Ако бях се родил/а .... мъж/ жена.

  • 2 864
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 166
Неделя, часът е 14 и нещо, аз старателно, тихо и внимателно си отлепям старите тапети в новия апартамент. Чувствителният ми слух без особено напрягане долавя здрав, хроничен по такт и размер, тътен от нечия уредба. Така известно време,... час, в който аз си разсъждавам защо ли хората от блока търпят подобно безобразие, кои ли са родителите на това дете, че е позволено да му се позволява това ... и т.н., и т.н. съпътстващи тихия ми труд теории. На дневен ред излезе и въпросът: как ще реагираме ние като новодомци. И отново - теории - за съседските отношения, за първите впечатления,... мисли, мисли. Които ставаха все по- лични и насочени пряко към мен и към моята собствена реакция. "Бе ако бях един мъж, щях да сляза и а! ми се е изрепчил нещо, а! съм ти плюла на мислите и съм му овъзмездила липсата на елементарно възпитание" - това изкристализира като обобщение. В последствие се оказа, че дискотеката е на етажа под нас. Решението на съпругът ми бе лишено от моята дълбочина и емоционалност, но не и от рационалност и резултатност. "Ще сложим нашите тонколони на земята и тогава ще видим кой кого." Нямаше да се сетя. Защото нямаше да съм мъж като него, ако бях мъж. А вие - какъв тип от противоположния пол бихте били?

# 1
  • Мнения: 274
Щях да бъда ебати готината пичка  Peace

# 2
  • Мнения: 4 585
Шях да бъда ебати дашната пичка  Peace

# 3
  • Мнения: 516
Преброиха ли се вече гейовете, за да почне темата по същество?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Е, чакаме Гил.

# 5
  • Мнения: 183
Ония двете на какво щях да ги направя...

# 6
  • Мнения: 274
А уж били толерантни към различните... Дрън дрън. Коне с капаци.

# 7
  • Мнения: 522
Къде го чукаш ,къде се пука  newsm78

# 8
  • Мнения: 2 401
Четейки въпроса от заглавието, тръгнах веднага да отговарям, че щях да правя точно това, което правя и сега.
Прочитайки надолу потвърждавам казаното. Правила съм това с тон колоните  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 841
Ако бях мъж, щях да изглеждам меко казано смехотворно с ръста си от 161 см и тегло от 52 килограма и едва ли щях да респектирам особено.

# 10
  • Мнения: 1 437
Ако бях мъж щях да изглеждам перфектно с ръста и теглото си.

# 11
  • Мнения: 2 978
Не искам да съм мъж.
Не знам каква щях да бъда, като такъв. newsm78


п.п. Хареса ми как си описала мислите ти.

# 12
  • Мнения: 390
Че аз сега върша и женска и мъжка работа, освен ,че вкъщи съм и за баща и за майка  Mr. Green Универсална съм!
Но това ме кара да се замисля, защото вчера дъщеря ми е имала случка на центъра на малкия ни град, в 19 часа, посред бял ден, с група ромчета, които и подмятали неприлични думи, и честно казано ми се иска да съм мъж поне толкова, че да ги напердаша. #Cussing outИ то така, че да ме запомнят #2gunfire

# 13
  • Мнения: 593
Ако бях се родила мъж, щях да съм гей-вълшебник.

# 14
И без това съм наследила мъжки характер и то на истински мъж, поне така казват Laughing, така че едва ли щях да съм по- различна... е нямаше да я има истерията около пмс, ама...

# 15
  • Мнения: 166
Външният Уклон е само част от пейзажа. Аз определено щях да изглеждам като гей в настоящите си размери. Но не бих - щях да ям и да помпам, така че да съм точно толкова желЕзна и отвън - хармония да има. Като жена мога да си позволя известно отклонение в съчетанието, но като мъж - не. Нямаше да лъжа жените какво ги очаква.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099
Ако бях се родила жена (станах жена след доооооста години  Mr. Green ), секса и интересното щеше да е започнал много по-рано!

# 17
  • Мнения: 15
Ако бях мъж.....щях да искам мускули ,къса косичка и атлетично тяло...Абе щях да съм пич. Sunglasses Mr. Green
На мъжете им е много по-лесно да изглеждат добре.Замисляла съм се ,че дори  и грозновати като направят мускули и минават за готини. Thinking
Имат по-малко разходи.По-малко грижи като ,че ли.... newsm78

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 16:16 от chudo

# 18
  • Мнения: 2 132
A, не!Ако все пак бях мъж, щях да съм голям тюфлек(не говоря за сегашния си вид)- просто това ми дойде на акъла Joy

# 19
  • Мнения: 166
Мускул, chudo, мускул.
Мда, доста по-удобно е в мъжки вид. Жените имат поне хиляда оправдателни причини да приемат наличието на незадоволителни коремни, гръдни или задни части в едно мъжко тяло. Мъжете пък имат поне толкова начина да обезсмислят чуден характер в непривлекателно женско.

# 20
  • Мнения: 15
МускУли, поправих се Laughing
Абе тук не говорим за стегнато тяло точно.И аз се старая доста.Мисълта ми е ,че женската красота е трудно постижима,защото просто трябва да се родиш с нея,докато мъжката в днешно време се изразява в това да имаш мускули... Thinking
Но на мъжете им е по-тежко по отношение на финансово състояние.Младите момичета се ориентират в професията "златотърсачки" и се насочват към баровци. ooooh!И едно добре изглеждащо момиче  се "урежда" ,докато мъжете не могат и отпадат от порочната схема на днешните времена, в които оцеляваш ,ако си привлекателна жена или мъж с пари. Sick

# 21
  • Мнения: 24
Ако бях жена, щях да се гръмна!  Peace

# 22
  • Мнения: 593
Ако бях жена, щях да се гръмна!  Peace

Ако бях мъж, щях аз да те гръмна.  Peace

# 23
  • Мнения: 516
Мислех, че темата не е за формата, а за съдържанието. Ма като сте казали мускОл, та мускОл. Ако бях мъж, щях да имам един мускул повече.

# 24
  • Мнения: 17 407
Щях да си сменя пола.

# 25
  • Мнения: 166
Мислех, че темата не е за формата, а за съдържанието. Ма като сте казали мускОл, та мускОл. Ако бях мъж, щях да имам един мускул повече.
"Превърни мозъка в мускул", имаше един такъв девиз. Grinning А темата е за съдържанието наистина. Но ху кеърс. Нали си представяме, че сме мъже. Съвсем логично си върви един вид.

# 26
  • Мнения: 194
Аууу, наложи се два пъти да ти чета поста.

Високопарен стил и банален проблем.

Можеше и с думи прости.

# 27
  • Мнения: 17 407
И аз да си призная, че направо отговорих Joy

# 28
  • Мнения: 5 940
Сигурно бих била същата като реакции, поведение, светоусещане. Принципно въобще не съм мислила за подобна хипотеза,  не съм си е пожелавала, ама хич. Удобно си се чувствам.
По повод конкретно описаната от теб ситуация -от няколко дни задушавам звука от чалгата, която се разнася от близкото заведение с надут до дупка рок или детски песнички.  Явно не постъпвам по женски, а по идиотски , защото резултатът -май два пъти повече се изнервям, но все се надявам тази лудница скоро да свърши.

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 19:12 от valerie

# 29
  • Мнения: 17 546
Ами аз съм и мъж в доста ситуации. Животът ми го организира някак си.

# 30
  • Мнения: 428
Ако бях мъж, щях да бъда джентълмен. Определено обаче, това нямаше да бъде моето време.  Confused

На мен темата ми се вижда интересна.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 176
Ако бях мъж ... щях да харесвам жени като мен.

# 32
  • Мнения: 4 585
Ако бях се родил жена, животът ми определено щеше да е по-лесен.
Какъвто съм умен, с малко чар - пуууу, шапка на тояга.
Най-голям проблем щеше да е да преживея първия цикъл.

# 33
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Най-голям проблем щеше да е да преживея първия цикъл.
То първият най-лесно се преживява, последният е по-мъчителен.
Ако бях мъж щях да съм побойник, скандалджия и педал.

# 34
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Ако бях се родила мъж нямаше да мога да родя тези прекрасни деца.

# 35
  • Мнения: 1 749
Бих била побойник,джентълмен и шофьор,от който другите на пътя да изпадат в ужас.

# 36
  • Мнения: 2 891
Ако бях мъж щях да съм на място.

# 37
  • Мнения: 2 448
Щях да се чувствам по удобно, защото нямаше да се налага да се контролирам  за неща, които сега не върви да правя или кажа като дама. Щях да бъда много по естествена, от колкото сега съм.

По примера с шума, хич не изпадам в размисли, направо действам.
Да не разказвам като ученичка как ги лекувах с разсвирване на цели тонове с валдхорната.  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 517
Ако бях мъж, щях да е*а, нямаше мен да е*бат  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 478
Дори не мога да си представя, ако се бях родила мъж....Харесвам се жена, чувствам се добре в кожата си, не искам да съм мъж.

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 22:46 от Le Soleil

# 40
  • Мнения: 4 138
Ако бях мъж, щях да е*а, нямаше мен да е*бат  Mr. Green

глупости, то за това не трябва да си мъж Mr. Green

ако бях мъж, щях да съм бат бойко.

# 41
  • Мнения: 1 517
Все пак да добавя: харесвам се жена, въпреки, че понякога чувствам ограничения заради пола си.

А сега на всички съфорумци: Лека нощ - отивам да...правя това, което щях да правя, ако бях мъж  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 166
Аууу, наложи се два пъти да ти чета поста.
Високопарен стил и банален проблем.
Можеше и с думи прости.

Сигурно можех. Но не знаех, че се налага.

# 43
  • Мнения: 984
А кое е "мъжко" и кое е "женско" поведение? Wink
Ако бях мъж, и аз щях да съм на място.
Марадонец, ти, ако беше жена, щеше да си на улицата. Laughing

# 44
  • Мнения: 984
Мишонка, мъжкото поведение включва всичко онова, което са извадили от женското.

Именно, Люсил, ако бях мъж пак щях да си лакирам ноктите и да си правя прически, да нося обеци и да ходя на танци. Mr. Green

Марадон, ако беше жена /имайки предвид "мъжкия" свят, в който живеем/щеше да се стремиш към лукса с все сили, а това минава и през "улично" поведение, така да се изразя. С думи прости. Wink

# 45
  • Мнения: 274
Благодаря ти , че ме нарече долна курва. Ще информирам модератор  Crossing Arms

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Моля, сексуалните си предпочитания да уточнявате на лични.

# 47
  • Мнения: 166
Жените започнаха да се държат по мъжки, а мъжете да се обиждат по женски. Една тема ви трябвало. Grinning

Моля, сексуалните си предпочитания да уточнявате на лични.
Както и личните, също моля.

# 48
  • Мнения: 274
Жените започнаха да се държат по мъжки...

...и да пият по мъжки. Вижте се всяка вечер в Споделете...

# 49
  • Мнения: 166
Аз се гледам в огледалото, пич. Ти в "Споделете" ли се оглеждаш? Ако бях мъж, нямаше да стана форумски плейбой. Пфу.

# 50
  • Мнения: 274
Аз се гледам в огледалото, пич. Ти в "Споделете" ли се оглеждаш? Ако бях мъж, нямаше да стана форумски плейбой. Пфу.

Нямаше да станеш, просто защото не можеш.  Hug

ПП И не ми говори на пич, като неква сотаджийка  Naughty

# 51
  • Мнения: 1 172
Ако бях се родила мъж,щях да се разкарвам спокойно гол до кръста навред,нямаше да се епилирам и щях гордо да си чеша оная работа на публични места!

# 52
  • Мнения: 1 749
Аз се гледам в огледалото, пич. Ти в "Споделете" ли се оглеждаш? Ако бях мъж, нямаше да стана форумски плейбой. Пфу.

Нямаше да станеш, просто защото не можеш.  Hug

ПП И не ми говори на пич, като неква сотаджийка  Naughty
А ти не говори така с дама. ppp

# 53
  • Мнения: 274
Ако бях се родила мъж,щях да се разкарвам спокойно гол до кръста навред,нямаше да се епилирам и щях гордо да си чеша оная работа на публични места!

т.е. нямаше и да се къпеш ли?

# 54
  • Мнения: 166
Нямаше да станеш, просто защото не можеш.  Hug

Именно. Липсва ми плейбойска мисъл, стил, постоянство и най-вече старание.  Hug А, и не на последно място - подходящ речник. Знаех си аз, че щях да съм по-твърд мъжкар.

# 55
  • Мнения: 1 172
Ако бях се родила мъж,щях да се разкарвам спокойно гол до кръста навред,нямаше да се епилирам и щях гордо да си чеша оная работа на публични места!

т.е. нямаше и да се къпеш ли?

Ами сигурно! Мъжете къпят ли се? И щях да плюя и да се секна по улиците в краката на хората. Супер мъжкарско!

Пък да ти кажа, миналата седмица в едно заведение седеше срещу мен един,който приличаше на изкъпан,ама се беше разчекнал и се драпаше доволно...

# 56
  • Мнения: 274
Ако бях се родила мъж,щях да се разкарвам спокойно гол до кръста навред,нямаше да се епилирам и щях гордо да си чеша оная работа на публични места!

т.е. нямаше и да се къпеш ли?

Ами сигурно! Мъжете къпят ли се? И щях да плюя и да се секна по улиците в краката на хората. Супер мъжкарско!

Пък да ти кажа, миналата седмица в едно заведение седеше срещу мен един,който приличаше на изкъпан,ама се беше разчекнал и се драпаше доволно...

Ходи на по-класни места  и контактувай с по-класни хора.   Peace

# 57
  • Мнения: 593
Ох, като започнеш да ни навираш тази "класа" в очите...

# 58
  • Мнения: 274


....трия...аре няма да се заяждам.

# 59
  • Мнения: 166
На една грацилна жена определено понякога й се иска да бе нещо такова, но чак пък да ми липсва това, че не съм... Wink
.... Разбрах те, не си прав, гълъбе.

# 60
  • Мнения: 335
Какви са тези ретро теми?
Глобализация и унисекс - това е "цивилизационният избор"  Laughing



ПП Иначе, казал го е народът: Ако баба имаше ..., щехме да й викаме "дедо".




# 61
  • Мнения: 593
Е, какво толкова, малко фантазии на никого не вредят.  Laughing

Нали някога имаше една рубрика на предаването "Сблъсък" - Ако баба ми беше дедо...
Може и още да я има, не знам.

Общи условия

Активация на акаунт