температурата в стаята

  • 3 522
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Момче или момиче?
Момчетата по принцип се гледат на по-хладно 18-20 градуса,а момичетата 20-22 градуса.

 Shocked
А близнаци момче и момиче как се гледат?!
В отделни стаи или на принципа отвори прозореца, затвори прозореца?!

 ooooh!

Дъщеря ми от бебе спи на около 18 градуса, а през деня будува на около 22.

# 16
  • Мнения: 801
През деня 20°, в спалнята 16-18° (през летните месеци в България, на включен на максимум вентилатор)

# 17
  • София
  • Мнения: 6 182
Момчетата са по - кекави, не виждам логика да се отглеждат на по - ниска температура.

Сигурно, за да не им се спарят тестисите  Mr. Green

Ама моят син е по-топлолюбив от сестра си. На нея все и е топло, на него все му е студено.

По въпроса и аз знам 21-22 през деня, и около 19 нощно време, а на 24 се съблича голичко бебето, за гимнастика и масаж преди или след баня. но аз и двата пъти съм раждала зимата и не знам в летните жеги как се процедира.

# 18
  • Мнения: 8 999
В стаите на моите деца температурата е била винаги точно толкова, колкото и в останалата част от апартамента - около 25 градуса през зимата. За мен самата тази температура е чудесна, за децата - също. Само мъжът ми се оплаква, че му е топло, но за сметка на това, той спи със съвсем тънко одеало.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 817
През лятото така или иначе не можеш да контролираш Т освен ако не смяташ да ползваш климатик, което аз не бих направила  newsm78 . Докато бяхме в болницата в боксовете където нощуваха бебетата беше към 300  #Crazy (зимата). После като се прибрахме в къщи, 24-25 първите дни, после понижихме на 20-220 .

# 20
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Зимата 20-22 градуса. Лятото колкото дойде.

# 21
  • Мнения: 118
През деня 22 градуса,през ноща 18-19,за къпане 24.Това разбира се не може да се спазва напълно лятото,евентуално може да се премести бебето в по-хладна стая,ако има такава разбира се.Климатик и аз не смея да пускам,какво ще стане стова бебе като се изведе на разходка в жегата.То ние големите не можем да се адаптираме от студено на топло и обратното,а какво да кажем за това малко бебе, чиято топлинна регулация все още не е доразвита.

# 22
  • Мнения: 581
 През зимата 19-21 градуса.През лятото колкото- толкова, нямаме климатик.

# 23
  • Мнения: 108
Правилото за температурата в стаята според мен важи най-вече за зимата / межди 19 и 21 градуса/. Аз лично смятам, че не е удачно лятото да се включва климатик, за да се охлажда - дъщеря ми беше лятно бебе и сме я гледали на температура, на която и ние сме живели - просто съобразявах обличането.

# 24
  • Мнения: 4 872
ние се гледаме на по-високи температури 25-26-27 градуса. просто аз съм зиморничава и немога да си държа детето на студено  Crossing Arms знам че не е добре за него но ...

# 25
  • Мнения: 6 713
На колкото е в стаята - на толкова! Laughing Ние нямаме климатик, тъй че лятото се опитвам естествено да разхлаждам доколкото ми е възможно. Зимата поддържам нормална температура - 21 градуса най-малко, не обичам да е студено вкъщи.

# 26
  • Мнения: 11 003
През студения сезон - 18-22 градуса. През лятото около 25.

# 27
  • Мнения: 568
През деня 22-23 ,а вечер 18.През лятото ще го местя в източната стая,че кошарата е в западната и колкото и да пущам щорите става жега,а климатик в стаята не е добра идея.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
През зимата 21-22 , сега 24.

# 29
  • Мнения: 270
През зимата 21-22 , сега 24.

И ние така.Моята дъщеря не е фенка на топлото,та сега спи само по боди с къс ръкав и на отворена врата,понеже в стаята понякога става 25-28 градуса пре деня Crazy

Общи условия

Активация на акаунт