® E-bay - тема 30

  • 51 639
  • 772
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 494
Здравейте Ибейки! пиша от акаунта  на сестра ми, че ме мързи да сменям акаунтите. Kölsches Mädel съм  Hug

Малко съм на гости при систера в Кьолн. Дъдж, вятър , ноооо обикаляме магазините без почивка Mr. Green Разглезила съм се от Ибей и всичко ми се струва скъпо, но  в сравнение с бълг. цени ...си  е направо евтинийка. Има суууупер намаления в Н&М, чанти, туники, поли  за по 5 евро. Супер бански за 9, но естествено го нямаше моя номер Cry.  В Промод, Зара, Кастро има много хубави неша. Аз си търсих дълга шарена рокля, но под 50 евро няма и си и изтъргувах една от Ибей Mr. Green та и сестра ми зарибих  Whistling

Eldeчестита ти радост .Да  ти е жива и здрава. Аз си гушкам малката племенница, за която накупих сума ти му роклички, които не може да и облечем,че тук е 15 градуса.

Благодаря!Прочетох всичко,обадих се в банката за код за верификация /на майката на приятеля ми естествено,защото тя работи в същата банка/ и ми каза че незнаме какъв е този код???Може ли да ми обясните малко повече за кода?Извинявам се ако се натрапвам и задавам тъпи въпроси,но просто ми е нужна помощта ви.

Малко късно ,но да отговоря, вzеми си разпечатка от трансакциите. Преди думата Пей Пал стои четирицифреният код.

# 766
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Здравейте!Изпуснах едни яки обувкии сега не мога да си намеря място Crossing Arms Може ли да пи6а по някакъв на4ин на мацката,която ги е купила,4е не6то аз не намирам от къде?  Hug
как ти дойде на акъла Joy Това да не е Продавалника и да молиш предишния да се откаже,че много ти харесва Peace

# 767
  • Мнения: 1 883
Kölsches Mädel и аз съм зарибила всички около мен  Joy

# 768
  • Мнения: 2 768
Купих джапанки Crocs Athens за дъщеря ми в циклама и оранж. По едно време гледам, че изчезнаха от листинга.
Вчера получавам - в синьо и зелено  Mr. Green И даже не мога да оставя негативен фийдбек на продавача, защото си е затрил стоката.
Поне са същия номер, ще шляпа така. За един цвят диспут не ми се пуска.

# 769
  • Мнения: 1 030
Купих джапанки Crocs Athens за дъщеря ми в циклама и оранж. По едно време гледам, че изчезнаха от листинга.
Вчера получавам - в синьо и зелено  Mr. Green И даже не мога да оставя негативен фийдбек на продавача, защото си е затрил стоката.
Поне са същия номер, ще шляпа така. За един цвят диспут не ми се пуска.
Влез в ПП акаунта си, на плащането - ще видиш там имейла на продавача. Пиши му, че не си доволна, задето си получила друг цвят и мислиш да пуснеш диспут в ПП за стока, неотговаряща на описанието.

# 770
  • Мнения: 178
Здравейте, аз съм доста нова в пазаруването от e-bay (имам само 3 покупки)...и за това искам да ви питам следното: когато искам да купя "Buy it now", обаче не ми достигат пари по картата, а утре ще имам и ще мога да платя утре-само бутона "Buy it now" ли използвам и след това продължавам ли с "continiune" (след като ми е се е показала сметката) или не...абе какво мога да направя, за да си купя нещото, а да платя утре, при положение, че условията за плащане на продавача са 5 работни дни след покупката. Сигурно е супер тъп Embarassed въпроса ми, ама не искам да изпусна едни маратонки, които са за подарък. Много благодаря предварително  bouquet

# 771
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Здравейте, аз съм доста нова в пазаруването от e-bay (имам само 3 покупки)...и за това искам да ви питам следното: когато искам да купя "Buy it now", обаче не ми достигат пари по картата, а утре ще имам и ще мога да платя утре-само бутона "Buy it now" ли използвам и след това продължавам ли с "continiune" (след като ми е се е показала сметката) или не...абе какво мога да направя, за да си купя нещото, а да платя утре, при положение, че условията за плащане на продавача са 5 работни дни след покупката. Сигурно е супер тъп Embarassed въпроса ми, ама не искам да изпусна едни маратонки, които са за подарък. Много благодаря предварително  bouquet


Купуваш с Бай ит нау и утре като си захраниш картата - плащаш.

# 772

Общи условия

Активация на акаунт