Как мога да си набавя лекарство от чужбина?

  • 1 026
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 891
Спешно ми трябва лекарство,което от няколко години няма внос в Бг. Как мога да си го набавя. Моля,помогнете със съвет!

# 1
  • Мнения: 27 524
Здравей,
живея в Брюксел, ако мога да ти бъда от полза...  Hug
Какво е лекарството и за какво? Ако е нещо специфично, се издава обикновено само с рецепта. Но мога да проверя.

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Блонди, Прегнил как се продава при вас?

# 3
  • Мнения: 27 524
Не знам, крави, за какво беше това? Мога да питам, но дали ще е със същото име  Thinking Напиши ми латинското му наименование и за какво е и ще проверя  Hug

# 4
  • Мнения: 801
Хориогонадотропина е хладилна пратка.

# 5
  • Мнения: 3 157
Защо не разпиташ момичетата в подфорум ,,проблемно забременяване'' как си го намират?Доставки има,доколкото знам,но не са редовни.Не е да го е нямало няколко години на пазара...
Проблем да си го намериш от чужбина,е че ще искат рецепта(хормон е все пак),а и се държи в хладилник.

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Проблем да си го намериш от чужбина,е че ще искат рецепта(хормон е все пак),а и се държи в хладилник.

За хладилника не се сетих  Peace

# 7
  • Мнения: 1 891
Здравейте !Пак пиша заради моя проблем-търся си лекарство от чужбина. Знам от лекарката,че го има в  Турция,Гърция  ,Русия,Италия, Канада,Англия,Австрия. Имам и рецепта,написана на английски.Ако някой можв да ме посъветва какво да направя,за да си го доставя,ще бъда благодарна.  bouquet

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Нито формулировката на темата е коректна, нито мястото и е тук.

Общи условия

Активация на акаунт