Рейки - тема 2

  • 74 306
  • 742
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 30
sv_harmony,
......./Вярвам че ще постигне каквото иска, но може би не и в тази тема........../ -  ПРАВА СИ.
Не упреквам mimina.
Написаното от мен тя чете може би през ред и затова не може да схване съдържанието.
Жалко, но не ме бива в "подмазването", не умея да "примирам" от възхита на нечии фрази и съм натурално директна. А това не на всички се нрави.
Упрекват ме в неспазване на "добрият тон", а в същото време, ............ Дори не се спомня какво е написано и ми отправят ...................
Не, не мога да се сърдя нито се обиждам от поведението и реакциите. Така някои разбират живота, така го живеят и отношенията им съответстват на изградените навици.

п.п sv_harmony, изчистих кутията си, но в профилът си съм дала и адреса на ел.п.к.

# 571
  • Мнения: 836
такаааааа
взимаме всички негативни писания от предните страници и ги изтриваме, ето така

# 572
  • Мнения: 836
хайде да се опитаме да намерим ценното и позитивно от всичко написано (защото има доста такова, ако четем с малко повече любов и приемане, имам предвид и "двата лагера") и да продължим напред с него   Party

 Heart Eyes всички



  bouquet  Hug

# 573
  • Мнения: 288
Здравейте  Hug

Мастерите които пишат и подържат тази и други теми , са  ми помогнали мноооого ( със сигурност не само на мен) да осъзная себе си и да бъда това което съм. Темите си вървят мирно и спокойно докато не се появи някое жадно за внимание Его. На който не му харесва , просто да подмине и да отиде на място където му е приятно.

Призовавам всички които имат намерение  да се оттеглят от темата , да не го правят , има много хора които ви четат с удоволствие . Останете заради нас които ви обичаме .


 val_di16 , написала си МИР , СВЕТЛИНА И ЛЮБОВ . Покажи , че разбираш смисъла на тези думи.

 Heart Eyes

# 574
  • у дома
  • Мнения: 708
Момичета  Hug

Какво влагате зад  призовавам ?   newsm78

Защо използвате тази дума? И защо тя ми се набива в очите?

# 575
  • Мнения: 620
elena_   Hug Heart Eyes

аз не се оттеглям Peace ето това е Рейки Heart Eyes и светлина, преди време се оттеглях и бягах но точно Рейки ме научи да не бягам Wink а къде да избягам като всичко е ТУК И СЕГА  Kissing Heart

# 576
  • Мнения: 90
fastuche,
набива ти се защото е написана нарочно и с тази цел- да се набие на очи:)
призивите са хубаво нещо и прийом в едни техники дето едно време им се викаше идеологическа диверсия или как да научим коня, че каруцата е негова, та да се впряга сам и с желание:)

всеки един призив от типа "дайте да дадем" ми е толкова неискрен и напудрен, че чак ме вее из едни дебри...все едно не идеята на призоваващия е да свърши нещо истинско,колкото да до разберат колкото се може повече хора че го върши и е загрижен

вярно че колективната дейност е по високоефективна, ама и е важно кой и какъв  е водача:) - неговите вибрации са водещи Wink


трябва ли все да обявяваме някъде кой какво върши или кога го върши - то понякога бездействието е по полезно от ненавременното действие

а и дори само ежедневно да подавате рейки иликой там каквото ползва на себе си - пак е нещо, дори нещо много повече от това което си мислим - променяйки себе си, ние променяме света около нас

мир вам!

# 577
  • Мнения: 90
elena, sarabia, mimina, esme, Арбанашка кокона,   
 Hug bouquet Hug
може и да забравих някого, сори
стар човек съм веке Wink
простете ми
макар истинската прошка да не съществува на този етап ...

# 578
  • Мнения: 30
http://reikiwithlove.liveforums.ru/viewtopic.php?id=168     smile3529
 

ЖАЛКО - имах желанието за нещо подобно, но............. newsm78

# 579
  • Мнения: 4 414
макар истинската прошка да не съществува на този етап ...
какво имаш предвид?

# 580
  • в резерват
  • Мнения: 3 722


ЖАЛКО - имах желанието за нещо подобно, но............. newsm78

нещо подобно може да съществува във форум,  който си е конкретно за Рейки.

Тук все пак е бг Мама, където докато си гледаме децата  си споделяме различни неща, вкл. и за хобита и  занимания.......
Наистина няма кой знае какви форуми само за Рейки на български.
Защо не се захванеш и направиш нещо подобно - под формата на сайт, блог, група във фейсбук  или каквото там си решиш .....Явно имаш свободно време, гориш от желание да покажеш какво знаеш.  А  ако е интересно и полезно,  хората ще усетят от там,  енергията на Любовта и Светлината и ще дойдат и  да си дискутират по начин,  по който смяташ че ще е ползотворен.

Успех.

Любов и Светлина




 

Последна редакция: чт, 11 фев 2010, 16:05 от Арбанашка кокона

# 581
  • Мнения: 90

Момичета, внимавайте с посещението на този сайт, антивирусната програма отчита че е заразен, на прителката ми също
при руснаците често има такива екстри

# 582
  • Мнения: 90
agneshka, дълго е за обяснение, но ако държиш - ще ти напиша:) може и на лична, понеже това е форум за рейки, а това няма много отношение към рейки

# 583
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
agneshka, дълго е за обяснение, но ако държиш - ще ти напиша:) може и на лична, понеже това е форум за рейки, а това няма много отношение към рейки

по добре го напиши тук Hug

# 584
  • у дома
  • Мнения: 708
agneshka, дълго е за обяснение, но ако държиш - ще ти напиша:) може и на лична, понеже това е форум за рейки, а това няма много отношение към рейки

по добре го напиши тук Hug



и аз съм от тези които биха прочели с интерес Peace

 

Общи условия

Активация на акаунт