Какъв епилатор?

  • 1 530
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Здравейте!
Не съм съвсем сигурна дали тук трябва да питам,  newsm78 но...

Аз съм на 17, а мамчето на 40 и си е супер маце с нейното тяло Laughing и така де .... цяло лято работих като детгледачка, а и преди това, и... искам да и направя подарък - един готин епилатор! Но нямам особен опит и затова искам да чуя какъв използвате вие и защо ви харесва/не харесва?

 ПС: Embarassed А иначе за паричките, мога да си позволя около 100 лева

# 1
  • Мнения: 7 837
За мен Braun са най-добри

# 2
# 3
  • Мнения: 126
Да, ама има много Braun, какъв точно  newsm78

# 4
  • Мнения: 5 299
Моят е "Браун", но е стар модел отпреди 4-5 год. Мисля, че най-новите модели ще са много по-добри. Провери в магазина. Но според мен "Браун" и "Филипс" са най-добрите марки.

# 5
  • гр.София
  • Мнения: 269
BRAUN!!!

# 6
  • Мнения: 7 186
Моя е зелен Филипс Сатинел- върши супер работа и обира и най- малките косъмчета. 100 лв даже ще са ти много за епилатор. Браун не съм ползвала и нямам коментар. Има и някакви прехвалени епилатори на Цептер, но и тях не съм пробвала, те май са най- скъпи. Thinking

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Лейди, такъв ли е твоят, подобен? Тъкмо разглеждах модели, смятам да купувам. Пише хубави работи за тая джаджа, какво ще кажеш?

# 8
  • Мнения: 7 186
Лейди, такъв ли е твоят, подобен? Тъкмо разглеждах модели, смятам да купувам. Пише хубави работи за тая джаджа, какво ще кажеш?

Не, за съжаление. Sad
Моят е обикновен- няма такава екстра с охлаждане, и е на поне 2 години и кусур.
Този явно е нов модел, пък и не е от най- евтините като гледам. Simple Smile
Сигурно е хубав. Thinking

# 9
  • Мнения: 457
Ползвам на Цептер вече 3-та година.Само, че не си спомням колко струваше EmbarassedСъс сигурност не беше повече от 100 лв.

# 10
  • Мнения: 1 259
Моят е "Браун", но е стар модел отпреди 4-5 год. Мисля, че най-новите модели ще са много по-добри. Провери в магазина. Но според мен "Браун" и "Филипс" са най-добрите марки.
Точно!И аз сега мисля да си подновя моя,но пак ще е от тази марка Hug

# 11
  • Мнения: 1 033
Само искам да вметна, че в един от магазините ми казаха като съвет, че с дискове е по-добре, отколкото с пинсети. Иначе аз ползвам Philips, един розовичък от 45 лв, но съм много доволна.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 328
Старата тема на нов глас - Браун - ползвам от онези стари, стари модели - силк епил дуо, вече 7-8 години и съм много доволна.

# 13
  • Мнения: 296
С две ръце за ФИЛИПС, сестра ми има Браун и е адски недоволна. ФИЛ ми дръпва и най-мини косъмчета, а систъра чака да стане гора, за да си тегли епилатора.

# 14
  • Мнения: 247
Браун или филипс и от двата съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт