Отговори
# 30
  • Мнения: 562
Голяма грешка е че писах във форума.
Не, мила, не си сгрешила. Момичетата ти дадоха много ценни съвети.
Осъзнай се и не прави грешки, за които ще съжаляваш.

Грешката ти не е в това, че си писала тук. Грешката ти е другаде ...

# 31
  • Мнения: 134
Правихме бебе,правихме но не се получи.В един прекрасен ден разбрах че си има "приятелка" моя човек  ooooh! и от тогава ми казва "сега не е момента" Както и да е чаках аз,чаках да приключи с "любовта си" и когато го питах ще правим ли бебе или ще си играем на котка и мишка,той отговори "ще правим бебе".И всеки път когато правим секс,очаквам че ще свърши в мен,той обаче не свършва и всеки път си намира най-различни извинения за това.
ooooh! #Crazy Е, как ще го чакаш! Да се налудува, да се напалува! Че да се сети иска ли семейство и наследник, не иска ли  Crossing Arms Я у лево  Crossing Arms На 30 години станал още се люшка като перце на вятъра. Аз не бих молила никого да ставам майка на детето му!  ooooh!

Успех!  Peace

# 32
  • Мнения: X
Цитат
Бе, хора, мислете малко преди да създавате деца!
И като създавате теми,мислете  Peace
Laughing

Иначе по темата какво да кажа - когато човек зададе въпрос, чийто отговор не иска да знае, получава отговори, които не иска да чуе.
На авторката - успех и дано се осъзнае по-бързо.

# 33
  • Мнения: X
Цитат
Нашия случай е толкова объркан и противоречив че едва ли някой може да му дойде на акъла такова нещо да измисл

Какъвто и да е вашият случай,той тук няма много общо.Важното е:
1.Ти го обичаш и искаш дете.
2.Той не те обича.
3.Не иска дете,нито обвързване.
4.Изневерява ти.
От всичкото това можеш сама да си направиш извода.Какво точно трябва да сториш.   

Това разбрах аз...

# 34
  • Мнения: 69
Здравейте на всички.Възмощавам се от коментарите някои от вас.Момичето е объркано и има нуйда от съвет,а не от критики.Първо искам да попитам от къде сте сигурни,че той не я обича?Защо си позволявате да пишете такива неща без да сте на ясно как стоят нещата.Не го оправдавам,но на всеки се случва да залитне,е да на него явно му се случва по-често....Момичето е объркано,а вие вместо смислен съвет я нападате.Не съм съгласна.Незнам дали ви се е случвало да обичате някой толкова много,че да си затваряте очите за нещата с които ви огорчава?Е на мен ми се е случвало и понякога човек преценя,че иска да има дете от този човек.Просто да е от него,без значение дали той след това ще се включи в отглеждането на това дете.Аз съм дете на разведени родители и не съм умряла без баща.Него го има да,но не поема никаква отговорност спрямо мен.Майка ми ме е отгледала сама.,без издръжки,помощи и т.н.След като иска дете нека се опитва.Понякога дете с един родител е по-щастливо и обичано отколкото с двама.Това е моето мнение.И моля спрете да наливате така момичето и не се превъзнасяйте толкова много.И сперете и с това хващане на главите,като че ли кой знае какво толкова е написала.... #Cussing out

# 35
  • Мнения: 134
Цитат
Първо искам да попитам от къде сте сигурни,че той не я обича?
Дааа, много я обича, затова се забърква и с други докато я обича, за разнообразие  Thinking
Има неща, за които ако направиш веднъж компромис, се заставяш да ги приемаш до края на съжителството си с този човек. Глупаво би било да посъветвам да си затвори очите за толкова грозна изневяра, докато момичето желае дете с въпросния господинчо  Crossing Arms
Аз не бих се омотала с човек, който безотговорно наранява чувствата ми.  Peace

# 36
  • Мнения: 156
не съм чела коментарите по темата ти. моето мнение е да не се занимаваш. 'що, има ли ти нещо, че ще го молиш да ти направи дете и ще го преследваш да имате семейство!? в никакъв случай не казвам, че е лесно да загърбиш дълга връзка, която вероятно е била успешна през повечето време, ама... не се унижавай така! аз също искам бебе, обаче за момента моя човек не е на тази вълна. не ми е идея фикс, но ми се ще... засега обаче, нямаме консенсус. ултиматумът тук не върши работа. решаваш как е положението - дали ще чакаш, или си събираш парцалките и го оставяш. аз съм решила първото - ще чакам, защото съм сигурна, че си заслужава. айде да разбера утре, че си има "приятелка" от n месеца/години и да го чакам да "приключел с любовта си"... знаеш ли кога и колко ще го чакам такъв?! да не би да няма желаещи да са на негово място, че на му търпя изпростяванията!? моля те, взимай се в ръце и не се занимавай с глупости. това е върха направо!

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 542
А завърши ли образованието си ? Имаш ли работа? А  ТВОЙ  дом  в който да се прибереш?Отговори си на тези въпроси. Да не се случи след година и  с  дете на ръце , да се чудиш сега на къде.

# 38
  • Мнения: 69
Никой неказва да си затваря очите.Аз доколкото разбрах тя иска детенце и държи да е от него.А мари само да то кажа,аз също имам дете.Нямам собствен дом нито аз,нито мъжа ми.Сега работи само той,но това че нямаме собствени жилища неозначава,че трябваше да се лишим от дете и че няма да имаме някой ден.Така че моля без такива глупави коментари,защото това няма нищо общо с темата и савета за който моли момичето.

# 39
  • Мнения: 1 495
Виж какво mane4e , понеже аз не обичам да галя някой с перце и да го утешавам си казвам нещата , както са си , както направиха и повечето момичета давайки своето мнение по темата . Абе не знам дали я обича човека , защо не - всеки обича по свой си начин , има хора , които разнообразяват връзката си спейки и с други хора, няма лошо , всичко според вижданията и разбиранията , никого не съдя . Но понеже момичето си личи , че страда заради меко казания непукизъм от страна на момъка , за това си и позволихме тези по - остри постове като например да се осъзнае и т.н. И каква е тая любов , за която ми говориш:
 
Незнам дали ви се е случвало да обичате някой толкова много,че да си затваряте очите за нещата с които ви огорчава?
.
Извинявай много , но това са гевезалъци според мен , обичала била човек , който я наранява ама нищо , тя си го обича .Ами да си го обича тогава , за какво пита да го остави или не , значи на нея хем не й харесва този живот , хем иначе . Еми не може така . Утре ще кацне в някой форум отново да пита нещо , ама тоя път няма да е  - абе да го оставя ли тоя мой красавец или не , ами ще пита - хора, имам дете от мъж , който не ме зачита , изневерява ми и т.н. , какво да правя , да го зарежа ли или не , мислех , че с детето всичко ще се оправи и т.н. и т.н. За съжаление не ти казвам нищо наизустено , а това си е чистата реалност,  ако щеш вярвай.    Просто живота е един и трябва да се живее , а може да го изживее много красиво и щастливо с някой мъж , който не само , че няма да й изневерява ами ще иска и деца от нея и т.н. И н е ми казвай ти или авторката , че няма такива мъже дето не изневеряват и т.н. Така говорят жени , които не познават другата страна на нещата  Wink. И това , което го казах да не го приеме някой като критика отново , това е възможно най - приятелският  съвет , казан с най - добри чувства .

# 40
  • Мнения: 156
мери е права, в никакъв случай не прави дете, ако не си сигурна, че можеш да се оправяш сама. аз не бих, независимо с кого и от кога съм. имам приятелка, която се омъжи есента, сега е в 4ти месец пред развод. трябва много да внимаваш, понеже когато има деца, отговорността е многократно по-голяма.

# 41
  • Мнения: 1 897
Аз доколкото разбрах тя иска детенце и държи да е от него.
А той какво иска? Или това няма значение?

П.П. Това за 'затварянето на очите' , когато трябва да се вземе толкова отговорно решение като появата на едно дете изобщо няма да го коментирам.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 735
....,други ми казват да изчакам защото нищо не губя.Аз дори вече не се ядосвам.Все едно ми е какво ще стане с него.
Не мога да кажа със сигурност,защото не знам цялата история,но така описана от теб,ми изглежда ,че си губиш най-прекрасните години,с човек,който и не те уважава и засега няма сериозни намерения.Не го насилвай много,поговорете за това,което искаш.Той е на такава възраст,че ако смята,че ти си жената на живота му и иска деца,няма за какво толкова да чака и да премисля.
Ако на теб вече ти е все едно за връзката ви,не бързай и въобще не мисли за бебе.
Ясно,че е трудно да прекъснеш дълга връзка и особено, ако е първата ти сериозна,но от това само ще си направиш много важни изводи за бъдещите ти отношения с мъжете.

# 43
  • Мнения: 69
Да всеки обича по-свой начин,не го защитавам със сигурност.Това си е мое мнение,направи ми впечатление това,че някои от вас не дават съвети,а пишат глупости и прекалено много се вживяват.Момичето моли за съвет какво да прави,защото явно го обича много и неможе толкова лесно да каже сбогом.Това са 5г. все пак,изпълнени с толкова много красиви спомени и е нормално.Казват,че за 1 изневяра са виновни и двамата.Аз незнам как е в нейния случай и немисля че мога да дам съвет.Опитвам се да се поставя на нейно място и много добре я разбирам,затова се ядосвам на повечето постове,защото НЯКОИ пишат неща,които нямат нищо общо с молбата на това момиче.Можете да изкажете мнението си и с по-леки думи.Това ме подразни мен специялно,ако някои няма мнение,нека не го пише.По-добре така отколкото празни коментари.Вместо подкрепа карате момичето да съжалява,че е писала във форума.Това ли е подкрепата,която оказвате.....

# 44
  • Мнения: X
Цитат
Не го оправдавам,но на всеки се случва да залитне,е да на него явно му се случва по-често
Абе ,какво е това залитане ...често,рядко.
Щом си позволява сега да се държи така с нея,какво ли ще става след време?И ти наистина ли си вярваш на това ,което си написала?!
Ако твоят живот е такъв,без любов и уважение,и подкрепа,защо мислиш,че другите нямат право на щастие?
Тя е още на 23,къде се е разбързала...
Всички сме прекратявали връзки,не е лесно.Но е по -съхраняващо и здравословно.
Ако иска цял живот да си пили нервите с него,нейна си работа.  

Общи условия

Активация на акаунт