от кога наи рано може да се слажи бебе в стол4е

  • 1 451
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
дъщеря ми е на 3 месеца мога ли да я сложа във стол4е и да я местя от стая във стая за да мога да свърша някаква работа без тя да реве

# 1
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Зависи от столчето. Мойта беше на седмица, когато я сложих за пръв път в кошница за новородено.

# 2
  • Мнения: 1 085
Може в кошица, но за столче ви е още рано.

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
можеш да я сложиш в бебешки шезлонг и да си я местиш където искаш.
в стол, когато седне сама стабилно.
може и в кошница за кола ако имате.

# 4
  • Мнения: 139
нямаме кошница за кола стол4ето е за кола във полу легнало положение но ми се струва 4е като я сложа е направо седнала бях я слагала да пробвам и ме е страх

# 5
  • Мнения: 1 085
нямаме кошница за кола стол4ето е за кола във полу легнало положение но ми се струва 4е като я сложа е направо седнала бях я слагала да пробвам и ме е страх

Сложи възглавничка или нещо друго на дъното на столчето, за да повдига и стане по - полегато, а отгоре застели с някоя пелена и положи бебето  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 43 903
според финансите-марката - това са подходящият като тип мобилни за детето "столове"
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/95_721
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/95_408
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/7669 - такъв тип трябва и да ви е стола за кола, за друг тип ти е малко детето, независимо в колата или извън нея...
ако нямате може да купите, ако има финансов проблем - в продавалника има евтини ползвани, малко или повечко , но на добри цени....

# 7
  • София
  • Мнения: 43 903
нямаме кошница за кола стол4ето е за кола във полу легнало положение но ми се струва 4е като я сложа е направо седнала бях я слагала да пробвам и ме е страх

Сложи възглавничка или нещо друго на дъното на столчето, за да повдига и стане по - полегато, а отгоре застели с някоя пелена и положи бебето  Peace

а как ще се закопчаят коланите с тези одеала и пелени??? защото ако е без колани изключително лесно може да тупне на пода.....

# 8
  • Мнения: 5 393
нямаме кошница за кола стол4ето е за кола във полу легнало положение но ми се струва 4е като я сложа е направо седнала бях я слагала да пробвам и ме е страх

Малка е още за такова столче.  Поне на 6м трябва да е за него. А в колата с какво я возите?

# 9
  • Мнения: 139
ако ми се наложи да ползвам кола на ръце

# 10
  • София
  • Мнения: 43 903
 Tired Tired Tired
това пък съвсем не го прави по-добре......да го пази Господ това дете в ръцете ти в колата....

# 11
  • Мнения: 9 392
За моето удобство и това на детето ми ползвам шезлонг.За столче ви е рано още,но ако имаш кошница и тя може да ти свърши работа.

# 12
  • Мнения: 5 393
ако ми се наложи да ползвам кола на ръце

Много лоша идея.  Съветвам те да вземете кошница за кола и да не си правите повече такива експерименти с детето. 

# 13
  • Мнения: 1 053
Аз само 2 пъти съм държала бебка на ръце в колата,преди да се сдобием с кош4е.Но за стол4е е рано още.По добре вкарваи коли4ката вътре и така ще е до теб. Peace

# 14
  • Мнения: 6 712
Може от раждането. Затова са направени тези столчета - да пазят бебетата.

Общи условия

Активация на акаунт