Защо изпадаме в конфликтни ситуации с жената до нас ?

  • 6 037
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 990
Живея съвършено безконфликтно и така... вече 31 години...Сигурно, защото нямам жена до себе си? Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 16
  • Мнения: 7 723
Защо жената е нервна, защо повишава тон, защо се дразни, когато къщата е разхвърляна изобщо ,защо изпадате в конфликтни ситуации с жената до нас ?
Май от висене тук пак си забравил да си мушнеш чорапите в пералнята  ooooh!

# 17
  • Мнения: 212
Ако мъж направи бъркотия и не почисти, той е мързелив. Обаче  когато жена остави бъркотия всичко е наред, защото тя е просто изморена.  Peace
Въх,ти представяш ли си,че на роботите понякога им свършват батериите и имат нужда от презареждане?!?!
И ако мъжа постоянно оставя бъркотия и не си я оправя и се налага аз да чистя след него, "мързелив" ще е най-малкото определение,което ще му кажа #2gunfire


А мъжът чисти ли след жената, когато тя остави бъркотия???  Laughing  Има голямо значение!  Peace  И да - мързелив е този, който винаги разхвърля, а никога (или почти никога, или рядко) не прибира след себе си и се налага друг да му оправя бакиите - без значение дали е мъж или жена!  Peace
Така че - прави си изводите!  Simple Smile

А,не знам! Жената в случая не оставя бъркотия,обикновенно тя е тази дето чисти след другите,че и след себе си!
Много рядко й се случва да остави нещо недооправено! Но ако се е получила бъркотия и тя я е оставила неоправена,то мъжът й е направил бъркотията...и ако след това й каже "ма ти що не си изчистила,мързи ли те?!" ще е последната фраза в живота му #Cussing out #2gunfire Joy


Знам - аз това го казвам на автора, а те цитирах, защото съм съгласна с мнението ти.  Peace
Знам,аз само доуточних,че да не стане някой да не разбере Joy

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Гил, женен ли си ?

# 19
  • Мнения: 7 723
Не само, че е женен, ами ще ти издам една тайна- на уше.
Жена му е видна съфорумка.
Сега сигурно е на другия комп в знак на протест,
че не тя ще е тази, която ще стане да прибере
разхвърляните из коридора дрехи на децата.
Снощи е имало скандал- това е ясно.
Ама не мога да разбера защо Гил очаква от нас да потулиме пожара.
Че сме едно голямо семейство- това е ясно,
ама да ходиме да чистиме у тях ли?  Crossing Arms

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392

тази легенда ми е известна отдавна, но темите които пуска напоследък от фундаментален характер ме накараха да се усъмня в това ....

# 21
  • Мнения: 7 723

тази легенда ми е известна отдавна, но темите които пуска напоследък от фундаментален характер ме накараха да се усъмня в това ....

Като гледам каква инерция е набрал,
скоро може да се окаже, че си добър пророк  Laughing

# 22
  • Мнения: 183
Не само, че е женен, ами ще ти издам една тайна- на уше.
Жена му е видна съфорумка.
Сега сигурно е на другия комп в знак на протест,
че не тя ще е тази, която ще стане да прибере
разхвърляните из коридора дрехи на децата.
Снощи е имало скандал- това е ясно.
Ама не мога да разбера защо Гил очаква от нас да потулиме пожара.
Че сме едно голямо семейство- това е ясно,
ама да ходиме да чистиме у тях ли?  Crossing Arms

НЕ СЪМ СЕ СЪМНЯВАЛ НИКОГА В В ТВОИТЕ ГАДАТЕЛСКИ СПОСОБНОСТИ  Peace bowuu bowuu bowuu

# 23
  • Мнения: 1
Вземи един лист и химикал и напиши под името на женати и под твоето име ,съвсем честно кой какви ангажименти има и с какво се занимава през деня и колко време отнема това.Ще установиш с изненада,че жена ти отделя много повече време за семейството и децата и няма как да не се стига до конфликти.Обикновено мъжете като се върнат от работа смятат ,че нямат повече задължения и жената да се оправя.Да ама и ние сме хора.Аз вече не правя скандали на мъжо за това ,че разхвърля/пък той няма равен/просто ми коства по-малко енергия да разтребя след него ,защото иначе хем скандал,хем пак чистя аз,пък съм и виновна и ми се цупи.За това вече изобщо не го отразявам ама и ние сме с бая стаж семеен,така ,че съм"кютясала"

# 24
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 179
Моят и готви, и чисти, и прибира, и с децата се занимава, ама пфу, като съм проклета, все ще намеря за нещо да се скарам и да съм недоволна Mr. Green

# 25
  • Мнения: 593
Мда... една жена или е болна, или е недоволна. Laughing

# 26
  • Мнения: 15 619
Да вземе някой мъж да сподели най-сетне! Mr. Green

Идея си нямам, как на един мъж може да му хрумне да се кара с жена си.
 Това си е като да пишка срещу вятъра.... Peace

# 27
  • Мнения: X
Защото повечето мъже и идея си нямат как да се държат с една жена.Пък после тя им била виновна...   

# 28
  • Мнения: 593
Защото повечето мъже и идея си нямат как да се държат с една жена.Пък после тя им била виновна...  

И това го казва жена с 20 годишен брак/съжителство?  Shocked
Я го виж Гил - може да не знае, но пита, за да се научи.  Laughing

# 29
  • Мнения: X
Ааа,добре е ,че иска да се научи.
Но за уроци се заплаща.    Mr. Green    

Нямах предвид моя брак и съпруг....Явно знае,щом го търпя толкова години...      Simple Smile     

Общи условия

Активация на акаунт