Кажете идеи за къща за почивка в Жеравна !!!

  • 43 212
  • 105
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 456
Здравейте!
Страшно се радвам, че открих тази тема!
За пореден път се убеждавам, че в бг мама има ВСИЧКО, което ти трябва!  Grinning

Юни месец планирам да направя кръщене на дъщеря си в Жеравна или в Котел. Започнах да проучвам. Изчетох темата, благодарна съм за всичко споделено.

Много ще ме улесните, ако ми препоръчате заведение в Жеравна или Котел, за около 30 човека, само за обяд, без нощувка.

Благодаря Ви!   bouquet
П.П Били сме в комплекса "Синия вир" и не съм очарована от кухнята. Това беше преди 2 години!

# 91
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 903
Здравейте!
Страшно се радвам, че открих тази тема!
За пореден път се убеждавам, че в бг мама има ВСИЧКО, което ти трябва!  Grinning

Юни месец планирам да направя кръщене на дъщеря си в Жеравна или в Котел. Започнах да проучвам. Изчетох темата, благодарна съм за всичко споделено.

Много ще ме улесните, ако ми препоръчате заведение в Жеравна или Котел, за около 30 човека, само за обяд, без нощувка.

Благодаря Ви!   bouquet
П.П Били сме в комплекса "Синия вир" и не съм очарована от кухнята. Това беше преди 2 години!
Здравей, ние като ходихме октомври месец в Жеравна и минахме и през Котел и не ти го препоръчвам.. има адски много Роми и Турци и почити няма българи.. По-добре в Жеравна на нас много ни хареса в механа Старча бяхме там и на 6-ти декември на имен ден и си прекарахме много хубаво.. а може ли малко повече инфо. как е в комплекса Синия вир защото смятаме там да отидем на почивка лятото   bouquet 

# 92
  • Варна
  • Мнения: 3 052
В котел в комплекс Ажур точно до парк Изворите е прекрасен ресторанта и не е скъпо, а иначе в Жеравна-Страча.

# 93
  • Мнения: 456
liglata_bee , благодаря за споделеното!

В комплекс Синия вир бяхме преди две годи, не мога да ти кажа цени, защото бяхме на тийм билдинг. Много е приятно, особено за хора с деца е супер подходящо. Близко е до месността Синия вир, много е красиво и зареждащо. В комплекса има басейн, добре поддържан.

Само кухнята не ми допадна особено!

# 94
  • Варна
  • Мнения: 3 052
Тези дни бяхме отново в Жеравна и отседнахме в къща "Юнашки глави", очаровани сме от посрещането и гостоприемството! В къщата има уютна механичка, където можете да си готвите сами, а също и да ви приготвят ястия. Ние поръчвахме да ни правят закуски и вечери всичко е на символични цени и с домашни продукти. Бяхме 3 семейства с малки деца.Препоръчвам горещо къщата!

# 95
  • Мнения: 42
Здравейте,ние сме семейство с 2 малки деца и търсим подходяща къща в Жеравна.Искаме да е с хубав просторен двор, широки стаи със допълнителни диванчета или бебешка кошара.Сената да е сносна и да включва закуска. По възможност да е с безплатно настаняване за децата.

# 96
  • София
  • Мнения: 973
 Peace запис от мен в темичката
Моите търсения са като на Magi-to Simple Smile

# 97
  • Мнения: 42
Има ли мами посетили комплекс "Ичера" близо до Жеравна?

# 98
  • Мнения: 1
Здравейте! Тези дни бях с приятеля ми в Жеравна. Посетихме Екохотел ''Жеравна''. Къщата наистина е много красива, но останахме меко казано разочаровани от отношението. Сега ще ви разкажа какво се случи..пристигнахме късно около 22ч. Точно бяхме заспали, когато в 00ч. на вратата се почука. В първия момент не реагирах, но втория път станах и отворих. Пред вратата ни имаше петима полицаи! Питаха колко човека сме и искаха документи. Оказа се, че ''някой'' е подал сигнал в полицията, че в къщата се укрива бежанец от Сирия. Приятелят ми е от Гърция и  им заприличал на бежанец! Както ви споменах пристигнахме късно и не сме обикаляли из селото, никой не ни видя освен гостите от хотела и жената от рецепцията. Съмнявам се да са били гостите, защото все пак са отишли там да си починат и забавляват...остава рецепционистката... На другия ден се видяхме с нея и тя ни се извини, но при нея имаше и една друга жена. След това отидохме до колата да оставим багажа и същата тази жена( която говореше с рецепционистката) започна да ни се кара защо сме паркирали до фургона и. Извиних и се, но тя отвърна ''Въобще не ми се извинявайте, сега той тука да ми даде 10 евро. Вие акъл имате ли да спирате тук. Да ми даде пари иначе ще извикам полиция''. Отвърнах и, че никъде няма табела да не се паркира там ( на едно площадче беше) и да извика полиция щом иска. Първо взеха приятелят ми за бежанец, после решиха, че има пари...Толкова бяхме разочаровани, че дори нямахме желание да разгледаме Жеравна и отидохме към Котел...

# 99
  • Мнения: 419
Има ли някой впечатления от Милен-продановите къщи? Изглежда много обещаващо:http://www.complexmprodanovi.com/about_bg.php

# 100
  • Варна
  • Мнения: 148
И аз разглеждам тези къщи - "Милен-Продановите къщи", но никъде не срещам коментари за храната и стаите... някой?

# 101
  • Мнения: 419
Аз питах и сега аз оговарям :
Стаите са хубави,удобни. Е, не е някакъв лукс, но всичко им е ок. Ние бяхме в апартамент. Всъщоност, това са две двойни стаи с коридорче помежду им и баня с тоалетна. Балкон нямаше,  което ни разочарова. За храната, мога да кажа само за закуската. Всичко създаваше усещането за домашен уют. Закусихме на терасата. Жената направи тостове(доооста като количество) с кашкавал и салам, кафе (истинско, хубаво еспресо) и една кутия сок за децата.
Вечерта си носехме храна и ни предложи да ползваме беседката, към която имаше барбекю и кухненски бокс с посуда. Хубаво е наоколо, басейна вечерта беше осветен много цветно. Simple Smile

# 102
  • Мнения: 1
Преди няколко дни отседнахме в къща за гости Свети Никола,Жеравна.Очарована съм от посрещането.В стаите беше много чисто и уютно.През целият ни престой работеше локалното парно и имаше топла вода постоянно.Горещо препоръчвам тази къща за гости.

# 103
  • Мнения: 2
Преди няколко дни посетихме с приятели къща за гости Жасмин, с.Жеравна. Къщата се рекламира в много страници в Интернет, има сайт, където всичко изглежда много добре и дава заявка за едно чудесно прекарване. Още с влизането в двора ни посрещна една съвсем друга картина - буренясал двор, неизхвърлени боклуци, никаква зеленина и т.н. Стаята, в която ни настаниха също беше занемарена и не добре почистена, захабено спално бельо. Считаме, че къщата като къща за гости не работи в момента, нямаше други посетители и хазяйката подвежда потребителите с публикуваната информация в Интернет. Не ни бяха дадени да попълним карти за настаняване, а за касова бележка да не говорим. НО цената остана същата, като тази, която е публикувана в Интернет.

# 104
  • при морето
  • Мнения: 911
Има ли по-нови впечатления,от тази година ?

Общи условия

Активация на акаунт