2-ри юни

  • 2 888
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 878
Много цини4ни са станали хората!  ooooh! Написано е , но и аз ще се изкажа: ами възмутих се : в офиса бяхме станали абсолютно вси4ки с изклю4ение на едно девой4е, което се въртеше като шугава УфТцъ на стола си ! Е толкова ли не и стана неудобно- трийсетина 4овека прави, тя седнала! Вси4ко е въпрос на възпитание и морални разбирания! То4ка.

# 76
  • Мнения: X
Много цини4ни са станали хората!  ooooh! Написано е , но и аз ще се изкажа: ами възмутих се : в офиса бяхме станали абсолютно вси4ки с изклю4ение на едно девой4е, което се въртеше като шугава УфТцъ на стола си ! Е толкова ли не и стана неудобно- трийсетина 4овека прави, тя седнала! Вси4ко е въпрос на възпитание и морални разбирания! То4ка.
Joy hahaha

# 77
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Какво толкова се възмущаваме - толкова ли сме, хм, да го наречем "недалновидни" и "старомодни", че не може да разберем най-новите трендове в честването (по-скоро нечестването и игнорирането) на този или онзи празник/честване на историческо събитие/памет?

Предложих по-напред - една петицийка до следващото НС, да отмени и сирените на 2ри юни, и зарята за 3ти март.
Ама ха Crossing Arms, не ги е срам, да ни развалят рахата...

# 78
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Не видях човек, който да се движи. По целият булевард колите бяха спрели, въпреки светофарите.
Аз лично се впечатлих.

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 823
E не мога да повярвам колко прост е станал този народ. Прост , та прост и пак прост. Одете да видите как живеят хората във война, та тогава ще оцените свободата си. Аман от слабоумие. То затова сме на това положение...

# 80
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
E не мога да повярвам колко прост е станал този народ. Прост , та прост и пак прост. Одете да видите как живеят хората във война, та тогава ще оцените свободата си. Аман от слабоумие. То затова сме на това положение...
То сигурно е имало и такива дето са се чудели за какво ли са тези сирени. newsm78

# 81
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз мислех да пусна такава тема.
Задължителна е- всяка година има такава.
И ние с дъщеря ми бяхме на терасата и обяснявах какъв ден е. Около нас е селски пейзаж- само дворове, но малкото хора, които бяха навън всички стояха мирно.

Общи условия

Активация на акаунт