Здравейте малки, големи, по-големи и още по-г

  • 1 829
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 854
Здравейте малки, големи още по-големи и най-големи момичета и момчета !

Аз съм Жасмин, внучката на дядо хаджия !



Много ми е приятно да се запозная с вас.
Днес е денят на детето и дядо каза, че като наш празник е редно да отстъпи компютъра на мен, та и аз да ви напиша няколко реда.

Ама да ви кажа аз много много не мога да пиша (иначе обичам да тракам по клавиатурата на компютъра) та затова сега съм се настанила в скута на дядо и той пише вместо мен.

Първо да поздравя всички мои приятелчета с празника. Да не забравите да им предадете хей, че ще пораснем, ще седнем и ние пред компютрите и аз ще разбера после.

А иначе какво да Ви кажа за мен.
Аз съм просто едно дете.
Като всички деца по различните краища на света.

Обичам много да играя. И то много обичам да играя.
Обичам да пътувам.
Обичам и да лудувам.
Обичам да ходя при прабаба и прадядо и да седя в тяхната градинка.
Обичам и да четааа (о дааа много обичам да чета).
Обичам да помагам в къщи и да готвя.

И може би защото много работи обичам и мога, затова съм и на голяма почит сред мъжете. Я ме вижте тук съм с вуйчо и дядо на разходка.

А това ... Това е мама. Моята най-обичана, най-добричка, най-красива най- най- най- ... МАМА.

Много неща бих искала да ви напиша, но дядо каза, че сега за мен е най-важното да играя и да се радвам на всичко около мен.

А да ... ето това Пиньо. Пингвин – кукла, сама си го изтеглих в луна парка. Нали знаете има там един чичко дето е навързал едни кукли на въженца и ти си изтегляш едно въженце и хоп пада ти се една плюшена играчка. Всъщност показвам ви го, защото искам да ви помоля за нещо – ако знаете за някое детенце дето няма да си има подарък за празника, вземете Пиньо и му го подарете. Аз няма да плача – обещавам. Нека и то да се радва като мен на празника.

Е хайде със здраве. И да доведете всички деца от целия свят да си играем. Ще бъде щур купон – обещавам ви, аз умея да правя шури купони (питайте дядо ако не вярвате, косата му настръхва, като намисля някоя дивотия).

А вие малки, големи, още по-големи и най-големи момичета и момчета  - нали и вие все още сте деца ? Прабаба така казва, че дядо и бил още дете. Така е нали ? Искате още да бъдете дете ? Ами ако това е така, тогава какво чакате -  усмихнете се и приемете една хубава усмивка и  целувка от мен Жасмин, внучката на дядо хаджия и елате да си играем.

И моля Ви поне днес дайте на нас децата да попишем малко и във вашите форуми.

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ДЕЦАТА !!!

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 00:21 от дядо хаджия

# 1
  • София
  • Мнения: 2 019
Ех, че хубаво!
Да ти е жива и здрава Жасмин, дядо Хаджия!  Hug

Да са ни живи и здрави дечицата!
Да растат умни, весели, щастливи!
Да останат с детски чисти души!

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 00:22 от sophsan

# 2
  • София
  • Мнения: 1 480
Честит празник на всички малки и големи деца!

Да ти е жива и здрава малката сладурана, дядо Хаджия!  Hug

# 3
  • Мнения: 2 353
  Честит празник! Дай Боже повече дядовци като теб Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 371
ех, че хубав постинг!
браво на теб, дядо! Grinning
много е сладка внучката. да ви е  жива, здрава и много палава  Hug

# 5
  • Мнения: 4 111
Здравей, Жасмин! Много си красива! Аз се казвам Свилен и съм на 2 години и четири месеца. И аз ще ти покажа моя снимка. Много съм добър с компютрите, а още съм на 2, мама каза, че разбрала какво е интернет на 16 години, не е ли смешно! Колко е изостанала! Мога сам да си пускам компютъра, мога да звъня на всички абонати от Скайпа на мама, пиша им, но те нещо не ме разбират. Мама после им се обяснява, че не била тя. Толкова ли мислят, че е трудно да го направя аз  newsm78
Отварям и форума редовно, но сега накарах мама да пише вместо мен, че е възможно да не ме разберете. Мога да си пускам сам детско и филми за големи с буквички. Гледам снимки на други дечица докато разглеждам форума и много им се радвам. Днес заспах на земята върху едно килимче и мама ме остави там половин час! На кого да се оплача освен на вас! Иначе си правя каквото си искам, карат ми се, но като им се усмихна и ги гушна и всичко забравят, колко са наивини тези възрастни само! Пожелавам на всичкi дечица да са здрави, много щастливи и нещо на ухо - правете си каквото искате, те, родителите, всичко ще ви простят! Много ни обичат!

# 6
  • Мнения: 25 571
Честит празник на всички малки и големи деца! Нека никога детското не умира в нас!  Laughing

Жасмин, да поздравиш дядо си с днешния празник, той знае защо.  Wink
И много, много да го радваш!

http://www.youtube.com/watch?v=oZrLJbQJsCk
http://www.youtube.com/watch?v=vGxUtflABeU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=j95qCtdpmlc

# 7
  • Мнения: 686
Честит празник,Жасмин!
Честит празник на всички деца!

# 8
  • Мнения: 3 425
Честит Празник на Всички Ни   ura Tada  bigdance2


Нека По-Често Даваме Свобода на Детето в Нас .....Наистина си Заслужава   Party Time newsm18 dance dazzler1

Да Обичаме Поне за Миг по Детски, Да потанцуваме по Детски, Да се Усмихваме .....Нека Опитаме  Crazy

# 9
  • Мнения: 188
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЦА, ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!

# 10
  • Мнения: 1 008
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ЖАСМИН!!!!
Честит празник и на всички дечица
!
Ех, че хубав пост, направо настръхнах.

# 11
  • Мнения: X
СТРАХОТНО НАЧАЛО НА ДЕНЯ!
Благодаря ти ,Жасмин!Благодаря и на твоя дядо за прекрасната идея!     bouquet 

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ДЕЦА И НА ТЕЗИ,КОИТО СЕ ЧУВСТВАТ ТАКИВА!

# 12
  • Мнения: 1 849
дядо хаджия, невероятна идея, нагушкай малката сладурана и от нашите пакостници!!! Hug  bouquet
Честит празник на всички, малки, големи и още по-големи дечица!  Wink

# 13
  • Мнения: 3 641
Честит празни и от мен на всички малчугани! Hug
Най-важното да са здрави, усмухнати и щастливи!  bouquet
Целувки на тази красавица Жасмин Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 148
хахахахха, Здрасти Жаси Simple Smile  да беше казала на мама че ще я пускаш тая статия, че аз първа да се разпиша отдолу.. а не дядо да ми казва че да я видя :*

Като си дойда ще те нагушкам. И от мен Много много усмивки и веселие на всички малки и големи малчугани не само днеска, защото всеки ден си заслужава да го започнеш с усмивка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт