Жената зодия Риби - 5

  • 10 702
  • 365
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 619


Ой, ой, абе Лунка, то кой няма нужда от спокойствие, ама семейния живот май не е от спокойните или рядко се случва. За да имаш спокойствие, трябва ти да си го осигуриш, то ако чакаме на мъжете да го направят, ще почакаме... Горе главата! Всеки има дупки в живота, важното е да се изправяме бързо и да не се тормозим  Hug  bouquet
Не ми е думата за милото, Виви!  HugТой е слънце в моя живот. Heart Eyes Някой път ми става чудно и необяснимо, как така се надушихме!?? Mr. Green С него е песен. Crazy Но има и други фактори..... па са ми в повече. Mr. Green smile3538 и не мога да отсвирвам всички. Crazy

# 46
  • Мнения: 15 619
Копвам, ама всички, дето си ги харесвам, са над 120х200  newsm45 newsm45 newsm45 И ся да намалявам, да качвам, всичко иска да се регистрирам иииии  newsm45 smile3511 newsm45 smile3511 newsm45
Я, прати на скайп, май имах някаква фотошопска от телефона. newsm78 newsm78 newsm78
Ще опитам да намаля....и да кача. после ще ти пратя линка. Hug

# 47
  • Мнения: 15 619
Оф, изнасям дребното на двора, че реве като магаре вече. До после. Hug Hug Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 155
Копвам, ама всички, дето си ги харесвам, са над 120х200  newsm45 newsm45 newsm45 И ся да намалявам, да качвам, всичко иска да се регистрирам иииии  newsm45 smile3511 newsm45 smile3511 newsm45

НУР, моя аватар, дето го виждаш, съм го намаляла. Минавала съм по тоя път. Прати ми снимката на пощата или пусни линка в темата и за 5мин съм готова и ще го сложа пак в темата и ти си го качи на профила, ок?  Hug

# 49
  • Мнения: 155


Ой, ой, абе Лунка, то кой няма нужда от спокойствие, ама семейния живот май не е от спокойните или рядко се случва. За да имаш спокойствие, трябва ти да си го осигуриш, то ако чакаме на мъжете да го направят, ще почакаме... Горе главата! Всеки има дупки в живота, важното е да се изправяме бързо и да не се тормозим  Hug  bouquet
Не ми е думата за милото, Виви!  HugТой е слънце в моя живот. Heart Eyes Някой път ми става чудно и необяснимо, как така се надушихме!?? Mr. Green С него е песен. Crazy Но има и други фактори..... па са ми в повече. Mr. Green smile3538 и не мога да отсвирвам всички. Crazy

Лунка, сори за мъжо, аз не съм разбрала  Tired Crazy   bouquet

# 50
  • Мнения: 15 619
Няма нищо, Виви! Heart Eyes То аз не обяснявам като хората. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 51
  • Мнения: 5
Лунка, няма те в скайпа. Аз съм на път да се самоубия. моля да се разпространи, че нежно настроената ми душа се травмира от невъзможността да се справи  smile3502

Упс, ето те

# 52
  • Мнения: 155
Намерих нещо интересно и забавно за Рибките  Hug  bouquet

ДЕВИЗ :       АЗ ВЯРВАМ  в доброто и красотата у хората , в свръхестествените сили , в хуманизма , идеализма и най вече в любовта...

 Планета :   Нептун  и  Юпитер  

 Управлява  12 дом  :      Подвижен        Воден      Женски  

--------------------------------------------------------------------------------

Общи приказки                     -            Ще има ли тайни  ? . .
Рибите са много тайнствен, измислен  и добронамерен знак. Притежават изключително развита сензитивност и чувствителност надхвърляща нормалните граници. Предчувствието им рядко ги лъже. Много сръчни, упорити, с особено мислене и богата душевност. Очите им са красиви, изразителни и толкова нежни, че могат да ти влияят по някакъв особен и неописуем начин. Имат си собствен свят в който другите нямат работа и никога не биват допускани ако не са способни да го разберат поне наполовина. Рибите много мразят някой да им се вре в миналото и въобще в живота. Обгръщат се с тайнственост и самите те могат да пазят тайни почти толкова добре колкото Скорпиона. Ако с човек Риби сте извършили някоя дивотия надхвърляща реда и законноста, ако случайно го заловят в полицията - никога няма да те предаде. Ще поеме цялата вина върху плещите си и дори няма да се замисли за алтернатива. Толкова упорит в постигането на целите си, че е способен на подвизи. Иначе мързеливи почти колкото Везните трудно предприемат някакви действия, но веднъж хванали се на хорото го изиграват до край ...........

--------------------------------------------------------------------------------

Добри черти               -              Кажи ги ти, че мен ме е срам . . .

Има повече добри отколкото лоши черти. Никой не е толкова всеотдаен и грижовен, колкото могат да бъдат Рибоците ако пожелаят, но пък от друга страна е много трудно да ги спечелиш и ако си го постигнал може да разчиташ безрезервно на тях. Не са агресивни и не действуват прибързано. Когато се стигне дотам, че да избухнат - подобно на Телеца - значи си прекрачил границата на толерантността и благоразумието много над допустимите норми. Тогава може и да стане страшно, но след като отмине и този миг Рибите отново ще продължат по старому и няма да се заяждат с теб нито пък да те наказват за тъпата ти постъпка. Обожават музиката и повечето изкуства. Много ги бива в професии като, ченге, митничар и други подобни където могат да се осланят на безпогрешната си интуиция. Гениални медици. Превъзходни психолози. Трудно може да заблудиш или излъжеш Риби. Те усещат всеки фалш и промени в душевното ти състояние. Ако все пак успееш да преметнеш накой Рибок - значи ти самия си мошеник от класа и се надявам да не се срещаме. Самите Риби не понасят дребните хитринки и комерсиализма. Те са идеалисти, чистосърдечни,  вярващи в свръхестествените и божествени сили и винаги готови да се притекат на помощ дори на непознат човек или пияницата в канавката, който другите подминават с отвращение и пренебрежение....

--------------------------------------------------------------------------------

Лоши черти                    -               Можеше да го запазиш в тайна . . .

Има в изобилие, но в повечето случаи не са насочени към околните. Рибите се колебливи, флегматични, нерешителни и понякога направо страхливи. Имат склонност към самоубийство и нерядко се спасяват намирайки убежище в алкохола и дрогата. В пуберските години се забъркват в престъпления и трудно излизат от тази среда. Имат лабилна психика и в изблик на гняв могат да станат много опасни, но ако това ще те успокои, - все пак внимават да не те убият и се задоволяват с изпочупването на покъщнината или други предмети и препятствия изпречили се на пътя им. Не се ебавай с Риби - много внимавай. Те избягват директния спор и рядко го търсят, но кипнат ли им лайната - и те не знаят на кой свет се намират. Направо са като обезумели. Много се поддават на влияния и проявяват детска наивност по много въпроси. Имат логическо мислене, но въпреки че са много умни имат склонност да вършат направо глуповати постъпки и после когато дойде времето да съжаляват направо се побъркват, губят интерес към всичко и изпадат в неква дълбока, шибана депресия. Ревниви са, но не колкото другите "води" Рак и Скорпион. Ако те лефнат в изневяра или предателство едва ли ще те смачкат от бой, но пък със сигурност рано или късно ще си отмъстят без въобще да разбереш .......

--------------------------------------------------------------------------------

Партньорство     -    Само не ми казвай, че и това се знае.
 
Най се има с другите два водни  знака  Рак  и  Скорпион    
Рибите се разбират много добре с водните и отчасти със земните знаци. С огнените и въздушните не се получава, защото са далече от начина по който Рибоците възприемат заобикалящата ги среда. Със Стрелеца изпитват някакви много особени чувства един към друг и често биват взаимно очаровани, но за жалост не за дълго. И двата знака изповядват идеализма и изпитват страхопочитание към свръхестественото. При тях най често се наблюдава феномена - Любов от пръв поглед. Имат много сходни духовни идеали и всяка проява на материалното и меркантилното ги отблъсква. За това допринася и общия им управител -  планетата  Юпитер. С Рак се получава една много приятна връзка изпълнена с дълбоки чувства и емоции. Винаги Рибите се оставят Рака да ги ръководи и контролира. Интересното е, че това не ги притеснява въобще. Напротив - с Рака се чувстват сигурни и взаимно разчитат един на друг. Скорпиона и Рибите са тези, които могат да се разбират без думи. Във всеки един момент тези двамата усещат какво мисли другия и какви неща го вълнуват. И двамата са страхотни мистици и се вълнуват от окултното и въпросите касаещи духовните неща. Всичко свързано със смъртта и транцендента са им в кръвта. Страхотна връзка заслужаваща уважение. Не си ври носа там - опасно е. Тези двамата най често са колеги в полицията, митницата, болницата, тайните служби или влиятелна престъпна организация. Когато се срещнат две Риби - настъпва истински благодат. Най добрата връзка. Изграждат своя си свят и си живуркат в него необезпокоявани и лениви, дълбоко размишляващи и отдавайки се на теченията на живота барабар с всичките му удоволствия, които предлага. А те не са малко, но най се цени секса и къркането...

С останалите не е добре, защото не могат да разберат и да вникнат в Рибешкия свят.

--------------------------------------------------------------------------------

Секс, Любов и Свалки    -    Ех  любов, любов.. - има ли Скорпиони наблизо ?

МЪЖ  -  ( Шаран )      

Рибока е щедър на любов и скромен на думи . Когато те обича е готов на всичко, дори на култово самоубийство. Не се ебавай с неговите силни чувства и прекалено доверие. Той разчита на теб. За него изневярата е долно предателство. Той самия не би те предал никога и при никакви условия, но по интересното е, че поради либералните си и демократични схващания е склонен да договори с теб известни свободи в интимния живот, които да ви дават правото на материално, пошло кръшкане и задоволяване на нагона. Разбира се не  е нужно да използува думи - просто така стават нещата, че се стига до там по подразбиране. Думите са за онези безчувствени дърдорковци - въздушните знаци и Девата. Рибите са мъже, които в леглото се раздават до пълно изтощение ако се наложи, но не се примиряват докато дамата иска още и още .. Не са егоисти и дори са склонни на изпълнения надхвърлящи благоприличието на една жена. С тях може да злоупотребиш и няма да чуеш хленчене и слова изказващи неодобрение. Те се стараят да се чувстваш на седмото небе и не биха си позволили лукса и безобразието да ти развалят кефа по какъвто и да било начин по време и след секса. Може да разчиташ и на едно джентълменско отношение далеч преди да си легнете. Той просто си е такъв. Обича да го завира по всички дупки и по всевъзможни начини. Има по особено разбиране за секса и влага много чувства, нежност и гальовност с цел да усетиш силата на секса от духовната му страна и това е чудесно. Грубото хамалско съвокупляване е за простаците и некадърниците. Рибока е мъж в чиито прегръдки дамата може да намери онази топлина и дълбоки чувства, които я карат да се понесе витаеща из облаците и да се окаже, че наистина се намира на седмото небе - Там където трябваше да се озове с духовния гид - с мъжа Риби ...............

--------------------------------------------------------------------------------

ЖЕНА  -  ( Каракуда )                

Много нежни, мили и чувствителни. Страхотни са. Притежават всички онези качества заради които съществува понятието - Идеалната жена в егоистичния му мъжки смисъл. Зад нежното им тяло се крие една лесно ранима и още по нежна душа. Наивни като деца и обичливи. Толкова ти вярват и те обичат, че е грехота да не им отвърнеш с подобни чувства. Ще те последва навсякъде без излишни приказки и увъртания. Често гадовете злоупотребяват с тези мили създания и им причиняват толкова много болка и страдания, че само една такава жена си знае какво и е на сърцето и не си позволява дори в това си състояние да ти пречи и да те тормози. Би предпочела да продължи да се самонаранява, но теб ще те остави на спокойствие. Красотата им е подкрепена от още по красива и чиста душа. Те притежават онзи поглед от който ти става мило и драго.                

 Когато си легнеш с това създание - направо политаш. Изкусителка по природа - тя сякаш е създадена да прави любов и то по начин далеч по ефирен и нежен от която и да било друга. В леглото ще се раздаде до край и ще изпълни всичките ти прищевки. Не подхождай като неандерталец обаче. По добре се остави на нея и тя със сигурност ще усети всичките ти тайни желания и няма да се поколебае да ги изпълни. Впечатлява се от мъже, които са проявили висока душевност, самоконтрол, религиозност или тайнственост. Хората на изкуството имат по голям успех. Лекарите и униформените служители също имат голям шанс. Излъчването им е толкова силно и особено, че направо изпитваш нужда за близост. Косите им са много хубави, гъсти и често много дълги и тъмни. Ако решиш да сваляш тази дама, никога не демонстрирай любопитството си. Ако се държиш  дървено и се правиш на тарикат и голем бабаит шансовете ти се изпаряват незабавно. Най добре ще бъде ако си благороден, духовно извисен, загрижен и всичко онова на което му казват Джентълмен. Ако си романтичен тип, разбираш от поезия и любовни трилъри - считай че си успял наполовина. Но ако си бройнал някоя от тези и си мислиш че ще си прекарате добре няколко дни и после кой от къде е - си сбъркал адреса. Първото което е, тя веднага ще разбере за долните ти намерения и задни мисли. Интуицията и се грижи да не попада в подобни ситуации, но парадоксалното е, че все пак чат пат участва в подобни приключения с предизвестен край. По правило тя е тази която омагьосва мъжа и то по начин, който е толкова тънък и невидим, че изведнъж  осъзнаваш как си попаднал под нейното благодатно влияние, внимание и грижи. Уважавай я и я обичай копеле - тя го заслужава повече от всяка друга

--------------------------------------------------------------------------------

 
Съвети  и  Молби

 Рибите приемат съвети, но не ги ебават - само те си знаят защо :

 
Помисли и за себе си. Докога ще ги търпиш тези идиоти. Ако не беше ти да се грижиш, какво щеше да стане. Те направо ти се качиха на главата. Твоят героичен мазохизъм граничи с лудост. Излез от този твой измислен свят изпълнен с илюзии, духовност и мечти. Знам колко е красив, но също така  знам, че не съществува за разлика от теб. Не става - хората са гадни копелета и мислят единствено за собствените си интереси. Снощи пак прекали с алкохола и цигарите. Защо не спа ? - Сърфирането в Интернет води до пристрастяване - внимавай - тъкмо успя да се пребориш с някои пороци. Това че геймиш по няколко часа на ден може да ти се отрази доста зле. Е аз и не очаквах да ти пука за някакво си здраве, което служи да те поддържа жив в един жесток и грозен, материален свят...

 
И накрая - не забравяй, че съществуват  144  вида Риби според това къде в индивидуалния хороскоп им се намират Луната и Асцендента. Като прибавим и другите планети барабар с аспектите помежду им и за капак в кой дом се намирт - се получава, освен манджа с грозде - и един напълно завършен и уникален характер, който е възможно въобще да не отговаря на описанието за  Риби...

 
  Ех - Защо звездите са ви създали толкова самотни ?  

# 53
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
NUR
http://picresize.com/legacy/
Стъпките са аналогични:
- чрез Browse указвате снимката и натискате бутона Continue
- задавате максимална ширина (в пиксели)
- ако искате - задавате ефект
- избирате формат за съхранение - jpg, gif, png (не избирайте gif ако изображението е пълноцветно или снимка, тъй като този формат поддъжа само до 256 цвята)
- натискате бутона Resize Pic

След като страницата се презареди, може да изберете един от двата линка
View Resized Image - за да видите изображението
Click Here to Download/Save As - за да го съхраните на Вашия компютър
след като сЪхраниш снимката в твоя комп,я качваш някъде в интернет/напр.snimka.bg/

# 54
  • Мнения: 155
Хей, някой иска ли и моя скайп?  Embarassed Blush

# 55
  • Мнения: 5
Виве, всички искаме твоя скайп!  Naughty Тва за Рибите го знам да.....Знайш, че имаш почти кат мойто име  Mr. Green В момента се занимавам с теб и мистър Коч, да видим тука сега.... Thinking

Нели, на мързел като мен ще му помогне оправен човек като Луна  Blush Вече пуснах връзки и ще ми оправя така исканото от мен фото. След малко ще ви поздравя с една песен. Или и 2. Или пък 3..... newsm78 Както дойде. До 2-3 часа ще спретна и общия скайп, то лесно, ама искам да оправя Вивидас първо, така да се каже. Образно де.... Laughing До фактическото оправяне още не съм дорасла  hahaha

# 56
# 57
  • Мнения: 370
нурка,сега мила ще ти пратя мойта карта на майла даси я имаш там.и скайпа и него.
бен,мела още е с мен детето на работа и така цяло лято. Sadняма иначе кой да я гледа.абе живееме в хахава държава. #Cussing out


# 58
  • Мнения: 155
НУР, НУР, аз още като ти видях мейла, мира..там нещо си и си викам, ми тя направо ми е адашка бе  Wink Joy

Здравей Иви, как си?  Hug

# 59
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Здравейте  Hug
НУР,пратих ти имейл  Mr. Green Може ли да ме светнеш,кое име трябва да вземам в предвид като правя картата  newsm78 Има ли някакво значение въобще?
Аз като се замислих,съм имала най-невероятни връзки  ooooh!
неуспешни - Лъв
полууспешни/защото сме си останали добри познати и още ме търсят/ - Водолей,Козирог
успешни - Телец
А приятелите ми са 2 Водолейки и 1 Скорпион/мъж/.
А тук,най-близките ми познати са женски Близнаци и отново мъжки Скорпион.

Общи условия

Активация на акаунт