....аz пия желяzо от както съм родила, до сега не е имало такова чудо.....

Мисля, че при всички положения трябва да се свържеш с лекар!

не съм се обадила до сега, zащото освен цвета на акито други тревожни приzнаци няма....няма температура, папа както винаги, смее се и си играе.....уф,не zнам вече..... Sad

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Мисля, че няма нужда от притеснение, нормално е бебета, които са изключително кърмени да имат разноцветни аки Wink

# 9
  • Мнения: 6 243
по въпроса не намерих никъде да се сочи, че тъмните изпражнения са сигнал за нещо обезпокояващо. По-често се срещат обяснения като това: "Stool consistency ranges from firm and formed to soft and runny. Stool color ranges from mustard yellow to dark brown...Stools vary a great deal from infant to infant in frequency, color, and consistency depending on the nature of the individual infant and the contents of his diet." - от тук

# 10
  • Германия
  • Мнения: 8 085
моят хищник ги доставяше кафяви- тъмно кафяви като бях прекалила с капучиното на гладен стомах и безалкохолна биричка.
Все пак попитай детски лекар, за по-сигурно

Общи условия

Активация на акаунт