Бихте ли повярвали

  • 3 726
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Бихте ли повярвали, че някой се е опитал "да предизвика злите сили" - с две думи да ви направи магия .....като имате предвид, че нещата ви напоследък хич не вървят без видима причина, а злобни и завистливи хора наоколо, колкото искаш.

# 1
  • Мнения: 46 510
Разбира се, че не.

# 2
  • Мнения: 1 507
Не.
Не бих се замислила по темата дори.

# 3
  • Мнения: 1 090
Не, не бих повярвала.

# 4
# 5
# 6
  • Мнения: 4 380
Да, бих разбира се. Магии се правят и те действат независимо от това вярваш ти в тях или не.
Ако имам подозрения че нещо не върви по обичайния ред и стават странни неща, ще потърся помощ от човек който разбира от разваляне на магии.

# 7
  • Мнения: 886
Аз чета тук два въпроса, моля уточни
 :hug:1.Бихте ли повярвали, че някой се е опитал "да предизвика злите сили"
2.Бихте ли повярвали, че някой е " предизвикал злите сили" като имате предвид, че нещата ви напоследък хич не вървят без видима причина

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Не Simple Smile

# 9
  • Мнения: 107
Не. Какви зли сили? Shocked А кои сили са добри и кой ги предизвква? Врачки, ходжи, екстрасенси-ала-бала. Насила си самовнушавате негативизъм.

# 10
  • Поморие
  • Мнения: 186
Нито в злите магии вярвам,нито в обратното в целебните възможности на екстрасенсите.За мене това са пълни глупости!

# 11
# 12
  • Мнения: 79
да определено

# 13
  • Мнения: 22
   Не вярвам в " злите сили"...  Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 241
Това може да е някакъв период от живота ти,изпитание,не е задължително да е магия.

# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Не. Определено вярата в злите сили им дава силата да тормозят.
Бая лунни танци с китка в коси и нож в ръка трябва да ми изиграят и най - много да им пляскам после.

# 16
  • Мнения: 202
Да бих повярвала , има хора готови на всичко само и само да ти направят кал.

# 17
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Не не вярвам в "злите сили".
Аз вярвам само в тъмните сили.

# 18
  • Мнения: 96
Не вярвам на такива неща,въпреки ,че може би има нещо вярно,защото в църквите се четат КИПРИЯНОВИ молитви и има КИПРИЯНОВА светена вода.

# 19
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Абе завистта може да предизвика лоши неща,вярвам в такива неща...гледам да не съм суеверна.Но за тези зли хора..има поговорка Господ забавя ,но не забравя.

# 20
  • Мнения: 171
Въпреки, че не вярвам много в тези неща...ще кажа, че бях свидетел на направена магия и на лоши приказки, които може и да не са казани нарочно....но със сигурност това се отрази и повлия на детето по някакъв начин...Винаги има хора, които мислят злото на някой...а и някои от тях имат дарбата (ако мога така да се изразя...)..да урочасват и да павят магии, които не влияят никак добре на човека, на когото са направени...

# 21
  • Мнения: 843
  Е,  ами както казват самите врачки... ако им повЕрвям, ще ми се натресе...   От самите ми мисли. Направо! Heart Eyes  Като едното  нещо  ще ми се материализира притеснението.... м дамм.   
      Е,  вие не си мислете лошо/  непозитивно и страшно/ -  наистина.    При  гадни / мисли за смърт  или нещастие/ мисли   ... понеже  са за секунда.. просто си повтаряйте думичка...   Моята дума / Примерно/  Домат.  /  да не чувам смях!!/   
  Домат...,  най- много да изброя съставките на шопска салата.    / това вече е с малко майтап,  но не се шегувам за домат и паниката ми-/
        Не вярвам на врачки.   самите ни страхове са достатъчни,  но пък за това си има специалисти...  Психолози.  И не, нищо ви  няма...  просто имате нужда да поговорите не на Чашка...  а със с човек.
          н Някой различен от Вас.  / или напротив/

# 22
  • София
  • Мнения: 2 623
Да, убедена съм дори.
Самата аз съм лош пророк - уверила съм се.
Затова и избягвам да мисля за някой негативно  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 143
  Е,  ами както казват самите врачки... ако им повЕрвям, ще ми се натресе...   От самите ми мисли. Направо! Heart Eyes  Като едното  нещо  ще ми се материализира притеснението.... м дамм.   
      Е,  вие не си мислете лошо/  непозитивно и страшно/ -  наистина.    При  гадни / мисли за смърт  или нещастие/ мисли   ... понеже  са за секунда.. просто си повтаряйте думичка...   Моята дума / Примерно/  Домат.  /  да не чувам смях!!/   
  Домат...,  най- много да изброя съставките на шопска салата.    / това вече е с малко майтап,  но не се шегувам за домат и паниката ми-/
        Не вярвам на врачки.   самите ни страхове са достатъчни,  но пък за това си има специалисти...  Психолози.  И не, нищо ви  няма...  просто имате нужда да поговорите не на Чашка...  а със с човек.
          н Някой различен от Вас.  / или напротив/
Нищо не разбрах..........

# 24
  • Мнения: 143
Да бих повярвала,но зависи от много неща.Според дадения случай.Например авторката можеше да даде пример за случилото се и ние бихме и отговорили.Така много несериозно е написано.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Бих повярвала, да! Независимо от това дали ми върви или не, имам си един магьосник в къщи и съм много мнителна винаги  Laughing . Не че нещо не ми е наред, но най редовно си ходя на църква и си пускам Кипрянови за всеки случай  Peace

# 26
  • Spain
  • Мнения: 3 750
в зли сили не вярвам .. виж в отирицателна енергия да ... има хора които я излъ4ват смятам .
това 4е нещата тръгват зле за някого е само благодарение на него си и на отрицателните му мисли .
аз смятам 4е колкото по позитивен е един 4овек толкова по приятен му е живота. какво смятам оба4е и какво реално правя е разли4но - просто съм много емоционална .

# 27
  • Мнения: 212
Бих повярвала,разбира се!
Но понеже вярвам в тея черни магии,се опитвам да мисля много позитивно,защото позитивната енрегия е по-силна от негативната!

# 28
  • Мнения: 111
Не, не бих повярвала.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 840
нещата ви напоследък хич не вървят без видима причина, а злобни и завистливи хора наоколо, колкото искаш.
Е, на какво пък ще завиждат злобарите, като не ти вървят нещата? Mr. Green

В живота на човека се редуват добри и лоши периоди. В глобален план САЩ би трябвало да вярват, че някой ги е омагьосал напоследък и вместо да работят за излизане от кризата, да се занимават с шамански практики.

А както има хора, които вярват, че им е направена магия, така има и хора, които вярват, чемогат да направят такава. И двата типа са крайно заблудени. Mr. Green

# 30
  • Мнения: 14
Вярвам само в това, че каквото си го направиш сам, никой друг не може да ти го направи.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 840
Впрочем, теми за магии в тоя форум, колкото щеш. И всичките отиват към едно - безсмислен спор между "варващи" и "невярващи". Някои от тези теми са доста полезни, защото са дадени и научни данни, с които могат да се обяснят много неща.

Едно е сигурно - категоричните изказвания, че вярваме или - не, магиите си съществуват и действат, е не само крайно несериозно, но може да се окаже и крайно опасно за човек с проблеми, който и без това вече е под въздействието на собствените си мрачни съмнения.

Да, без съмнение, има хора, които с болния си мозък си въобразяват, че могат да правят магии, но само идиот би се вързал на това, че едно кълбо с конци, косми, яйца и всякакви такива дивотии може да му провали живота или още по-лошо - да го разболее, че и отвъд.
Да, автохипнозата може и да свърши тая работа, ама разни некадърни амулети и т.п. просто нямат никакъв шанс в тая посока.

Болести, лош късмет, проблеми, неприятности съществуват във всички култури - както в тези, които вярват и практикуват магии, така и в тези, които изобщо не се интересуват от тези неща.
Някои хора излизат от кризисните си периоди, други задълбават в тях, трети не ги забелязват, четвърти изобщо не познават друг живот извън кризисния.
Това са нормални неща. Ако някъде нещо се е объркало, то ще се оправи. После ще следва пак объркване - така се случва с всеки. Нито нещастието, нито щастието са постоянни наши спътници.

# 32
  • Мнения: 2 631
Лошото е, че има хора, които от злоба, завист, комплекси или липса на вяра в собствените си възможности, насочват по един или друг начин негативизма си към близкото им обкръжение, което в момента е в по-завидно материално или духовно състояние...

Лошото е, и че има хора, които пък ходят по врачки, магове, лечители и какви ли още не самозванци, за да чуят кои техни приятели са им направили магия....  Tired И им вярват....
Колко лесно само рухват здрави приятелски връзки от ей такива простотии....  #Cussing out #2gunfire

Вярвам, че някой може да се опита с вмешателство да ми секне щастието, но няма да се вържа, ако ми го каже някой вещ в занаята....  bowuu

# 33
  • Мнения: 9 814
Твърдо няма да повярвам.

# 34
определено не вярвам в такива неща

# 35
Бихте ли повярвали, че някой се е опитал "да предизвика злите сили" - с две думи да ви направи магия .....като имате предвид, че нещата ви напоследък хич не вървят без видима причина, а злобни и завистливи хора наоколо, колкото искаш.

Нееее...
Само хора със слаба психика са способни да вярват на врели не кипели  Grinning

# 36
  • Мнения: 134
Не пускам мисли за магии в главата си. Вярвам, че има облачни и слънчеви периоди в живота на всеки човек, не търся причини в завистта и злобата на околните. По-скоро насочвам мислите си в оптимистична посока - че много скоро и на моята улица ще изгрее отново слънце  Peace

# 37
  • Мнения: 13 512
не вярвам в магии, още по-малко пък в шарлатани, готови срещу пари да развалят магии

# 38
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Със сигурност има хора, занимаващи се с магии. Но определено не вярвам, че могат да променят съдбата ми Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 71
Бихте ли повярвали, че някой се е опитал "да предизвика злите сили" - с две думи да ви направи магия .....като имате предвид, че нещата ви напоследък хич не вървят без видима причина, а злобни и завистливи хора наоколо, колкото искаш.
smile3555......

# 40
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Не въобще не би ми дошло на ум.

# 41
  • Мнения: 843
  Е,  ами както казват самите врачки... ако им повЕрвям, ще ми се натресе...   От самите ми мисли. Направо! Heart Eyes  Като едното  нещо  ще ми се материализира притеснението.... м дамм.   
      Е,  вие не си мислете лошо/  непозитивно и страшно/ -  наистина.    При  гадни / мисли за смърт  или нещастие/ мисли   ... понеже  са за секунда.. просто си повтаряйте думичка...   Моята дума / Примерно/  Домат.  /  да не чувам смях!!/   
  Домат...,  най- много да изброя съставките на шопска салата.    / това вече е с малко майтап,  но не се шегувам за домат и паниката ми-/
        Не вярвам на врачки.   самите ни страхове са достатъчни,  но пък за това си има специалисти...  Психолози.  И не, нищо ви  няма...  просто имате нужда да поговорите не на Чашка...  а със с човек.
          н Някой различен от Вас.  / или напротив/
Нищо не разбрах..........
        Кое не разбра?    Споко.    Когато мислиш  за притесненията си..  може да ги материализираш.   Има такава теория. / идиотска/
    За това , когато те връхлетят мисли за нещо  лошо  / за секунди си представям катастрофи с мъжа или  падания на детето..  все гадни../  и тогава  ми трябва спешно да си  повтарям и представям нещо друго..    да   елиминирам тази мисъл.  Особено когато  закъснеят..  Всеки път.
        Моето е салата. - домати ,     сирене..  Някакви думи.. / Случайни/ / и това  го НЯМА когато съм на работа, /
  Идиотски звучи, знам...  но това  /   някаква защита/ го  изградих, когато умираше баща ми..   Трябваше  да  не мисля за проблемите,  работех яко...    и това ме спаси.  Не съм била на психолог, а е трябвало.  Сега си плащам със здравето.
      дали беше по-ясно.? ooooh!

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 23:05 от Найка

# 42
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Не, не бих повярвал.
А и са ми правили черна магия(или там както се води), с мое знание и отчасти съдействие, но твърде неуспешно, и за двете неща, за които ми правиха не се получи, така че имам пълно основание да смятам тези неща за измишльотини.

# 43
  • София
  • Мнения: 397
 Не, просто приемам, че съм в каръшки период. Ако е много зле, понякога паля свещичка и нещата обикновено се оправят. Не може винаги да ти върви.

Общи условия

Активация на акаунт