Моята борба ... с нетърпението *Б*

  • 4 443
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 123
Ясно е, че колкото и да те успокояваме от позицията на по-опитни, първите 1-2 месеца от съзнателното пожелаване и правене на бебе все ще си се чувстваш така - объркана, с куп самовнушения и изгаряща от нетърпение. Всяка от нас тук е била така, т.е. освен да си го изживееш, друг вариант няма.
Не се тревожи ще отмине. А междувременно - опитай се да бъдеш постоянно сред хора.Така времето ще мине по-бързо, а и ти самата ще се разсееш.
Пожелавам ти след 10 дни търпението ти да бъде възнаградено! Heart Eyes

# 16
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ясно е, че колкото и да те успокояваме от позицията на по-опитни, първите 1-2 месеца от съзнателното пожелаване и правене на бебе все ще си се чувстваш така - объркана, с куп самовнушения и изгаряща от нетърпение. Всяка от нас тук е била така, т.е. освен да си го изживееш, друг вариант няма. ...
Подкрепям думите на Иринии. И аз да си кажа моята песен. Ама колкото и да се притеснявате защо харчите пари за толкова рано тестване. Като в най-добрият случай могат да дадат резултат 1 седмица преди очакваната М., което е можеби 0,1 %. Отделно, че често се случва да бъде прекъсната бременността в рамките на цикъла и тогава идва въпросът, не е ли по-добре да си мислиш, че не сте успяли, отколкото да си мислиш за загубеното бебе.
Правете тестове най-рано на първият ден от закъснението.

# 17
  • Мнения: 382
Очакването е най-заразната болест Simple Smile... не съм го казала аз - от някаква книга с мъдрости го прочетох. Истина е Simple Smile, колкото повече мислиш за това, толкова по-трудно се оттърваваш от нетърпението и страха Simple Smile. Имаше една история с един гуру дето пратил новия си ученик да ходи да съзерцава и да си мисли за каквото си иска, само да не мисли за (не помня какво точно беше), но да кажем "носорог". След време се върнал ученика при гуруто и му казал "Учителю, много милсех, но само за носорога...".
Та така сме и ние - всичко друго става второстепенно Simple Smile. Аз захвърлих термометъра, зарязах изследванията и тестовете за овулация. Зарекла съм се тест за бременност да не купя докато не видя, че корема ми расте!
И си мисля, че всичко е божа работа.
Но не казвам, че съм си избила очакването от главата.
Най-важното е да знаеш, че при почти всички е така. И всеки се страхува.
Успехи ти пожелавам и да се похвалиш бързо и скоро! Hug

# 18
  • Мнения: 806
Първо- ДОБРЕ ДОШЛА!!!   bouquet
   Форума е пълен с мацки които с нетърпение очакват да видят EFP и притеснение ни тресе всеки месец. Мога само да ти пожелая да видиш положителен тест възможно най-бързо.
   Остави притесненията настрани и си хапвай добре. То и да се притесняваш...и да не се притесняваш като е писано да стане-просто ще стане!!! Влизай в седмичните темички по-често и ще видиш, че всики сме като от един калъп извадени. Ти не си по-различна и когато го разбереш ще се почувстваш по-спокойна. Едно е да знаеш, че още десетки момичета минават пътят по който ти вървиш, друго е да си мислиш, че си самичка. Това само по себе си ще те накара да се чувстваш значително по-добре, а резултатът няма да закъснее. УСПЕХ!!!

Напълно подкрепям Голдън Роуз.Аз също съм минала през твоя път и знам как се чувстваш само където аз си ядях и спях-така че хапвай спинкай и се опитай да се притесняваш по-малко.Всичко е Божа работа-успокой се и се опитай да бъдеш поне мъничко по-търпелива Praynig
Късмет  Peaceи дано скоро -  baby_neutral

# 19
  • Мнения: 1 029
Здравейте и от мен! Heart Eyes
Браво Несса, Hugаз мисля,че точно така трябва да се действа-по-спокойно и с повече чувство за хумор. JoyДа захвърлим меренето и следенето на всичко! hahaha

# 20
  • Мнения: 1 029
Подкрепям и Диме, Heart Eyesно май наистина колкото сме по-спокойни и по-малко го мислим, Partyтолкова по-бързо ще се случи хубавата вест.Успех на всички!  bouquet

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 271
спокойствие и само спокойствие.....

КАЗАЛ КАРЛСОН, ДЕТО ЖИВЕЕЛ НА ПОКРИВА....


 smile3507

# 22
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Ама как само те разбирам. На мен 3-4 дни преди да ми дойде сякаш ми вкарват 50000000 мухи в главата и бръмчат ли бръмчат, докато не си купя тест и не си го направя.

И сега е така...

Побърквам се и четенето тук ми е като анти - наркотик, но и ме кара да мисля само за това - станало ли е този път или не....

# 23
  • Мнения: 804
 Мога да се похваля, че до сега тест не съм си правила, бебеправим от 4-5 месеца newsm10, направо съм герой Laughing Много е трудно обаче, мислите ми все на там са насочени, така че всички го преживяваме, няма как. За това е този форум тук да се подкрепяме Hug

# 24
  • Мнения: 260
Благодаря ви за куража, съветите и "строяването", момичета!

Май му хванах цаката и взех да се нормализирам Laughing

Смятам да се придържам към правилото "Правете секс, а не тестове"  luvbed , а веднага щом има резултат налице, ще се похваля тук и съответно ще ви засипя с въпроси най-вероятно, но вие не се сърдете Mr. Green!

П.С. Момиче, терминът "червена армия" го знам от майка ми, няма авторски права за него и всеки, който желае, може да го използва Hug

# 25
  • Мнения: 2 655
Спокойно, и аз съм така. Съпругът ми все казва:"Пак ли се чувстваме бременни."
Ти си си купила един, а аз цяла торба. Така че брой ме 100 пъти по луда от теб, а и се успокой че не си сама в тази борба с двете чертички.
Първият път разбрах на втория месец, че съм бременна. Вообще не обърнах внимание, ама сега много много искам .... момченце. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 3 205
Много е трудно да се удържиш, особено ако бебеправиш целенасочено. Ние бяхме една година на принципа "пазим се ако се сетим" и въобще не съм се трогвала като ми закъснее един-два дни. После май месец след сватбата почнах да гледам календарчето по няколко пъти на ден, то не бяха изчисления, не беше чудо. Юни пак така, а юли почнах да си меря БТ и тогава съвсем изкрейзих. Последната седмица бях кълбо от нерви. Честно, добре че забременях, иначе сигурно в лудница трябваше да ме вкарват. После притеснения до деня на ехографа дали всичко е наред, сега пък си викам - и днес да мине, и утре да мине... А бях спокоен човек едно време...

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
..После притеснения до деня на ехографа дали всичко е наред, сега пък си викам - и днес да мине, и утре да мине... А бях спокоен човек едно време...
АПППсолУтно !!!
Убедена съм , че ако видя заветните чертички , от там нататък започва същинското притеснение .

# 28
  • Мнения: 4 212
..После притеснения до деня на ехографа дали всичко е наред, сега пък си викам - и днес да мине, и утре да мине... А бях спокоен човек едно време...
АПППсолУтно !!!
Убедена съм , че ако видя заветните чертички , от там нататък започва същинското притеснение .
Мани мани, не ми се помисля направо.Ве4е обмислям ход на действие против шакането и от4аянието, нервите и притеснението.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Цитат на: Teya
Мани мани, не ми се помисля направо.
В тоя ред на мисли ..и по тоя повод има моменти , когато се разколебавам ..... и си викам защо ли съм се хванала на хорото  newsm78 Sad ..... е , после се сещам и ...

Цитат на: Teya
Ве4е обмислям ход на действие против шакането и от4аянието, нервите и притеснението.
Да сподеуиш , а  Thinking ?!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт