Някой имал ли е подобен проблем?

  • 560
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Здравейте!
От няколко месеца имам нещо като мускулен спазъм в едното ухо.Прилича на играенето на око, само че освен, че се усеща като движение, се и чува със звук като издърпване на хрущял, като тупане.
Ходих на 3 УНГ-никакъв проблем няма с ухото.Ходих на невролог, защото този звук предхождаше обикновено започването на главоболие.Невролога преположи, че това е свързано със спазъм на кръносните съдове, което води и до главоболието.Но изписаните ми лекарства не подобряват положението и не го преустановяват-тупащият звук си започва когато си иска и спира когато си иска.Даже в последните 10-ина дни, въпреки лекарствата тези спазми зачестиха и сега са всеки ден по няколко часа.
Моля ви, ако някой от вас е имал или чувал за подобен проблем, да ми пише!
Дори не знам пак ли при невролог да ходя или при някакъв друг специалист.

# 1
  • Мнения: 1 493
Имам подобен проблем , по - скоро ми се е случвало . Не е приятно да, като тупкане се усеща и е доста изнервящо , иначе като цяло общото състояние не се променя (поне при мен) . Обясниха ми , че се случва от промяна в налягането на вътрешното ухо или и аз не знам какво точно , но не го вземам под внимание ,  много рядко ми се е случвало и то след дълъг път най - вече . При мен няма главоболие . Първия пък като ми се случи пратих приятелят ми да ми купи капки за уши и веднага се оправи , иначе си лягам малко да почина и ми минава , но ми се е случвало 3-4 пъти най - много и то за по малко.

Общи условия

Активация на акаунт