В офиса???

  • 4 173
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Аз пък точно наобратно, приемам снимка на бюрото, но някак си не ми се връзва лична снимка на десктопа на служебния компютър.

И аз така мисля

# 16
  • Мнения: 4 784
Бих сложила. Из къщи е пълно със снимки на нас и на Калоян. В кантората на мъжа ми също.

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз нямам офис и снимки съответно (защото не работя).
Но мъжът ми си има негов офис и цяла стена със снимки на детето, тук-там и аз съм на някоя снимка. Общо 9 големи снимки в рамки на стената зад него. Никой никакви забележки не му прави, може би защото работи в американска фирма и там това е норамлно.
Никой не му прави забележки ако в работно време говорим по скайп, стига да не пречи на работата му.

Забелязала съм, че американските фирми са много за семейството - намират квартира където да се настаним семейно (ако ще се местим), градина или училище за детето, винаги на празници е поканено цялото семейство, често се организират семейни вечери.

# 18
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 384
Дълго време имах, но като излезнах в майчинство за няколко месеца си ги взех. В момента нямам, ама не съм се сетила да сложа. Според мен това даже е хубаво, а не причина за забележка.

# 19
  • Мнения: 1 090
Имах снимка на дъщеря ми в рамка на бюрото. Като излезнах в майчинство си я взех. Не е пречела на никого и не се набиваше много на очи.

# 20
  • Мнения: 9 814
Не, нямам снимка на детето в офиса.
Всъщност работя в нюзрум и всеки сяда на първия свободен компютър.

# 21
  • Мнения: 8 999
Докато работех, не съм държала снимки нито на децата си, нито на мъжа си на бюрото в офиса. Аз не съм героиня от някой моден филм за банкери, а съм обикновен служител, претрупан от работа и информация, събрана в стотици класьори. Имам и компютър, и калкулатор, и няколко речника, и маркери /разноцветни/, и справочници, и няколко визитника и какво ли още не.
Дори в портмонето си не нося такива снимки. Та нали ги виждам всеки ден. Не изпитвам нужда да вадя през час-два някоя фотография и да й се любувам.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Само на десктопа, а и бюрото ми е пренаселено.
На моя шеф това ще му е последната грижа.

# 23
  • Мнения: 2 622
Сигурно ще се изненадате,но не всички работим в офис Wink
Имам снимка на децата в личното ми гардеробче на работа.Всеки път когато го отворя и видя нахилените им муцунки ми става много мило.

# 24
  • Мнения: 574
Имам снимка на сина ми, на дъщеря ми кой знае защо не съм си занесла newsm78 и на десктопа са децата ми. Това не пречи на никого, нито на колежките ми, нито на шефката ми Peace Мъжът ми си е сложил календар с децата ни и племеничките, казва, че всички им се радват Hug

# 25
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не, снимка нямам, но на десктопа да.

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нямам - нито на бюрото, нито на десктопа.
Не изпитвам нужда. А за десктоп ми е много криво, защото не виждам иконите.

От заглавието си помислих, че ще се пита, дали си водим децата в офиса.

# 27
  • Мнения: 54
Благодаря на всички ,които се включиха в темата ! Някак си ми помогнахте , да не се ядосвам толкова ! Абе стана ми криво , чесно да си кажа ! Та имам снимка на децата си отстрани до  монитора  , виждам си я само аз и евентуално някой ако ми висне на главата ! Но влизайки през вратата , никой не може да я види! Снимката е много красива със красива рамка и е подарък от мъжът ми ! Една колежка ми каза че не и е мястото на работа ! Е стана ми криво и затова пуснах темата , аз ли нещо не съм в ред или тя нещо се мъчи да се заяжда с мен ????  А шефът ми не е казал нищо !

# 28
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Да, имам снимка на децата и едно пъстро цвете направено от мъниста. Laughing Колежката ми си закачи на нейното табло рисунка направена специално за рожденният и ден от голямата ми дъщеря. Не са ми правили забележка, напротив радват им се. Очакват да сменя цветето с ново творчество.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 897
Нямам-нито в рамка на бюрото, нито на десктопа.

Общи условия

Активация на акаунт