Клизмата ?

  • 8 352
  • 122
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 44 085
Акушерка го прави.
Не боли....
Ако не си се обезкосмила обикновенно го правят, даже ако си пак по някога.
Внимателни и бързи са.
Има места на които клизма не правят или дават свещички, но е рядкост.
ако искаш да се разминеш с тези екстри - чакаш си в къщи да стигнеш 8 см поне разкритие Simple Smile))
Няма нищо страшно, срамно или болезнено.

# 46
  • Временно
  • Мнения: 788
Няма нищо страшно, срамно или болезнено.
Абсолютно.

# 47
  • Мнения: 485
 
   Виж обаче това рециново масло след раждането е ужасия голяма Crazy А и на мен май ми бяха сипали повечко Crazy Joy При клизмата поне имаш време да намериш тоалетната, докато при второто ако не я знаеш ти е спукана работата.... Tired hahaha


 за какво е това рециново масло ?

# 48
  • Мнения: 7 723

   Виж обаче това рециново масло след раждането е ужасия голяма Crazy А и на мен май ми бяха сипали повечко Crazy Joy При клизмата поне имаш време да намериш тоалетната, докато при второто ако не я знаеш ти е спукана работата.... Tired hahaha


 за какво е това рециново масло ?
За пречистване. Действа бързо, неконтролируемо  и безотказно  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 485
добре де ама това после ли ти го слагат  Embarassed и къде ... отзаде пак  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 7 723
добре де ама това после ли ти го слагат  Embarassed и къде ... отзаде пак  Simple Smile
Не. Пие се. През устата.
  Grinning

# 51
  • Мнения: 485
 newsm78 сериозно ли или се базикате хахахах

и за какво е то , какво трябва да пречисти ? лелеее сигурно много ви изнервям с тези въпросчета който задавам ама... 

# 52
  • Мнения: 7 723
newsm78 сериозно ли или се базикате хахахах

и за какво е то , какво трябва да пречисти ? лелеее сигурно много ви изнервям с тези въпросчета който задавам ама... 
Да, наистина.
Ако си забравила да присъстваш в час на тоя урок,
питай чичо Гугъл. Той всичко знае Peace

# 53
  • Мнения: 485
май май да си призная съм пропуснала... ама верно че чичо гугъл знае всичко ...  newsm78

# 54
  • Мнения: 25
Абе, всички с тази клизма. Те ще раждат, а от клизма някаква се плашат!
Ми нищо няма. Нито боли, нито сърби, нито кеф ти става.
Понапълват те с малко топла водица (сапунена най-често) и стискаш докато можеш.
После акаш, поолеква ти и толкоз. Вземаш душ (ако има време  Laughing ) И  след малко си baby (е, понякога не толкова след малко)
Обезкосмяването можеш и вкъщи да си го направиш, можеш и в болницата ако предпочиташ. Ако не ти, то те ще го направят в болницата със самобръсначка Simple Smile
Тази и процедурата с клизмата я прави акушерката.

Айде по-спокойно и успех!

# 55
  • Мнения: 386
newsm78 сериозно ли или се базикате хахахах

и за какво е то , какво трябва да пречисти ? лелеее сигурно много ви изнервям с тези въпросчета който задавам ама... 

 Joy По принцип след като родиш, няма да имаш смелост много да се напъваш в тоалетната колкото и да ти се ходи Mr. Green Рециновото масло те лишава от тази грижа с напъването...Но гледай да си стош в стаята (близо до тоалетната) и не пий всичкото което ти дадът ooooh!

П.П. дано не съм оставила впечатлене че това е нещо ужасно, на мен по скоро ми беше смешно и странно #Crazy, особено като се има в предвид, че въобще не знаех за какво го пия това рециново масло... hahaha

# 56
  • Мнения: 485
да де ама тука в тази тема бяха споменали че в нашата болница (в бургас) не били давали рициново масло .... и кво праим...? ще си го искам ... или то аз трябва да си го купя преди това ?

# 57
  • Мнения: 755
Не, не боли , клизмата , малко е тъпа цялата ситуация , но е част от подготовката преди раждането , ако има време за това.
При първото си раждане хич и не мислех за раждането , а само за тази клизма Mr. Green Whistling, така се притеснявах от нея , че в болницата разсмях всички , защото само за клизмата питах... накрая една акушерка през смях ми каза"... де да бяха всички такива като теб да ги е страх само едната клизма..."  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Иначе , да ситуацията не е от най-комфортните , но не боли , а по-скоро е някак скунфузно.. е знам , предстои ми пак раждане и пак тази клизма я мисля... но всеки с мислите си де. Laughing Mr. Green Laughing Споко преживява се , ако се наложи да ти правят! Whistling

# 58
  • Мнения: 386
да де ама тука в тази тема бяха споменали че в нашата болница (в бургас) не били давали рициново масло .... и кво праим...? ще си го искам ... или то аз трябва да си го купя преди това ?

Ако искаш наистина можеш да си купиш (или пробвай с искане, но може и да не те огрее), ще ти е от полза със сигурност...но го използвай при нужда и с мярка (пробвай първо  с една супена лъжица Mr. Green - до колкото си спомням резултата е на лице след половин-един час) Grinning

# 59
  • BG
  • Мнения: 1 900
На мен не са ми правили нито веднъж.

Общи условия

Активация на акаунт