сънливост при бременност

  • 25 075
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 764
Същата работа. През първата бременност бях така само 2-я м., след това отмина. Но сега още продължавам да съм като парцал - да не говорим, че още ми се гади. А следобед пред компютъра ми се затварят очите. В тези случаи си грабвам партакешите и хоп вкъщи за леко подремване. Мислех да си взема болнични, но установих, че като стоя вкъщи не се чувствам по-добре. Колкото повече лежа, толкова по-зле ми става. А следобед и малкият си е вкъщи, така че няма много голяма възможност за почивка. Така че засега я карам работно, но с намалени темпове.

# 31
  • София
  • Мнения: 137
Много ми се спеше до към края на 3 месец. Ходех си на работа, но вечер като се прибирах заспивах рано, рано - понякога и към 20,30 - 21,00. Когато имах възможност спях. Постепенно нещата се нормализираха.

# 32
  • Мнения: 1 740
Първте 3-4 месеца и аз не отлепях глава от възглавницата,но постепенно нещата се нормализираха.
Ако имаш възможност си вземи болничен да си поспиш наволя,пък тя работата няма да избяга.
и аз бях така.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Имаше и периоди , в които ми се спеше много, но отминаха и след тях пък трудно заспивах.

# 34
  • Мнения: 29
През моята бременност особенно към 8 и 9 месец не можех да отлепя направо .Можех да спя денонощно и пак ми се спеше. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 546
Същата бях, особено първите 3 месеца. Едва гледах на работа, използвах всяка минутка у дома да подремна. Embarassed Беше ме срам като имахме гости, права заспивах.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 090
И аз се чувствах така през втората си бременност.
И по-рано си останах вкъщи,отколкото първия път Wink

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 243
Нямах такъв проблем при първата бременност, изобщо никакви симптоми нямах.
С втората бременност прекарах месец и половина в леглото  Embarassed Едва ставах до тоалетна и да хапна 1-2 ябълки, толкова ми се спеше...
Сега нещата са по средата- има моменти, в които буквално заспивам седнала, но като цяло не ми е толкова заспало.

# 38
  • Мнения: 4 433
Аз също бях от тия поспаланки Mr. Green Но към края на бременността вече по цели нощи сън не ме ловеше.

# 39
  • Мнения: 467
Горкичката ! И аз бях такава поспалана. Това ще трае до 4-ти месец и после ще си във форма, но до тогава ?! Тук казват, че ако си намокриш ръцете от лакътя до китката ти се отспивало  newsm78Нищо не пречи да опиташ или да си плискаш със студена вода  Thinking Друг лек не зная, за жалост.

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 14:53 от Тони и Тото

# 40
  • Мнения: 3 675
На мен не ми се спи, само 1-2 пъти откъртих як сън.
Притеснявам се, че нямам никакви бременни симптоми, освен стържене на корема като при глад и чат пат киселини сутрин.Единствено гърдите са ми пораснали.Това нормално ли е?Чак се плаша да не би днес да кажат, че има проблем нещо, по нищо не си личи че съм бременна, освен по положителния тест.Започвам да се чудя дали теста греши, цикъл също нямам и именно това ме наведи на мисълта да си направя.

# 41
  • Мнения: 283
И на мен много ми се спеше и мислех, че е нормално, но се оказа, че ми е нисък хемоглобина в кръвта, предписаха ми желязо и ми мина - е, не че не ми се спеше, но не чак толкова. Най-вероятно при теб не е това, но все пак не е зле да си направиш изследвания - няма да навредят. Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 473
Ако можеш си остани в къщи и си почивай. Аз бях много доволна са си седя в къщи и да спя, когато ми се спи, а не да тичам за работа и да се напрягам, а очите ми да се затварят.

# 43
  • Мнения: 11 607
Лелелеееее...колко заспали мами...не ви ли е срам? И аз съм в този отбор обаче......


Гита, чакам добри новини от теб........ Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 467
На мен не ми се спи, само 1-2 пъти откъртих як сън.
Притеснявам се, че нямам никакви бременни симптоми, освен стържене на корема като при глад и чат пат киселини сутрин.Единствено гърдите са ми пораснали.Това нормално ли е?Чак се плаша да не би днес да кажат, че има проблем нещо, по нищо не си личи че съм бременна, освен по положителния тест.Започвам да се чудя дали теста греши, цикъл също нямам и именно това ме наведи на мисълта да си направя.
При втората бременост се питах като теб, защото нищо не чувствах. Когато споделих на лекаря, той с усмивка ми каза, че имам време да го почувствам и така и стана. От 6-тия месец едва издържах до края. Та, няма нищо необикновено в това и възползвай се от добрата ти кондиция, почини си за да имаш сили за накрая. Wink

Общи условия

Активация на акаунт