Време дойде да се ражда Юнското дете! Тема №72

  • 13 258
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 582
ИВЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН! newsm67  party023 nbirthday newsm59

И ставай вече, кое време стана  smile3534 Бреееей, да не се е запътила към МД  newsm78

# 76
  • Мнения: 35
Да Близначкова, питай док за Лактулоза Мип - резултата е гарантиран Peace

Аз се върнах от ЖК - главичката на бебка се била фиксирала и вече не блуждаела безцелно smile3506. Това бяха думите на док. Искаше да ме прегледа на стола за разкритие, ама аз не дадох newsm48 Разбрахме се другата седмица да я свършим тази работа.
Всъщност не дадох, защото от много "ровичкане" знам че се предизвикват контракции и родовия процес започва по-бързо, а аз не искам Crossing Arms а другата седмица вече ще ми е време, така че дори и подпомогне малко няма да и се сърдя Wink

# 77
  • Мнения: 79
Добро утро и от мен

Гъди честит рожден ден!Бъди здрава и обичана.Много щастие и късмет ти пожелавам и най-лекото раждане

                    


Между другото Гъди  вече за втори път те сънувам че отиваш да раждаш


Мил много се радвам за теб.Дано по скоро сте си у дома с малката принцеса Praynig

# 78
  • Мнения: 989
Гъди, честит рожден ден! Желая ти много здраве, много щастие, много любов и скоро да се гушкате с малкия Боянчо! И не на последно място - винаги бъди толкова положително настроена, колкото си и сега!

Ние вече ставаме само веднъж през нощта - около 3-3.30 и после чак сутринта. Но и аз свикнах. Вече не ми е заспало и криво по цял ден. Още не са ни подхванали силни колики. Павел проплаква само от време на време и то за кратко. Как ми се иска да се оттървем само с това, макар че не ми се вярва да имам този късмет.

# 79
  • Мнения: 31
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ГЪДИ!!!  newsm59   bigdance2   party023
Да си жива и здрава и все така готина! Леко раждане и най- хубавото бебче на света!
 fingerscrossed и успех на всички, които ще раждат днес!  Hug

# 80
  • Мнения: 318
Честит рожден ден и от мен,Гъди  bouquet Желая здраве,радост ,леко раждане и мнооого семейно щастие оттук нататък nbirthday

Нека и аз пожелая леко и безпроблемно раждане на всички майчета Simple Smile
Хубав ден и много усмивки Simple Smile

# 81
  • Мнения: 7
Гъди,ЧРД и от мен,много здраве,усмивки и хубаво бебенце да те радват. bdbaloni

# 82
  • Мнения: 136
Здравейте и от мен.

Много благодаря на всички ви за пожеланията  Hug

Да ви почерпя скромно скромно  Wink



viper, никакви повици към МД нямам още. Явно и днес няма да е. Ама гледам, че и ти не си се разбързала  Embarassed

Обаче имах кофти нощ, почти не спах, коремът ми явно се беше напълнил с газове и доста ме болеше. Чудех се дали не са предродилни болки или газове, но в крайна сметка май се оказа второто. Сега ми е едно сънено, но след малко ще си взема дълъг душ и ще се оправя  Laughing

Покрай търсенето на почерпка и честитките по телефона забравих да пожелая много успех на раждащите днес мами  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Fresh,  сънувай ме още веднъж, може би на 3-я път най-накрая ще родя  Praynig

Мил, много целувки и прегръдки на малката София  Flutter

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 10:49 от Gydelichkova

# 83
  • Мнения: 2 609
Честит рожден ден, Гъди!
Бъди здрава, щастлива и много обичана любима и мама!
Подаръка ще си подариш скоро сама! Wink



Мил, радвам се, че днес ще си видиш съкровището. Дано ти кажат, че по-скоро ще сте си заедно у дома!
 
На всички с планово секцио и не планово раждане  Laughing днес успех!

# 84
  • Мнения: 1 475
А сега пък какво ми се случи, не е истина просто, бебето нали  е много ниско вече  и ми натиска здраво мехура и кихнах и се усетих как се изпуснах Crazy, срам и позор Embarassed, досега не ми се е случвало, добре ,че съм с превръзка, вече ,и като вървя го усещам между краката си, кофти усещане ooooh!

Успех на всички мами днес, които са си планували раждането!! Praynig

Viper, бях права ти си първата преносваща мама от юнкитеее, не мога да си представя какво ти е! Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 1
Гъди,
Честит рожден ден! Най-най-искрени пожелания - за сбъдване на всички твои желания!!!
 newsm59

# 86
  • Мнения: 136
somebody, аз съм с такова усещане между краката вече около месец, затова и не смея да излизам много-много, защото ми е трудно да вървя. Затова и почти се обездвижих, с което си правя лоша услуга, но нямам какво да направя.

Не ми се мисли какво й е на viper, дано днес е големият ден за нея  Praynig  

Но и предлагам да не й го натякваме, защото съм сигурна, че я изнервяме още повече така  Hug

На Гала гостува Параскева Джукелова, нали и тя е бременна. Малеее, бая се е наляла, от нашата партия е  Peace

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 11:16 от Gydelichkova

# 87
  • Мнения: 1 475
Гледам я и аз Peace роклята и е уникална!! Тази година някакъв бейби бум има и сред "бг звездите" Wink

# 88
  • Мнения: 4 990


На Гала гостува Параскева Джукелова, нали и тя е бременна. Малеее, бая се е наляла, от нашата партия е  Peace

Точно сега я гледах Grinning роклята и е много хубава

# 89
  • София
  • Мнения: 582
Ами какво да ви кажа, и аз вече живей ден за ден. Всяка нощ си лягам с надеждата, че ей сега ще ме заболи нещо най-накрая, и всяка сутрин се моля това да е нашият ден.
Успокоявам се, като си казвам мислено, че това ще е поредния спокоен ден, а така изкам да я прегърна....
Утре докторът ще каже как са води, разкритие, плацента и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт