Падало ли е бебето ви от леглото?

  • 4 011
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 781
3 пъти пада от спалня и веднъж от количката ....а и веднъж от кошчето за кола барабар с него от холна маса, когато беше на 2 месеца  ooooh! Спасение от това няма, колкото и да внимаваш стават инциденти, но споко бебоците са жилави  Wink

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Ние вече 4 пъти,но все нищо ни няма.Последният път си изкарах акъла,явно е паднала по нос и някакъв капиляр е засегнала и и тече кръв от носа

# 32
  • Мнения: 1 215
Да, два пъти. Нали спи при мен в леглото и сутрин като я оставя на леглото тя почва да с евърти насам натам и аз от кухнята чувам писък. Леле какъв ужас изживях.
Сега съм си научила урока и я ограждам с възглавници отвсякъде newsm30 newsm10

# 33
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
разбира се, че падат....нали затова са деца:)
Елина падна от количката на глава върху асфалта на 8 месеца...това ми беше най-големият ужас..Simple Smile

# 34
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Да, един, дано последен път.
На 20 дена падна от спящото ми тяло и се хързулна с главата надолу от леглото. Е, може и да е малко тъпичък впоследствие, ама понеже е най-хубав, никой няма да забележи  Whistling Whistling

# 35
  • Мнения: 5 577
Ох, нашия и той е падал, и то легло и от количка...  Confused

# 36
  • Мнения: 8 769
Малкото (5м) не е имало тоз късмет още, но сестра му-охооо, и още как....Сега вече не ми прави впечатление, освен ако не се прасне в главата.... Crazy

# 37
  • Мнения: 382
И ние сме падали,първият път беше на 6м.седеше си кротко в кошницата на леглото и аз до него и какво стана даже неразбрах толкова беше бързо newsm78 ,той се изсипа буквално на пода по гръб и глава,но СЛАВА БОГУ му нямаше нищо.След това още два пъти от спалнята :smile3518 но и тогава нищо му нямаше,е поревахме,ама то без това...Но май на всички се случва.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 058
Мишо е регистрирал много падания - вече не ги броя. Първото, обаче, го помня - от стола за хранене, на около 6 месеца. Не го бях вързала с коланите и той се стовари от най-високото му положение направо по корем и по лице. Доста рева, и аз с него - бях обезумяла, страх ме беше да не си е счупил носа. Е, нищо му нямаше!
После пада от нашата спалня - на темето си, търкаляше се, аз стоях и му се радвах, звънна телефона, обърнах се да го взема и с периферното зрение видях как се изхлузва надолу и си пада на главата - пак рев!
Сега пада вече няколко пъти с проходилката - просто я преобръща, най-редовно "захапва" рамките на леглото докато го обикаля прав, даже посинява, удря се в бюрото, в ръбовете на масата, раздра си единия клепач - тече кръв - ужас!!!!!!
Денис - белята пасти да яде!
Май наистина са гумени - аз щах да съм се потрошила след всичко тези лупинги Wink

# 39
  • Мнения: 4 629
Падал е  Sad От нашето легло. Аз го кърмех и съм заспала, а на него му е доскучало и се претъркули от леглото  Sad Още не мога да си простя как за това, че спах детенцето ми падна  Sad Но станалото станало всячески се старая това да не се повтаря  PraynigНо...гаранция никога няма за съжаление SadА като си помисля  колко падания го чакат като проходи сърцето ми се къса. Начина обаче да се научи да става е като пада. Но мисля, че паданията при прохождане са друг тип Thinking от тези, за които говорим тук

Последна редакция: чт, 01 сеп 2005, 01:26 от Bambi

# 40
  • Мнения: 118
Да и то няколко пъти вече, но слава богу без сериозни последици

Общи условия

Активация на акаунт