Осиновители и осиновени, кога и къде ще ходим на почивка през лятото?

  • 2 119
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Ами аз пак същото:

Нека споделим за плановете си, за да си организираме срещи ако сме наблизо.

Ние от 26 юли до 10 август сме в къмпинг "Градина" до Созопол.

# 1
  • Мнения: 380
Наистина ли смяташ, че е необходима тази тема тук?

На другата има препратка. Който иска може да я посети.

# 2
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Да, така смятам, за мен срещите и общуването с осиновители и осиновени са много полезни. Когато се гледаме очи в очи общуването е много по истинско. Усещам, че и за други хора е така.

# 3
  • на път
  • Мнения: 2 804
Заминаваме на 6.06 за Синеморец. Нямам търпение просто и като знам колко ще ми е трудна последната работна седмица ....

Изрових си писанията в другата тема...

Новото е, че съм бясна. Купих си бански и джапанки в селския МОЛ и нали все бързам (а и не обичам да меря нищо - от 30 години съм все една и съща мярка), прибирам се в къщи и ... банският ми с голяма пластмасова джаджа от ония да не крадеш, закачена едновременно за двете части  smile3511. Просто няма начин да го облека.
Продавачът беше от ония с много големите дупки в ушите, замаян до крайност ... Нямам кога да ходя там за да ми разкача чудото. Опитах с чук и клещи - нищо. Сега не мога и да ходя обратно.
Утре ще го нося на работа да моля колегите за помощ (мъжът ми най-много да направи банския на дупки псувайки, че го занимавам с глупости) ....

# 4
  • Мнения: 2 172
Наистина ли смяташ, че е необходима тази тема тук?

На другата има препратка. Който иска може да я посети.

Смятам , че е необходима, кото когото иска да види, ако може.Който не иска, не чете и не пише Hug

# 5
  • Мнения: 1 843
Да, възпитано отскочих да видя другата тема и да пиша, но... там вече са писали толкова хора, които не познавам и някак не ми е работа къде ще почиват.
Искам да се видя с познати "муцуни", стига да е възможно.  Grinning

Ние сме на Арапя от 12 до 20 юли.

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 13:24 от ДарЗаМен

# 6
  • Мнения: 2 172
На почивка едва ли Sad, самосиндикално или с ремарке съм, накъдето повее вятъра...Аз пак да попитам за екскурзионно летуване,ако има някой такива мераци. Всъщност , ходила съм на такова веднъж само, че съм пишман турист, но младата девойка трябва да опознава планините, голямата, отдавна планира дейностите си сама Wink, хубавото е , че си организира лятото според амбициите си.Всъщност, не знам дали ще имам свободно време лятото Sad

# 7
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
От днес и ние сме със резервация. Grinning
От 25 юли до уж 31 юли на Черноморец.
Редактирах се,да не спамя

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 08:44 от ИВКА 10

# 8
  • Мнения: 380
Опитайте се да не пълните темата със спам както беше станало с предишната тема.

По темата ние се мотаем около Сопот цяло лято (най-вече събота и неделя).

# 9
  • София
  • Мнения: 9 517
За трети път се записвам  Mr. Green - от 20 до 31 юли сме на Албена (ако не ни мине котка път).

# 10
  • Мнения: 4 138
15 август до 15 септември - граматиково, след това седмица или през това време в реджина маре в царево.
иначе гастроли из българия Mr. Green
засега устисквам да не тръгнем още юли, както знаете при мен всичко е предпоследно, та нищо не се знае...........

# 11
  • Мнения: 11 908
Аз съм фен на екскурзионното летуване ,това са най-прекрасните почивки, които съм имала.Но детето ми е още малко , а и отдавна не съм ходила, не зная какво е състоянието на хижите.
Живот и здраве, догодина може да се планира нещо.
По темата-17август-24 август- язовир Батак.Ден- два преди и след тези дати- из Родопите.

През останалото време- във Варна.
От 20 .VІІ съм в отпуск. Който ще почива наблизо и  има желание - да се обажда!


# 12
  • Мнения: 3 246
Светкавица, много е хубаво в Родопите и особено на язовира Hug
по темата - ами ние още не сме наясно, принципно ще почиваме август, защото тогава градината не работи и трябва да си напаснем отпуските, къде обаче- още не е ясно  newsm78

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 13:53 от kali 7

# 13
  • София
  • Мнения: 66
Имаме резервация от 01.09.2009 в Синеморец

# 14
  • Мнения: 13 512

Утре ще го нося на работа да моля колегите за помощ (мъжът ми най-много да направи банския на дупки псувайки, че го занимавам с глупости) ....
занеси го в някой голям магазин, където има такива аларми и там ще ти го разделят. Рискуваш да скъсаш банския така.

# 15
  • Мнения: 2 172
Стига сте спамили, ми по същество.Значи няма никой за екскурзионно Simple Smile
Ами, аз няма да казвам къде  ще съм, само тихичко ще изхващам някого като е наблзо Mr. Green
така, че пишете Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 669
Ние ще бъдем за малко през юли в Добрич и после във Варна. Светкавичке, трябва да уговорим официално сватбата.  bouquet

Иначе след средата на август ще сме за повече, но след около седмица ще разбера със сигурност.

# 17
  • Мнения: 104
 От 11 до 15 август ще бъда в Бургас ,ако има мами и кандидат мами които искат да се видим ще бъде удоволствие за мен, но там няма да имам интернет затова ми пишете на лични за да си разменим телефоните до 10 август.
Как е плажа в Бургас ,такси, чадъри . Не съм ходила толкова отдавна .

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 15:56 от kmira

Общи условия

Активация на акаунт